TAM (JJ) dołączył do Star Alliance

TAM Airlines (JJ) oficjalnie dolaczyl do sojuszu Star Alliance. No to czekamy teraz na promocje do Brazylii...
14/05/2010 15:24  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
first 2010-05-16 21:34   
first - Profil first
TAM daje kanapkę na ciepło:) i napoje..
a kupowałem na dwa miesiące (ceny sprawdzałem codziennie ponad miesiąc aż trafiłęm na pierwszy dzień fajnej promocji)
tomcat_bzg 2010-05-16 19:07   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
No ja kupowałem 2 miesiące wcześniej i ceny były pomiędzy 250 a 550 PLN. To w GOLu, bo w TAMie było jeszcze drożej. A "posiłek" to była nieśmiertelna paczuszka krakersików i woda lub sok. Nawet na czterogodzinnym locie MAO-GRU (fakt, że prawie wszystkie moje loty po Brazylii to były o wiele dłuższe trasy niż Sao Paulo-Rio, często z przesiadką a więc składajace się z dwóch segmentów)
first 2010-05-16 17:48   
first - Profil first
tomcat: to ciekawe. jeżeli z bagażem i posiłkiem i numerowanym miejscem płacisz za przelot ok 40-45 dolarów to jest drogo??? a za tyle kupowałem odcinki Sao-Iguasu, Sao-Rio i Rio-Sao. Jedynie więcej zapłaciłem za trasę miedzynarodową Buenos-Sao (150 dolarów). Wszystkie bilety to OW!
tomcat_bzg 2010-05-16 17:34   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
first: ceny na przeloty w Brazylii wcale takie niskie nie są (choc kwestia względna co to znaczy "niskie") a TAM nie dośc, że droższy niż GOL to jeszcze ma obrzydliwy zwyczaj liczenia za te same bilety obcokrajowcom sporo drożej
first 2010-05-16 13:05   
first - Profil first
opcja 4) wypróbowac wszystkie karty... bo czasami mozna trafić na taka co przechodzi... PS w sumie to ciekawe, bo Brazylia jest centrum finansowym Ameryki Płd... a Sao Paulo ma bankową dzielnice nie gorsza niz londyńskie City..
first 2010-05-16 13:00   
first - Profil first
opcja nr 1) Zarezerwowac na stronie. Nadaje wówczas numer rezerwacji, a potem wykupić w biurze w Londynie (mozna zadzwnić, nie trezba jeżdzić).
opcja nr 2) miec kartę wydaną w Ameryce i wtedy kupujesz na stronie bez prolemu. opcja nr 3)wyszukac loty na stronie i kupic przez jakąś dobrą wyszukiwarkę, która z Ciebie nie zedrze... np expedia dodaje sobie niewiele do cen biletów.. tak ok. 10-15 dolarów..
humbak 2010-05-16 12:47   
humbak - Profil humbak
No jak kupić bilety TAMa. :o)
first 2010-05-16 12:12   
first - Profil first
a co chcesz wiedzieć? jak bardzo szczegółowo mam opowiedzieć Marcinie?:)
humbak 2010-05-16 11:42   
humbak - Profil humbak
firście: Opowiedz nam Twoją historię. :o)
first 2010-05-16 11:38   
first - Profil first
tomcat.. a jak kupowałem w TAM wiele biletów i choć faktycznie miałem problem z akceptacją karty to w końcu udało mi się kupić bilety..
first 2010-05-16 11:37   
first - Profil first
PAOLO ceny w na przeloty w Brazylii sa tak niskie, że Ryanair w niczym nikogo nie zaskoczy:)
tomcat_bzg 2010-05-16 11:27   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
paolo-79: Tak, te promocje do ameryki Płd. i Środk. powtarzają się, jak zauważyłem, co parę miesięcy. Tylko trzeba być zapisanym na e-newsletter LH żeby nie przegapić
marecki 2010-05-16 09:21   
marecki - Profil marecki
tomcat_bzg: no z kartami są u nich jaja, a przynajmniej były do niedawna; miałem dokładnie to samo:)
paolo-79 2010-05-16 04:27   
paolo-79 - Profil paolo-79
jeszcze 2 miesiace temu bylo w promocji LH Europa-Sao Paulo za 449 euro...a ja nie moge sie doczekac kiedy FR wejdzie do Brazylii:)
tomcat_bzg 2010-05-15 12:27   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
A ja leciałem do Brazylii w bardzo promocyjnej cenie 1580 PLN Lufthansą. Tyle, że bilet na luty kupowałem we wrześniu i było 48 godzin na decyzję.
A co do linii TAM to cieszę się, że wreszcie na stronie Sara pojawiły się ich loty w rozkładzie jako plik pdf więc można je łatwiej wszystkie ogarnąć niż szukając każdej trasy na piechotę na ich stronie.
Ale żeby kupować u nich promocyjne bilety to musieliby zacząć w końcu akceptować karty kredytowe wydane poza Brazylią a nie odsyłać do agentów jak za króla Ćwieczka :-))) (przynajmniej jeszcze w stayczniu tak było więc po Brazylii lataliśmy GOL-em)
marecki 2010-05-14 20:03   
marecki - Profil marecki
promocje na trasach do Brazylii już są co jakiś czas dostępne w całkiem miłych cenach.
kubatar 2010-05-14 18:45   
kubatar - Profil kubatar
Wg mnie promocje to rozpoczną się dopiero jak EU podpisze umowę z Brazylią umożliwiającą konkurencję na tych trasach (podobnie jak np EU z USA) do której już podobno blisko...
marqoos_pl 2010-05-14 15:24   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
TAM Airlines (JJ) oficjalnie dolaczyl do sojuszu Star Alliance. No to czekamy teraz na promocje do Brazylii...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy