×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Grupy - nowość w pasazer.com


Uruchamiamy grupy pozwalające na zakładanie własnych fanklubów, organizowania zlotów, wydarzeń i skupiania wokół nich zainteresowanych osób. Grupy pozwalają na zapraszanie do swojego grona osob, nadawanie przez zalozyciela funkcji administratorskich, wysylania zbiorczych informacji, dodawania zdjec, akceptowania lub odrzucania kandydatow do grupy, etc. Grupy sprawdza się z pewnoscia do organizacji zlotow, jak i pozniej do ich archwiizacji :) Wkrótce kazda grupa bedzie miala swoj osobny watek dyskusyjny. Zapraszamy do korzystania z nowej funkcjonalnosci i zglaszania ewentualnych uwag i propozycji.

14/08/2010 00:48,  
<>

gość_e7448 - Profil
gość_e7448
  

  
I już ile grup powstało :)
14/08/2010 13:41  

jurek - Profil
jurek
  
Fajny pomysł. To sobie założę fanclub tematu w którym z powodu licznych podróży jestem trochę wyspecjalizowany :)
14/08/2010 01:06  

  
Uruchamiamy grupy pozwalające na zakładanie własnych fanklubów, organizowania zlotów, wydarzeń i skupiania wokół nich zainteresowanych osób. Grupy pozwalają na zapraszanie do swojego grona osob, nadawanie przez zalozyciela funkcji administratorskich, wysylania zbiorczych informacji, dodawania zdjec, akceptowania lub odrzucania kandydatow do grupy, etc.
Grupy sprawdza się z pewnoscia do organizacji zlotow, jak i pozniej do ich archwiizacji :)
Wkrótce kazda grupa bedzie miala swoj osobny watek dyskusyjny. Zapraszamy do korzystania z nowej funkcjonalnosci i zglaszania ewentualnych uwag i propozycji.
14/08/2010 00:49  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie