Nabór do LOT - dla studentów - do jutra

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. ogłosiły dodatkowy nabór na stanowisko stewardesa/steward skierowany dla studentów - praca tylko na wakacje w miesiącach lipiec - wrzesień 2010 r. Szczegóły na stronie LOTu w dziale Kariera. Pracę LOT promuje na uczelniach poprzez plakaty skierowane do studentów. TERMIN do JUTRA!
26/05/2010 15:35  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2010-05-27 20:05   
disorder - Profil disorder
irton: Myślę, że jest szansa głównie dla osób zatrudnionych na okres próbny 6 miesięcy, a dla typowo 3miesięcznego sezonu szanse są raczej znikome. Dlatego sięgają po studentów, żeby sobie dorobili w wakacje. Tak mi się wydaje.
irton 2010-05-27 20:04   
irton - Profil irton
jurku ale kiedys ludzie musza sie chyba nauczyc pracy... przeciez nie myslisz chyba ze cala zaloga bylaby nowa i z letniego naboru... sadze ze wsród zalogi będzie jedna nowa osoba do pomocy...
hm ja nie poszedlby nigdy do młodego dentysty zeby przypadkiem nie nauczyl sie jak leczyć zęby...
disorder 2010-05-27 20:03   
disorder - Profil disorder
Jurku: Te osoby będą latały tylko w załogach kilkuosobowych. Tylko jeden młodziak na załogę. Doświadczone koleżanki zawsze pomogą, a młodzi są świeżo po kursie dobrze wyszkoleni, wszystko mają obkute, a praktycznych działań nauczą się pod okiem starszych koleżanek. :) Jest to fair, bo pracodawca nie może zapewnić przedłużenia umowy po sezonie, nie chce nikogo skrzywdzić zatrudniając i potem zwalniając, więc sięga po studentów, których praktyka zawodowa nie skrzywdzi, a którzy i tak będą chcieli wrócić do szkół.
jurek 2010-05-27 19:46   
jurek - Profil jurek
wcale nie chciałbym lecieć z takim niedouczonym i niedoświadczonym personelem pokładowym ;p To może LOT pójdzie za ciosem i zacznie zatrudniać pilotów w ramach wakacyjnych sezonowych prac studenckich ?
irton 2010-05-27 19:35   
irton - Profil irton
myślicie że zatrudnienie moze sie rowniez przedłużyć na po wakacjach ?
sadaml32 2010-05-27 08:33   
sadaml32 - Profil sadaml32
Fajnie szkoda że kiedyś tego nie było to by były fajne praktyki a i może start do ciekawej pracy a tak się człowiek musi tak jak ja męczyć w jakimś badziewiu.
disorder 2010-05-26 15:35   
disorder - Profil disorder
Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. ogłosiły dodatkowy nabór na stanowisko stewardesa/steward skierowany dla studentów - praca tylko na wakacje w miesiącach lipiec - wrzesień 2010 r. Szczegóły na stronie LOTu w dziale Kariera. Pracę LOT promuje na uczelniach poprzez plakaty skierowane do studentów. TERMIN do JUTRA!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy