×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Podróżowanie osoby nieletniej w Wizz Air


Witam serdecznie, otóż mam pytanie, otóż w lipcu mam lecieć sam do włoch [Rzymu] liniami Wizz Air, mam 15 lat i moje pytanie brzmi: Czy potrzebuje jakiegoś zezwolenia od rodziców na pismie, czy coś? W regulaminie wizz air piszą: Należy posiadać przy sobie wszelkie konieczne dokumenty (np. zgoda rodziców, którzy nie podróżują z dzieckiem) wymagane w danym kraju. Niestety nie wiem jak jest w Polsce i we Włoszech. Prosze o pomoc!

28/06/2010 18:12,  
<>

gość_f5aec - Profil
gość_f5aec
  

  
Ja leciałam sama Wizzairem w wieku 15 lat i nic nie potrzebowałam, nie miałam ze sobą nawet zgody rodziców, poprostu paszport.
08/02/2012 20:28  

  
'Pasażerowie w wieku 14 i 15 lat mogą podróżować bez opieki, ale nie mogą ponosić odpowiedzialności za osoby w wieku poniżej 14 lat.' Nic o pozwoleniach,pismach wymaganych od 15latków w W6 nie słyszałem.Więc jeżeli nie jesteś narodowości rumuńskiej to...bez obaw :x
28/06/2010 20:26  

  
Witam serdecznie, otóż mam pytanie, otóż w lipcu mam lecieć sam do włoch [Rzymu] liniami Wizz Air, mam 15 lat i moje pytanie brzmi: Czy potrzebuje jakiegoś zezwolenia od rodziców na pismie, czy coś? W regulaminie wizz air piszą: Należy posiadać przy sobie wszelkie konieczne dokumenty (np. zgoda rodziców, którzy nie podróżują z dzieckiem) wymagane w danym kraju.

Niestety nie wiem jak jest w Polsce i we Włoszech. Prosze o pomoc!
28/06/2010 18:12  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie