Ryanair - czy leci z nami pilot?

Tego nie chyba sami nie wymysleliśmy, ale MOL tak : "Szef tanich linii lotniczych Ryanair Michael O'Leary twierdzi, że samolot może obyć się bez drugiego pilota, bo wystarczy mu komputer, a w ostateczności samolot sprowadzi na ziemię inteligentna stewardesa." news z GW.
04/09/2010 18:14  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2010-09-05 01:21   
humbak - Profil humbak
Niczym nie skrzywdziła, ale to przykład linii, która nie ma za grosz polotu, serwis jest byle jaki, coś niby chcą sprzedać, ale wybór żaden, a cenią się wielce. Poza tym brak płatności kartą, samoloty fatalnie stare, siedzenia obdarte, koślawe, popsuty mechanizm wychylania. Magazyn pokładowy jest śmiechu warty, nie ma w nic nic do poczytania, poza ich przechwalaniem się, jacy to oni są super. Załoga pokładowa uważa, że zjadła wszelkie rozumy, zaś językami władać zbytnio nie potrafi. Mój czwarty rejs ta linią i nijak nie potrafią poprawić swoich notowań w moim kajecie.
that 2010-09-05 01:00   
that - Profil that
stenusie: A w czym Cie tak Blue Air skrzywdzil, ze uwazasz, ze sa najgorsza linia lotnicza?
humbak 2010-09-05 00:53   
humbak - Profil humbak
dziubku: A skąd wiesz, że Rumunki? Leciałeś może Blue Air? Nie? To się przeleć, aby poznać jedną z najgorszych linii lotniczych. Do kompletu można dodać jeszcze MyAir.com, ale oni już (na szczęście) nie latają.
airchick 2010-09-04 21:46   
airchick - Profil airchick
ale automaty z batonami, dobry pomysł :D
mleko 2010-09-04 21:19   
mleko - Profil mleko
pfff ja czekam na czasy, az sam bede mogl popilotowac tego B737 :) jesli dadza mi bilet za free to polece :P
that 2010-09-04 19:52   
that - Profil that
Przezywacie strasznie, a to przeciez kolejna kontrowersyjna wypowiedz majaca na celu rozglos o Ryanair ;))
dziubek 2010-09-04 19:38   
dziubek - Profil dziubek
Porażka,najgorsza linia jaką leciałem i będę musiał latać,bo nie mam wyjścia!Serwis najgorszy jakiego doświadczyłem,a oni jeszcze te mało ogarnięte rumunki(jak z nimi leciałem to się tak darły chcąc sprzedać zdrapki że ze mp3 na maxa dobrze je słyszałem!) chcą uczyć pilotażu katastrofa murowana!
aynis 2010-09-04 19:20   
aynis - Profil aynis
A co się stało z jego "agresywnymi" reklamami wykorzystującymi wizerunek osób publicznych? Niektóre były nawet zabawne. A teraz? Nikt go na poważnie nie bierze.
piotrek737 2010-09-04 19:19   
piotrek737 - Profil piotrek737
aynis: Owszem stracił ;) Jak dla mnie to jeszcze stracił kontakt z rzeczywistością ale to już inny fakt z życia Pana MOL'a. Zresztą czego się nie zrobi dla dodatkowych $ ;)
aynis 2010-09-04 19:15   
aynis - Profil aynis
I gdzie oni teraz znajdą takie inteligentne stewardessy, które tym samolotem wylądują? Skoro umieją lądować samolotem, to chyba nie będą pracować jak stewardessy :] MOL zdecydowanie stracił już polot w wymyślaniu nowych metod oszczędności.
adamlubin 2010-09-04 18:14   
adamlubin - Profil adamlubin
Tego nie chyba sami nie wymysleliśmy, ale MOL tak : "Szef tanich linii lotniczych Ryanair Michael O'Leary twierdzi, że samolot może obyć się bez drugiego pilota, bo wystarczy mu komputer, a w ostateczności samolot sprowadzi na ziemię inteligentna stewardesa." news z GW.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy