Grupy - nowość w pasazer.com

Uruchamiamy grupy pozwalające na zakładanie własnych fanklubów, organizowania zlotów, wydarzeń i skupiania wokół nich zainteresowanych osób. Grupy pozwalają na zapraszanie do swojego grona osob, nadawanie przez zalozyciela funkcji administratorskich, wysylania zbiorczych informacji, dodawania zdjec, akceptowania lub odrzucania kandydatow do grupy, etc. Grupy sprawdza się z pewnoscia do organizacji zlotow, jak i pozniej do ich archwiizacji :) Wkrótce kazda grupa bedzie miala swoj osobny watek dyskusyjny. Zapraszamy do korzystania z nowej funkcjonalnosci i zglaszania ewentualnych uwag i propozycji.
14/08/2010 00:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2010-08-14 13:41   
aynis - Profil aynis
I już ile grup powstało :)
jurek 2010-08-14 01:06   
jurek - Profil jurek
Fajny pomysł. To sobie założę fanclub tematu w którym z powodu licznych podróży jestem trochę wyspecjalizowany :)
admin 2010-08-14 00:49   
admin - Profil admin
Uruchamiamy grupy pozwalające na zakładanie własnych fanklubów, organizowania zlotów, wydarzeń i skupiania wokół nich zainteresowanych osób. Grupy pozwalają na zapraszanie do swojego grona osob, nadawanie przez zalozyciela funkcji administratorskich, wysylania zbiorczych informacji, dodawania zdjec, akceptowania lub odrzucania kandydatow do grupy, etc.
Grupy sprawdza się z pewnoscia do organizacji zlotow, jak i pozniej do ich archwiizacji :)
Wkrótce kazda grupa bedzie miala swoj osobny watek dyskusyjny. Zapraszamy do korzystania z nowej funkcjonalnosci i zglaszania ewentualnych uwag i propozycji.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama