Eindhoven

Jestem wsciekly, ze nie ma zadnego rozsadnego polaczenia z Antwerpii do Eindhoven na lotnisko. Pociag jedzie dookola i trwa to troszke dluzej niz 26 minut podane na stronie Wizz ;) A jakby tak jakis busik podstawic? Do Charleroi jest ponad dwie godziny jazdy - do Eindhoven bylaby moze godzinka... Czy Wizz moze pomysli o sciagnieciu pasazerow z tej czesci okolicy, blizszej niz Amsterdam - a rodakow tu jak mrowek ;) I samoloty by pelne lataly - Charleroi zostawmy Brukseli - zadam Eindhoven dla Flandrii!!! Pozdro
17/06/2010 19:03  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gs 2010-06-18 18:37   
gs - Profil gs
Ja wiem, ze jezdzi Eurolines dwa razy dziennie (sic!) i nie we wszystkie dni, wiem jaki autobus jezdzi z Eindhoven - wszystko juz przeszukiwalem ;)
Veolia Eindhovenu nie obsluguje, tylko Hermes... Jest opcja autobusowa z trzema przesiadkami, ale kosztowo atrakcyjna, czasowo przegrywa z pociagami. Ale dzieki za odzew ;)

PS Dzisiejszy artykul z prasy belgijskiej: Eindhoven walczy o pasazerow z Charleroi i Weeze: lotnisko czynne dluzej w tygodniu, za to w niedziele rano pozniej otwarte ;)
pcharasz 2010-06-17 20:34   
pcharasz - Profil pcharasz
Generalnie to znikąd w Brabancji nie ma dobrych połączeń do EIN, nawet z Tilburga czy Bredy, chyba, że samochodem. Prawda jest taka, że EIN ma wciąż za mały ruch pasażerski, by bezpośrednie połączenia długodystansowe tam dojeżdżały (oprócz z Utrechtu i Amsterdamu).
Eurolines operuje połączenie autobusowe pomiędzy Eindhoven a Antwerpią, kosztuje 20-30 euro RT i jedzie się około 1h - 1h30, a potem w Eindhoven przesiadka w busa 401/402 i kolejne 3 euro one way i 25 minut ;) Sprawdź, może będzie szybciej niż pociągiem, a na pewno można na tym bardziej polegać, niż na holenderskich pociągach. Poza tym, może Veolia też coś obsługuje??
Wizz raczej niczego tam nie podstawi, bo ma raptem 6 połączeń z EIN, nie opłaca się.
gs 2010-06-17 19:03   
gs - Profil gs
Jestem wsciekly, ze nie ma zadnego rozsadnego polaczenia z Antwerpii do Eindhoven na lotnisko. Pociag jedzie dookola i trwa to troszke dluzej niz 26 minut podane na stronie Wizz ;) A jakby tak jakis busik podstawic? Do Charleroi jest ponad dwie godziny jazdy - do Eindhoven bylaby moze godzinka... Czy Wizz moze pomysli o sciagnieciu pasazerow z tej czesci okolicy, blizszej niz Amsterdam - a rodakow tu jak mrowek ;) I samoloty by pelne lataly - Charleroi zostawmy Brukseli - zadam Eindhoven dla Flandrii!!! Pozdro
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy