Stewardesy złodziejki - protest i pożegnanie.

W związku z umieszczeniem na portalu wątku "Stewardesy piękne, ale niebezpieczne" i sugestiami użytkownika That'a jakoby stewardesy kradły papierosy i alkohole z półek bagażowych na oczach pasażerów usuwam swoje konto na portalu Pasażer.com. W moim odczuciu portal zszedł na psy i nie warto w takim przedsięwzięciu brać udziału. Dziękuję wszystkim, których przez te lata bycia klientem portalu miałem szansę poznać. Wszystkiego Najlepszego i wielu wspaniałych podniebnych podróży. Disorder.
26/07/2010 15:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
airchick 2010-08-05 19:53   
airchick - Profil airchick
no ale zeby od razu tak reagowac? Swoje rzeczy sie pilnuje i te najbardziej wartosciowe trzeba nosic przy sobie.
humbak 2010-07-28 00:21   
humbak - Profil humbak
4techu: Odnoszę czasem wrażenie, ze tych czarnych owiec jest nawet większość. :o) driverze: Na zlocie. :o)
2010-07-27 14:47   
 - Profil
Bombkę choinkową? Nie znam definicji tegoż pasażerowego terminu. Chętnie poznam.
4tech 2010-07-27 14:02   
4tech - Profil 4tech
no i oczywiscie trzeba miec dystans do siebie i innych. A czarnych owieczek nawet na tym forum nie brakuje:->
humbak 2010-07-27 13:49   
humbak - Profil humbak
Osobiście bardzo proszę disordka o natychmiastowy powrót na forum, bo straciliśmy w jego osobie bardzo uroczą bombkę choinkową. :o)
2010-07-27 13:46   
 - Profil
Otóż to. Miej proporcje, Mocium Panie. Taka se sprytna dewiza.
tomcat_bzg 2010-07-27 13:30   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
Moim zdaniem reakcja disordera była mocno przesadzona. Rację ma szot, że w każdym zawodzie znajdą się czarne owce: to nie jest powód, żeby generalizować i obrażać uczciwą zdecydowaną większość ale z drugiej strony nie może być tak, że tworzy się jakieś tematy tabu i nie można ani słowem odezwać się o problemie...
2010-07-27 13:05   
 - Profil
Ty chociaż, Szocie, chorobliwie nie bronisz LOTu czy też obecnego pracodawcy z zasady, nieważne, czy obrona się należy czy też nie :)
szot 2010-07-27 11:10   
szot - Profil szot
Kleptomaniacy znajdą się zawsze i wszędzie, bez względu na to czy ktoś jest cabin crew, księdzem, policjantem, strażnikiem celnym czy czym- (kim-)kolwiek innym. Disorderku, come back to us, please! Może tym razem pod innym nickiem, ale wróć, bo ja tu sam zostanę i kto będzie nas jako crew tu reprezentować? Ja sam nie dam rady! :)
humbak 2010-07-27 09:55   
humbak - Profil humbak
driverze: Może to byłby niezły pomysł na dobre zyski portalu? :o)
humbak 2010-07-27 09:41   
humbak - Profil humbak
I that ma disordera na sumieniu. :o)
2010-07-27 09:33   
 - Profil
Och... Ja myślę, że banerek reklamowy z poradnią psychoanalityczną miałby tutaj niezłe wzięcie.
mrader 2010-07-27 02:25   
mrader - Profil mrader
Lol...się 'nick' wypalił czy efekt niewłaściwej komunikacji... :x
that 2010-07-26 16:17   
that - Profil that
disorder: Nie przypuszczalem, ze moj post napisany w "luznej formie" wybuduje u Ciebie takie odczucia a chodzilo mi o jednyna wymiane zdan na forum czy komus cos kiedykowiek zginelo i nie mialem tu na mysli wylacznie cabin crew. Mi np ost TSA w Miami ukradlo Ipada z walizki nadawanej, tzn zostawili kartke w srodku ze wytypowali moja walizke do kontroli i jej zawartosc zostala sprawdzona, ale najwidoczniej Ipad zostal potraktowany jako rzecz niebezpieczna i zniknal... Przepraszam Cie za niestosowny post- rowniez zglaszam do redakcji o jego usuniecie. Mam nadzieje, ze potrakujemy to jako wspolne nieporuzumienie.
mleko 2010-07-26 15:48   
mleko - Profil mleko
a mi sie wydawalo ze wlasnei nic sie ostatnio tutaj nie dzieje... gdze sie wszyscy podziali ???
p.s. nie obrazaj sie, that troche za mocno zgeneralizowal....
disorder 2010-07-26 15:38   
disorder - Profil disorder
W związku z umieszczeniem na portalu wątku "Stewardesy piękne, ale niebezpieczne" i sugestiami użytkownika That'a jakoby stewardesy kradły papierosy i alkohole z półek bagażowych na oczach pasażerów usuwam swoje konto na portalu Pasażer.com. W moim odczuciu portal zszedł na psy i nie warto w takim przedsięwzięciu brać udziału. Dziękuję wszystkim, których przez te lata bycia klientem portalu miałem szansę poznać. Wszystkiego Najlepszego i wielu wspaniałych podniebnych podróży. Disorder.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy