Nie działająca promocja LOT

Lot od wczoraj ma "Letnią promocję" do wielu miejsc w Europie można polecieć za 299 PLN RT! Nie wiem czy komuś z was udało się nabyć bilet w tej promocji, bo mi nie. Wśród wymienionych kierunków jest m.in. Londyn, Stambuł i Belgrad ale taryfy na tych trasach po staremu. Promocyjną taryfę znalazłem do Paryża ale po kliknięciu "dalej" wskakuje cena 700pln
29/05/2010 23:05  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2010-05-31 20:20   
jurek - Profil jurek
d800: a co to ma do rzeczy czy chcę kupić czy nie ? Sprawdzałem nie celem zakupu tylko z ciekawości bo często do Aten latam. Byłem tam 4 tygodnie temu i chwilowo się nie wybieram. A Ty jesteś najmądrzejszy, najrozsądniejszy i nieomylny także w wydawaniu osądów i opinii oczywiście :D
2010-05-31 20:11   
 - Profil
A skoro "nawet nie chce Ci się sprawdzać" - to oznacza, że tak naprawdę na tanim bilecie do Aten Ci nie zależy. Więc po co podnosisz pianę? :D Bo po Twoich pierwszych i kolejnych postach byłem pewien, że jeśliby pojawiły się Ateny w tych cenach, to byś kupił. Ale się pomyliłem. Nawet ja jestem omylny! :D
2010-05-31 20:09   
 - Profil
jurku: A czy Ty zauważasz (nie wnikam, dlaczego) że od samego zaistnienia promocji jesteś nastawiony anty? Cokolwiek by było, jest źle. A spoglądając obiektywnym okiem, jest to (moim zdaniem) pierwsza promocja, na której było tyyyyle promocyjnych tras i na wielu z nich (poza wymienionymi Atenami, Stambułem i Belgradem) było tyyyyle i jest jeszcze biletów rzeczywiście tanich. Kompletnie nie zauważasz plusów? Bo ja zauważam. I nawet jeżeli się połapali, że na jakiejś trasie dali za mało tanich miejsc, dokładając promo-taryf, to ja się z tego tytułu cieszę. Bardzo fajna promocja, jak na dotychczasowe działania marketingowe LOTu. Jest lepiej, niż było - to niezaprzecalne. Oczywiście - może być jeszcze dużo lepiej i lepiej być powinno... To też niezaprzeczalne ;)
jurek 2010-05-31 19:54   
jurek - Profil jurek
Nawet nie chce mi się już sprawdzać ale jeśli jest tak jak piszesz to widocznie się połapali, że z tą promocją to im średnio wyszło i dla zachowania twarzy dodali jakąś pule miejsc.
2010-05-31 19:53   
 - Profil
Pewnie programiści i planiści w LO doliczyli się, że mają więcej kuzynów, wujków, ciotek i sąsiadów, niż wcześniej myśleli... ;p
gregory 2010-05-31 19:25   
gregory - Profil gregory
Chyba dołożyli miejsc, bo np. KRK-ATH-KRK jest kilka miejsc na koniec sierpnia :)
jurek 2010-05-31 11:29   
jurek - Profil jurek
that: 25 tysięcy mil na takiej trasie ?
gral 2010-05-31 09:39   
gral - Profil gral
that: nie wk... mnie nawet :D wczoraj wróciłem z majorki do zapyziałej bratysławy i jestem tym wystarczająco przybity a ty mi tu wyjeżdżasz z jakimiś karaibami :)
that 2010-05-31 04:40   
that - Profil that
gral: M&M w Europie sie nie oplaca, taxy sa wysokie. Ja za MCO-CLT-SXM //SXM-IAD-MCO zaplacilem lacznie 160zl taxow i 25k mil :)
migajos 2010-05-31 03:00   
migajos - Profil migajos
marecki: my nie mówimy o większości kierunków tylko o Stambule, Belgradzie i kilku innych... To tak jakbyś usprawiedliwiał złodzieja bo nie udało mu się okraść całego domu tylko jeden pokój :|
marecki 2010-05-31 00:54   
marecki - Profil marecki
jurek: w pierwszy dzień promocji była MASA biletów dostępnych, do Aten nie sprawdzałem, ale na większości kierunków można było bez problemu rezerować.
jurek 2010-05-30 23:54   
jurek - Profil jurek
migajos: jak wczoraj LOT opublikował 'promocję' na FB to biletów w tych taryfach już praktycznie nie było. Oczywiście na komentarze użytkowników, że to są kpiny a nie promocja ze strony LOTu nie było odpowiedzi.
jurek 2010-05-30 23:51   
jurek - Profil jurek
gralu właśnie mi chodziło o flysmarta
gral 2010-05-30 23:32   
gral - Profil gral
korekta: 11-13.06 :) a najtansze zwykle bilety na ten czas to obecnie 905 PLN wiec tak nie do konca nie oplaca sie M&M na krotkich trasach po Europie, zwlaszcza na dwa tygodnie przed...
gral 2010-05-30 23:29   
gral - Profil gral
gregory: jak nie daje jak daje? przykład: WAW-VIE 4-6.06 LO 15kmil + 162 PLN. Ta sama trasa OS: 15kmil + 421 PLN...
migajos 2010-05-30 21:10   
migajos - Profil migajos
gregory: Jeżeli tak jest to już lepiej żeby LOT w ogóle nie dodawał Stambułu czy Belgradu do promocji. W ten sposób się znowu się kompromitują...
gregory 2010-05-30 20:22   
gregory - Profil gregory
A jeśli chodzi o obecną promocję, to na ATH/BEG i inne atrakcyjne kierunki była na pewno bardzo znikoma ilość miejsc. Taryf nie wrzucają w momencie umieszczania informacji o promocji na stronie tylko dużo wcześniej i miejsca zdążyli kupić znajomi informatyków i planistów z LO (poinformowani odpowiednio wcześniej że takowe ceny będą w systemie).
gregory 2010-05-30 20:18   
gregory - Profil gregory
Na czyste rejsy LO (nie code-share) nie ma dopłaty paliwowej w nagrodach M&M. Tylko niestety trzeba zapłacić pełną ilość mil bo w ofercie FlySmart (czyli 15k mil + podatki) LO nie daje miejsc. Więc coś za coś.
humbak 2010-05-30 13:35   
humbak - Profil humbak
jurku: Oplaty w biletach-nagrodach MM sa wyjatkowo wysokie. Ten system tak zwyzajnie ma. Stad nagrody MM oplaca sie tylko na dalekie rejsy w klasie biznes.
jurek 2010-05-30 01:34   
jurek - Profil jurek
marecki: może ta taryfa flex o której piszesz to by wyjaśniała. Podobnie jest w Lufthansie. Czasem cena normalnego biletu w Europie jest podobna do biletu nagrody w M&M. Jednak uważam, że tak czy siak jest to 'nabijanie nas w butelkę' bo na cholere taka nagroda ;p
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy