Wizz Air i API

Witam. Właśnie dostałem od Wizza maila: "Pasażer nie może podróżować bez podania wymaganych informacji." Lecę do UK. API uzupełniłem kilka tygodni temu. Teraz już nie mogę się dostać do tego formularza bo jestem po odprawie online. Czy powinienem zignorować tego maila? To jakaś automatyczna wiadomośc, którą się dostaje niezależnie od stanu formularza?
02/10/2010 13:20  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
spider_85 2010-10-02 13:59   
spider_85 - Profil spider_85
Miałem ten sam problem, zadzwoniłem do Wizza i tam mi powiedzieli, że jeżeli ma się już za sobą odprawę on-line i wydrukowaną kartę pokładową to można tego maila zignorować. Wysyłają go tylko tak dla pewności, czyt. licząc na to, że część osób(tak jak i ja) się wystraszy i zadzwoni na infolinie za 3.66 zł/min :p
sayel 2010-10-02 13:20   
sayel - Profil sayel
Witam. Właśnie dostałem od Wizza maila: "Pasażer nie może podróżować bez podania wymaganych informacji." Lecę do UK. API uzupełniłem kilka tygodni temu. Teraz już nie mogę się dostać do tego formularza bo jestem po odprawie online. Czy powinienem zignorować tego maila? To jakaś automatyczna wiadomośc, którą się dostaje niezależnie od stanu formularza?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy