Air Baltic w natarciu (nowe samoloty)

Firma pozyskała 43 mln Euro nowego kapitału. Dzięki temu linia z miłą chęcią ogłasza, że chce zakupić 30 nowych "Airbusów" lub "Boeingów" za kwotę 1,4 mld Euro. Ostateczna decyzja ma zapaść około Października. Gratulacje BT :)
04/06/2010 15:51  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hariko 2012-02-22 10:59   
hariko - Profil hariko
to prawda,na krotkich trasach AirBaltic oferuje tylko wode...
humbak 2010-06-05 16:53   
humbak - Profil humbak
marqoosie: No uczciwie mnie BT poinformował, że na tych trasach serwisu zwykłego nie mają. :o)
marqoos_pl 2010-06-04 20:07   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'stenus' - to ich chyba najkrótsza trasa, więc miałeś prawo nie zauważyć... /// 'siwol' - czy to kolejna pretensja dotycząca "wulkanicznych problemów"? jeżeli tak, to też się powtórzę kolejny raz, że wszystkie linie rozpatrują zwroty z opóźnieniem, które są spowodowane olbrzymią ilością wniosków o zwroty i to trwa nieco dłużej niż w normalnych warunkach...
siwol 2010-06-04 19:41   
siwol - Profil siwol
skoro firma pozyskała 43 mln Euro nowego kapitału to może dzięki temu linia z miłą chęcią ogłosi, że chce uczciwie oddać pieniądze pasażerom za anulowane loty :(
humbak 2010-06-04 18:38   
humbak - Profil humbak
Nie zauważyłem tego "dobrego serwisu pokładowego", ale leciałem tylko z Rygi do Lipawy (i z powrotem) na Fokkerze 50 oraz z Arlandy do Rygi, gdzie serwisu praktycznie nie ma. :o)
marqoos_pl 2010-06-04 18:35   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
WOW, to się nazywa rozwój! Ja już to wielokrotnie pisałem, że wydaje mi się, że za kilka lat BT będzie miało bazy nie tylko w krajach bałtyckich... Już teraz oferują bardzo dużo ciekawych kierunków i przystępne ceny, a to wszystko jako dodatek do miłej obsługi, wygodnych samolotów i dobrego serwisu pokładowego. Gratulacje!
blizz 2010-06-04 15:51   
blizz - Profil blizz
Firma pozyskała 43 mln Euro nowego kapitału.
Dzięki temu linia z miłą chęcią ogłasza, że chce zakupić 30 nowych "Airbusów" lub "Boeingów" za kwotę 1,4 mld Euro.
Ostateczna decyzja ma zapaść około Października.
Gratulacje BT :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy