×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PRL na stronie internetowej Germanwings


Rezerwujący bilety lotnicze na stronie internetowej linii Germanwings dowiadują się, że wciąż żyją w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Widocznie przewoźnik nie zauważył drobnej zmiany ustrojowej w naszym kraju w 1989 roku. Aby dokonać rezerwacji, trzeba najpierw się zarejestrować i podać dane: imię, nazwisko, adres i kod pocztowy. Przychodzi kolej na podanie kraju. Spośród setek różnych krajów znajdujemy Polskę, wraz z podaną pełną nazwą: "Polish People's Republic", czyli "Polska Rzeczpospolita Ludowa. Prawidłowa nazwa Polski w języku angielskim, to Republic of Poland. Niestety, dziennikarzom Gazety Wyborczej nie udało się dowiedzieć jaka była przyczyna pomyłki niemieckiego przewoźnika. (Gazety Wyborczej i Alert24)

03/03/2008 09:14,  
<>

gość_fe704 - Profil
gość_fe704
  

  
Za to serwis pokładowy jest najlepszy we wszystkich low costach jakimi leciałem :)
09/03/2008 21:30  

  
Za to serwis pokładowy jest najlepszy we wszystkich low costach jakimi leciałem :)
09/03/2008 21:30  

  
4U generalnie ma strone koszmarna jesli chodzi o jezyk polski. I w ogole nie zauwazyli, ze w polsce sie prawo zmienilo, bo apiac podaja ceny netto bez oplat we wszystkich materialach reklamowych. Poza tym maja tak koszmarna agencje PR w POlsce, ze szok! ZERO PROFESJONALIZMU!
06/03/2008 00:16  

  
Mie by nie dziwilo jak by tez mieli jakies problemy finasowe. Ceny maja corasz podobne do LH. Dla mie 4U sie stala strasznie nie atracyjna linia. Z HAM zlikwidowali tyle tras. Nigdzie nie mozna z nimi poleciec tanio. A via STR drozej niz w LH.....:-/
03/03/2008 10:36  

  
A to możliwe, bo LF z WAW mają teraz niziutki.
03/03/2008 10:31  

  
Beka, beka... a ta lufka bis już odleciała od nas do końca czy nie? Podobno ma się wynieść z Polski
03/03/2008 09:54  

  
Rezerwujący bilety lotnicze na stronie internetowej linii Germanwings dowiadują się, że wciąż żyją w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Widocznie przewoźnik nie zauważył drobnej zmiany ustrojowej w naszym kraju w 1989 roku.
Aby dokonać rezerwacji, trzeba najpierw się zarejestrować i podać dane: imię, nazwisko, adres i kod pocztowy. Przychodzi kolej na podanie kraju. Spośród setek różnych krajów znajdujemy Polskę, wraz z podaną pełną nazwą: "Polish People's Republic", czyli "Polska Rzeczpospolita Ludowa.
Prawidłowa nazwa Polski w języku angielskim, to Republic of Poland. Niestety, dziennikarzom Gazety Wyborczej nie udało się dowiedzieć jaka była przyczyna pomyłki niemieckiego przewoźnika.

(Gazety Wyborczej i Alert24)
03/03/2008 09:17  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie