Ryanair opuszcza Marsylie

"Nous allons rapidement annoncer des projets alternatifs qui impliqueront malheureusement de fermer notre base de Marseille et de relocaliser nos avions et notre personnel dans des aéroports non français", écrit Mickael O'Leary dans ce courrier "confidentiel" daté du 4 octobre, une semaine après la mise en examen. "Szybko oglosimy alternatywne projekty ktore doprowadza niestety do zamkniecia naszej bazy w Marsylii o przeniesienie naszych samolotow i personelu do lotnisk poza Francja, napisal Mickael O'Leary w tym "tajnym" liscie 4 pazdziernika , tydzien po tym jak linia zostala oskarzona i podana do sadu za nielegalna prace".....
09/10/2010 22:09  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wojtek 2010-10-13 18:17   
wojtek - Profil wojtek
Nie ma już możliwości rezerwacji biletów na większości trasach po 11 stycznia.
aynis 2010-10-13 18:14   
aynis - Profil aynis
Ja nie wiem, czy jest to "Europe's favourite airline", ale widzę, że zamienił groźby na czyny. Już prędzej myślałam, że to z powodu wiecznych strajków.
4tech 2010-10-13 18:01   
4tech - Profil 4tech
Ryanair, Europe’s favourite airline, today (13th Oct) announced that it will close its only French base at Marseille Airport from Tuesday 11th Jan 2011, following the commencement of legal proceedings against Ryanair’s Marseille base, where all of its 200 pilots and cabin crew work on Irish aircraft (i.e. Irish territory) and pay their taxes and social insurance contributions in Ireland where they receive their Irish pay. The four Marseille based aircraft (and 200 Ryanair jobs) will now be moved in January to competitor airports in Spain, Italy and Lithuania, with the result that 13 Marseille routes will be closed from 11th January. Ryanair will continue to operate 10 routes to/from Marseille Airport, on aircraft and crews that are based elsewhere.
info ze strony FR.
aynis 2010-10-13 17:59   
aynis - Profil aynis
Już potwierdzone? Bo wcześniej tylko grozili...
4tech 2010-10-13 17:57   
4tech - Profil 4tech
FR zamyka bazę w Marsylii w styczniu 2011.
andrzejtoulon 2010-10-10 01:55   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
tez bym tak chcial ale nie potrafie :) zwlaszcza za nimi
marecki 2010-10-10 01:34   
marecki - Profil marecki
a ja placze ironicznie:)
andrzejtoulon 2010-10-10 01:03   
Jak zwykle szantaz jest najlepsza strategia Ryanaira, ja tam za nimi plakal nie bede i z tego co czytam na forach, wiekszosc francuzow tez nie, co prawda w mp2 zrobi sie troche pusto ale jakos sobie poradza bez Ryanaira. Jezeli faktycznie "odleca" na zawsze
marecki 2010-10-10 00:15   
marecki - Profil marecki
sniffffff!!! quel dommage!!! je vais pleurer toute la nuit...
andrzejtoulon 2010-10-09 22:09   
"Nous allons rapidement annoncer des projets alternatifs qui impliqueront malheureusement de fermer notre base de Marseille et de relocaliser nos avions et notre personnel dans des aéroports non français", écrit Mickael O'Leary dans ce courrier "confidentiel" daté du 4 octobre, une semaine après la mise en examen.

"Szybko oglosimy alternatywne projekty ktore doprowadza niestety do zamkniecia naszej bazy w Marsylii o przeniesienie naszych samolotow i personelu do lotnisk poza Francja, napisal Mickael O'Leary w tym "tajnym" liscie 4 pazdziernika , tydzien po tym jak linia zostala oskarzona i podana do sadu za nielegalna prace".....
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel