Nie działająca promocja LOT

Lot od wczoraj ma "Letnią promocję" do wielu miejsc w Europie można polecieć za 299 PLN RT! Nie wiem czy komuś z was udało się nabyć bilet w tej promocji, bo mi nie. Wśród wymienionych kierunków jest m.in. Londyn, Stambuł i Belgrad ale taryfy na tych trasach po staremu. Promocyjną taryfę znalazłem do Paryża ale po kliknięciu "dalej" wskakuje cena 700pln
29/05/2010 23:05  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2010-06-01 10:30   
 - Profil
Migajos: Tak, jak powiedział Jerzy, iż ja zawsze mam 200% racji ;p, tak i tym razem w 200% zgadzam się z Tobą. I również mitomańskie poglądy średnio są wartę jakiegokolwiek zainteresowania... Promocja super, kierunki super, ale jak zwykle - nieco nawalili. Ja i tak obstawiam, że jeżeli zainteresowanie jest ogromne - a jest, i w związku z tym, że do 8 czerwca jeszcze sporo czasu, kolejne bilety w dobrej cenie się pojawią. Acz ci, co się z początku zniechęcili, pewnie na witryne LO nie powrócą...
jurek 2010-06-01 01:12   
jurek - Profil jurek
No i o to mi właśnie od początku ogłoszenia tej promocji chodziło migajos. Pełna zgoda z Twoją opinią :o) Dla 'zachownia twarzy' dorzucili pulę biletów. Nie można tak było odrazu ?
migajos 2010-06-01 01:07   
migajos - Profil migajos
driver: Ja się częściowo zgadzam z Jurkiem a częściowo z Tobą... Ta promocja LOTu jest naprawdę super!!! Stambuł jest już dostępny za niecałe 300 PLN... Ale czy naprawdę musieli spartaczyć całe dobre wrażenie nie dając najciekawszych (bo zwykle droższych) kierunków od pierwszego dnia promocji?? To jest odbierane jak wprowadzanie klienta w błąd. Ludzie zapalają się np na Stambuł, przez 15 minut przeszukują dwa miesiące w systemie i szlag ich trafia kiedy najtańsza opcja to 650 PLN a nie 299! Tym bardziej jeśli przeszukują tuż po uruchomieniu promocji. Ja myślę, że dział marketingowy działa tam dobrze, pomysły są dobre, idą w dobrym kierunku, ale niestety dział informatyczny nawala. Nie potrafią dobrze wprowadzić promocji do systemu... Nie chce mi się wierzyć s teorie, że to znajomi informatyków wykupują nagle cały Stambuł, Belgrad, i Ateny... Po prostu dali ciała a teraz wrzucają po kolei to czego nie udąło sie wcześniej... Mimo dobrego wrażenia z większością przypadków smrodek jednak zostaje.
marecki 2010-05-31 22:12   
marecki - Profil marecki
w tamtym roku kupiłem bilet do IST za mniej niż 600 zł, co prawda to nie 287,62 ale za to od razu z dolotem z KRK
wiperek 2010-05-31 22:09   
wiperek - Profil wiperek
31.07 - 03.08 WAW-ISTAMBUL-WAW 1 miejsce :295.62 PLN
2010-05-31 21:59   
 - Profil
No to co mówisz, że ni było możliwości zakupu dla dwóch osób? ;p Była! A że drożej... ;p
jurek 2010-05-31 21:58   
jurek - Profil jurek
tak sierpień
jurek 2010-05-31 21:56   
jurek - Profil jurek
scriptum .. oczywiście :)
2010-05-31 21:55   
 - Profil
To nawet jestem skłonny strzelić termin... sierpień? Był jeden taki mnie interesujący termin, i było tylko jedno wolne miejsce...;p
jurek 2010-05-31 21:55   
jurek - Profil jurek
post sriptum : aktualnie bilet w terminie na jaki zakupiłem kosztuje 862 PLN
jurek 2010-05-31 21:51   
jurek - Profil jurek
Mój Drogi Łukaszu: a TERAZ będzie pochwała dla LOTu bo właśnie zakupiłem bilet do Istambułu. Przy płatności kartą citi cena biletu 287 zł 62 grosze czyli baaardzo tanio. / co do ilości miejsc to w wybranym przeze mnie terminie było tylko jedno. Chciałem kupić dla 2 osób ale nie było takiej możliwości.
2010-05-31 20:44   
 - Profil
Mój drogi Jerzy: A gdzie pochwała dla LOTu za to, że TERAZ są bilety "za grosze"? ;p Ja po prostu oczekuję sprawiedliwości. Jak jest źle - to mówić, że jest źle i krzyczeć. Jak jest dobrze, to krzyczeć że jest dobrze. Chwalić. I ja potrafię i chwalić, i ganić :) Znalazłem Stambuł za 287, jednak chcąć lecieć w małej grupie, bo raptem trzyosobowej, nie ma tylu biletów na dany termin. I to jest MINUS, w całym tym plusie. Ale będziemy szperać dalej...
aynis 2010-05-31 20:37   
aynis - Profil aynis
Gdybyś nie zaznaczył tego na końcu, to bym na to nie wpadła :P
2010-05-31 20:35   
 - Profil
Aynis: Rewelacja? Nie, to jest żenująca promocja LOTu, kolejna śmieszna martwa promocja, kolejne nietrafione i chybione działania, to kpina z pasażerów, klientó, sympatyków i znawców latania. To po prostu skandal!!! :D (to była złośliwość z mojej strony, jakby co)
jurek 2010-05-31 20:34   
jurek - Profil jurek
No dobra sprawdziłem. Mój drogi Łukaszu TERAZ są bilety w promocyjnej cenie a przy płatności kartą CITI cena spada do 287 złotych i 62 groszy. / o swojej nieomylności sam zacząłeś. Z niczym nie wyskakuję ;p
2010-05-31 20:31   
 - Profil
Domeną poglądów nie jest racja, mój drogi Jerzy. Ja tylko wyrażam swoją opinię, a Ty swoją. Ja nie przekazuję informacji, aby je oceniać w procentach, a wyrażam opinię, pogląd i niezadowolenie z opinii i poglądów innych, do czego mam prawo. I mam prawo, w całej mojej sympatii do np. Ciebie, nie zgadzać się z Twoją opinią. A Ty, zamiast wyskakiwać z tekstami i mądrości, nieomylności i 200% racji masz prawo powiedzieć, że się nie zgadzasz ze mną :) To wolny kraj, Jurku!
aynis 2010-05-31 20:27   
aynis - Profil aynis
287 zł do Stambułu? Rewelacja!
jurek 2010-05-31 20:27   
jurek - Profil jurek
driver800 : tak jesteś bardzo obiektywny i patrzysz szeroko. Jak zwykle masz 200 % racji. I tyle.
2010-05-31 20:26   
 - Profil
Jeśli dla kogoś przykłądowo 287 zł w LOT za Stambuł w milami premiowanej taryfie w dwie strony to powody do ciągłego marudzenia i niezauważania plusów, to ja wysiadam... Przykłady można mnożyć.
2010-05-31 20:24   
 - Profil
No nie jestem, bo przecież się pomnyliłem w osądzie :D Ja po prostu nie jestem tak zacietrzewiony jak co niektórzy z zasady i nie marudze na coś, co mnie średnio dotyczy, a staram się szerzej na całość spojrzeć i przede wszystkim obiektywnie, co niżej uczyniłem. Powtórzę: W żadnej promocji dotąd nie dali tylu tras, tylu biletów w dobrych cenach i takiej rozpiętości czasowej, jak tym razem. I tyle. Były promocje z szumnymi tytułami, co się kończyło ściemą i było promocją z nazwy. Ale tym razem jest inaczej i sprawiedliwość trzeba oddać!!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy