×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażer na gapę w... podwoziu Boeinga


20-letni Rumun przeżył lot z Wiednia do Londynu, schowany w komorze podwozia - poinformowała londyńska policja. Zatrzymano go w niedzielę na lotnisku Heathrow. Policja przypuszcza, że przeszedł przez ogrodzenie portu lotniczego w Wiedniu i ukrył się w komorze podwozia Boeinga 747. Według policji austriackiej samolot należy do wysokiego rangą polityka ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który podróżował po Europie prywatnie. Po lądowaniu na Heathrow Rumun wypadł z komory podwozia. Znaleźli go pracownicy służb lotniskowych. Najprawdopodobniej chciał się dostać do Anglii w poszukiwaniu pracy. Policja podkreśla, że miał dużo szczęścia; lotu transatlantyckiego w komorze podwozia z pewnością by nie przeżył.

10/06/2010 17:09,  
<>

gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

  
Pasuje jak ulał slogan LOT-u: "Jesteś pod dobrymi skrzydłami"
11/06/2010 11:15  

  
sadaml23: to tylko przypuszczenie że przedostał się przez ogrodzenie. Może on przyleciał tym samolotem :)
11/06/2010 08:44  

  
Zaraz franca wpadnie na pomysł by taka podróż za 1 Euro/Funt. A swoją drogą świadczy to o chronie lotniska skoro tam wlazł to tym bardziej można umieścić bombę to po co te kamery i wzmożone środki bezpieczeństwa mógł się dostać do każdego samolotu. Ja bym wywalił szefa ochrony lotniska za taki numer.
11/06/2010 08:39  

  
Wow, to się nazywa pomysłowość! Podróżować w luku cargo, czemu nie, ale w komorze podwiozia? Ja bym na taki pomysł nie wpadł :)
10/06/2010 17:26  

  
No cóż, bardzo zawzięty ten Rumun...
10/06/2010 17:24  

  
20-letni Rumun przeżył lot z Wiednia do Londynu, schowany w komorze podwozia - poinformowała londyńska policja.
Zatrzymano go w niedzielę na lotnisku Heathrow. Policja przypuszcza, że przeszedł przez ogrodzenie portu lotniczego w Wiedniu i ukrył się w komorze podwozia Boeinga 747. Według policji austriackiej samolot należy do wysokiego rangą polityka ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, który podróżował po Europie prywatnie.
Po lądowaniu na Heathrow Rumun wypadł z komory podwozia. Znaleźli go pracownicy służb lotniskowych. Najprawdopodobniej chciał się dostać do Anglii w poszukiwaniu pracy. Policja podkreśla, że miał dużo szczęścia; lotu transatlantyckiego w komorze podwozia z pewnością by nie przeżył.
10/06/2010 17:09  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie