×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Newark


Mam pytanko, czy wiesz ktoś może jak najlepiej dostać się z lotniska Newark na Manhattan??? Jak sprawdzałem na stronie lotniska to jakiś dramat mi wychodzi...3 przesiadki na jakieś autobusy. Tych co byli, bardzo proszę o pomoc, bo niedługo tam wyląduję i chciałbym wiedzieć co robić. Z góry dziękuję.

29/09/2010 15:36,  
<>

gość_53377 - Profil
gość_53377
  

  
4tech: Dzięki, ale teraz tak podsumowując, gdzie mogę złapać ten autobus ekspresowy do Grand Central Station? Zatrzymuje się pod, którymś terminalem, czy muszę gdzieś podjechać?;-)
30/09/2010 09:12  

  
TRANSPORT AUTOBUSOWY
Istnieje szereg połączeń autobusowych między lotniskiem, a innymi dzielnicami Nowego Jorku czy stanami USA. Autobusy ekspresowe na Manhattan jadą na dworzec kolejowy Grand Central Terminal (zwany też Grand Central Station) oraz na dworzec autobusowy Port Authority Bus Terminal. Orientacyjny koszt przejazdu to 13 dolarów. Linie 40 i 62 New Jersey Transit operują pomiędzy lotniskiem i centrum Newark, w tym dworzec kolejowy Newark Penn Station.
TRANSPORT KOLEJOWY
Parkingi oraz terminale połączone są kolejką jednoszynową AirTrain (www.airtrainnewark.com) razem z dworcem kolejowym Newark Liberty International Airstation. (bilet do dworca kosztuje 5,50 dolara) Natomiast z dworca jest bezpośrednie połączenie ze stanem New Jersey obsługiwane przez pociągi New Jersey Transit (www.njtransit.com) i pociągi międzymiastowe Amtrak (zobacz link)
29/09/2010 15:42  

  
mietek mam ten sam problem:) jest pociąg który kosztuje chyba ok 20$.
29/09/2010 15:37  

  
Mam pytanko, czy wiesz ktoś może jak najlepiej dostać się z lotniska Newark na Manhattan??? Jak sprawdzałem na stronie lotniska to jakiś dramat mi wychodzi...3 przesiadki na jakieś autobusy.
Tych co byli, bardzo proszę o pomoc, bo niedługo tam wyląduję i chciałbym wiedzieć co robić.
Z góry dziękuję.
29/09/2010 15:36  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie