Praca w Ryanair

witam wszystkich serdecznie !!! Mam pytanie dotyczące pracy cabin crew w Ryanair... ja sam chciałbym zostac stewardem i rozpocząć swoja pracę w tej linii... jednak wiele złych opinii krąży o tym przewoźniku... sam spotkałem się zarówno z krytyką jak i pozytywną opinią ze strony ludzi tam pracujących... może są tu osoby, które pracują w tej linii i mogą się wypowiedzieć... z góry dziękuję i pozdrawiam M.
12/06/2010 12:55  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2010-06-12 17:32   
jurek - Profil jurek
matthew: to nie przysłowie tylko cytat. To było ulubione powiedzonko Feliksa Dzierżyńskiego, komunistycznego kata, który miał wiele zbrodni na rekach....
matthew 2010-06-12 17:05   
matthew - Profil matthew
w sumie to racja....nie bez kozery jest przysłowie :,,dajcie człowieka , a znajdę na niego paragraf " ....tak i w tej branży jest.
marqoos_pl 2010-06-12 16:30   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ja bym powiedział, że film jest bardzo tendencyjny... Jak się człowiek uprze to o każdej firmie taki "sensacyjny" program może poskładać z obrazków nagranych z ukrycia (bez możliwości weryfikacji)... /// 'matthew' - znam też kilka osób pracujących we FR i są zadowolone... jakoś nie opowiadają "super-sensacyjnych" historyjek z pokładu wziętych... jak w każdej pracy - niektórzy się nie nadają do określonej pracy i zrobią wszystko, żeby pracodawcę pogrążyć...
matthew 2010-06-12 13:55   
matthew - Profil matthew
wdziałem już ten film...

rozmawiałem już o nim z stewardem z Ryanair'a...

dla niego całkiem inaczej to wygląda...
on takiego czegoś nie zauważył i jest zadowolony...stwierdził, że to prowokacja
jsg 2010-06-12 13:16   
jsg - Profil jsg
Proponuję obejrzeć film 'Ryanair cought napping' na youtube
matthew 2010-06-12 12:55   
matthew - Profil matthew
witam wszystkich serdecznie !!!

Mam pytanie dotyczące pracy cabin crew w Ryanair...

ja sam chciałbym zostac stewardem i rozpocząć swoja pracę w tej linii...
jednak wiele złych opinii krąży o tym przewoźniku...

sam spotkałem się zarówno z krytyką jak i pozytywną opinią ze strony ludzi tam pracujących...
może są tu osoby, które pracują w tej linii i mogą się wypowiedzieć...

z góry dziękuję i pozdrawiam

M.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy