Podróżowanie osoby nieletniej w Wizz Air

Witam serdecznie, otóż mam pytanie, otóż w lipcu mam lecieć sam do włoch [Rzymu] liniami Wizz Air, mam 15 lat i moje pytanie brzmi: Czy potrzebuje jakiegoś zezwolenia od rodziców na pismie, czy coś? W regulaminie wizz air piszą: Należy posiadać przy sobie wszelkie konieczne dokumenty (np. zgoda rodziców, którzy nie podróżują z dzieckiem) wymagane w danym kraju. Niestety nie wiem jak jest w Polsce i we Włoszech. Prosze o pomoc!
28/06/2010 18:12  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
agentura 2012-02-08 20:28   
agentura - Profil agentura
Ja leciałam sama Wizzairem w wieku 15 lat i nic nie potrzebowałam, nie miałam ze sobą nawet zgody rodziców, poprostu paszport.
mrader 2010-06-28 20:26   
mrader - Profil mrader
'Pasażerowie w wieku 14 i 15 lat mogą podróżować bez opieki, ale nie mogą ponosić odpowiedzialności za osoby w wieku poniżej 14 lat.' Nic o pozwoleniach,pismach wymaganych od 15latków w W6 nie słyszałem.Więc jeżeli nie jesteś narodowości rumuńskiej to...bez obaw :x
michaltaki 2010-06-28 18:12   
michaltaki - Profil michaltaki
Witam serdecznie, otóż mam pytanie, otóż w lipcu mam lecieć sam do włoch [Rzymu] liniami Wizz Air, mam 15 lat i moje pytanie brzmi: Czy potrzebuje jakiegoś zezwolenia od rodziców na pismie, czy coś? W regulaminie wizz air piszą: Należy posiadać przy sobie wszelkie konieczne dokumenty (np. zgoda rodziców, którzy nie podróżują z dzieckiem) wymagane w danym kraju.

Niestety nie wiem jak jest w Polsce i we Włoszech. Prosze o pomoc!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy