Newark

Mam pytanko, czy wiesz ktoś może jak najlepiej dostać się z lotniska Newark na Manhattan??? Jak sprawdzałem na stronie lotniska to jakiś dramat mi wychodzi...3 przesiadki na jakieś autobusy. Tych co byli, bardzo proszę o pomoc, bo niedługo tam wyląduję i chciałbym wiedzieć co robić. Z góry dziękuję.
29/09/2010 15:36  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mietek 2010-09-30 09:12   
mietek - Profil mietek
4tech: Dzięki, ale teraz tak podsumowując, gdzie mogę złapać ten autobus ekspresowy do Grand Central Station? Zatrzymuje się pod, którymś terminalem, czy muszę gdzieś podjechać?;-)
4tech 2010-09-29 15:42   
4tech - Profil 4tech
TRANSPORT AUTOBUSOWY
Istnieje szereg połączeń autobusowych między lotniskiem, a innymi dzielnicami Nowego Jorku czy stanami USA. Autobusy ekspresowe na Manhattan jadą na dworzec kolejowy Grand Central Terminal (zwany też Grand Central Station) oraz na dworzec autobusowy Port Authority Bus Terminal. Orientacyjny koszt przejazdu to 13 dolarów. Linie 40 i 62 New Jersey Transit operują pomiędzy lotniskiem i centrum Newark, w tym dworzec kolejowy Newark Penn Station.
TRANSPORT KOLEJOWY
Parkingi oraz terminale połączone są kolejką jednoszynową AirTrain (www.airtrainnewark.com) razem z dworcem kolejowym Newark Liberty International Airstation. (bilet do dworca kosztuje 5,50 dolara) Natomiast z dworca jest bezpośrednie połączenie ze stanem New Jersey obsługiwane przez pociągi New Jersey Transit (www.njtransit.com) i pociągi międzymiastowe Amtrak (zobacz link)
4tech 2010-09-29 15:37   
4tech - Profil 4tech
mietek mam ten sam problem:) jest pociąg który kosztuje chyba ok 20$.
mietek 2010-09-29 15:36   
mietek - Profil mietek
Mam pytanko, czy wiesz ktoś może jak najlepiej dostać się z lotniska Newark na Manhattan??? Jak sprawdzałem na stronie lotniska to jakiś dramat mi wychodzi...3 przesiadki na jakieś autobusy.
Tych co byli, bardzo proszę o pomoc, bo niedługo tam wyląduję i chciałbym wiedzieć co robić.
Z góry dziękuję.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy