Miles & More

Zastanawia mnie wykorzystywanie punktów. Jestem ciekaw doświadczeń innych forumowiczów. Fly Smart to jest takie cuś w ramach Miles & More że juz za 15000 mil/punktów można lecieć ale z najwyżej 14-to dniowym wyprzedzeniem. Tylko że jak ostatnio sprawdzam możliwe kierunki to tyko Wilno, Ryga i Bukareszt. Czasem Sofia. A nic więcej. Coś czuje tu małe oszustwo LOTu żeby np nie stracić na dalszych kierunkach. Np do Barcelony, Madrytu lub nawet Mediolanu.
05/03/2008 00:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2008-03-06 00:13   
humbak - Profil humbak
Cezary jak zwykle snuje jakies tajemnicze spiski, ze ktos (LOT?) blokuje kierunki na FlySMart. Ale ad rem: Fly Smart jest fajny, bo mozna za mala ilosc mil poleciec gdzies, ale zasady sa proste (nie bede teraz pisal, gdyz wszystko jest wyjasnione na stronie M&M). Korzystalem z tego 2-3 lata temu, jak jeszcze zbieralem mile w M&M i z reguly miejsca byly, ale jest ich zaledwie 1-3 czesto na maly samolot, stad moze ich juz nie byc na 14 dni przed odlotem. Generalnie jednak przy porownaniu cen oryginalnych biletow, a ceny za oplaty we FlySmart, to wychodzi czesto taniej kupic nowy bilet. ALe na niektore kierunki FlySMart sie oplaca. Generalnie M&M szalenie zszedl na psy, szczegolnie wersja polska prowadzona przez LOT. ZBieram od 2006 roku w bmi diamond club i co chwila mnie zasypuja promocjami milowymi, ankietami do wypelnienia w zamian za ktore dostaje mile, etc. POdoba mi sie i zbiera sie szybko milo i przyjemnie, a za male ilosci mil ma sie juz bilety zwrotne. Teraz mam juz na bilet na Barbados...
gregory 2008-03-05 23:26   
gregory - Profil gregory
Nie leciałem jeszcze nigdy na FlySmart mimo że mam już trochę tych mil, ale sprawdzałem orientacyjnie i większość lotów była dostępna - np. IST który jest dość drogim kierunkiem - przypuszczam że wykorzystam mile właśnie na lot tam bo do innych europejskich miast dolecę bez problemu low-costem za cenę taxów.
hamburg 2008-03-05 13:42   
hamburg - Profil hamburg
a ja zbieram na lot First Class do USA a tam nie ma tej opcji ,,Fly Smart´´. Szkoda....wienc trzeba dalej zbierac ;-)
maxx 2008-03-05 01:30   
maxx - Profil maxx
paolo: nie zaśmiecaj Cezaremu jego osobistego wątku, bo się potem dziwisz że macie spięcia ;)
paolo-79 2008-03-05 01:12   
paolo-79 - Profil paolo-79
zicke
cezary 2008-03-05 00:47   
cezary - Profil cezary
jsg: lepiej się nie odzywaj na ten temat. Interesują mnie opinie tych, którzy są w programie Miles & More i korzystali w ramach Fly Smart.
disorder 2008-03-05 00:45   
disorder - Profil disorder
No właśnie, zdobywanie wiedzy to nie jest kompromitacja.
jsg 2008-03-05 00:37   
jsg - Profil jsg
cezary: Zawszę się cieszę jak się dowim czegoś nowego. Taka jest moja natura. I bardzo się, cieszę, że poruszyłem ten temat bo teraz wiem. Dziękuję.
cezary 2008-03-05 00:32   
cezary - Profil cezary
jsg: skoro leciałeś za punkty to powinieneś to wiedzieć. To jest taka restrykcyjna promocja w obrębie programu Miles & More. Jeśli tego nie wiesz to się ociupinę kompromitujesz.
jsg 2008-03-05 00:27   
jsg - Profil jsg
cezary: A co to Fly Smart? To osobny program czy tzw. promocje w obrebie Miles and More?
jsg 2008-03-05 00:27   
jsg - Profil jsg
Ja pare razy lecialem do POZ z LHR via FRA, CPH lub MUC za mile. Zawsze udawało mi sie wykorzystać mile i to nawet w okresie przedswiatecznym. Trzeba tylko oplacic tax'y.
cezary 2008-03-05 00:13   
cezary - Profil cezary
Zastanawia mnie wykorzystywanie punktów. Jestem ciekaw doświadczeń innych forumowiczów. Fly Smart to jest takie cuś w ramach Miles & More że juz za 15000 mil/punktów można lecieć ale z najwyżej 14-to dniowym wyprzedzeniem. Tylko że jak ostatnio sprawdzam możliwe kierunki to tyko Wilno, Ryga i Bukareszt. Czasem Sofia. A nic więcej. Coś czuje tu małe oszustwo LOTu żeby np nie stracić na dalszych kierunkach. Np do Barcelony, Madrytu lub nawet Mediolanu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy