KLM zwrot podatku

Witam, Czy jest szansa na zwrot podatku z lotu do Bangkoku który wykonywał KLM a z którego pasażer skorzystał tylko lecąc do Paryża (a później zawrócił)? Bilet oczywiście restiction. Z góry dziękuję za pomoc.
14/05/2010 14:35  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2010-05-14 18:26   
4tech - Profil 4tech
jeżeli była to taryfa "restriction" to o ile pamięć mnie nie myli ( podbny przypadek mialem w AF na locie BRS-CDG gdzie w sumie lotu nie odbyłem) to nie ma możliwości zwrotu... Ale zawsze można zadzwonić czy udać się do biura AF/KLM i przedstawić sprawę może coś się uda załatwić.. generalnie AF/KLM nie zwracają w takich przypadkach pieniędzy ( chociaż każdy przypadek jest inny)...
kubatar 2010-05-14 18:16   
kubatar - Profil kubatar
moje siostry wykupiły bilet w KLM do Bangkoku (tam przez Paryż (AirFrance) a powrót przez Amsterdam (KLM)). Wyleciały, jednak w Paryżu okazało się, że muszą wrócić do Polski. Czy mogą odzyskać z tego lotu opłaty i podatki które w niektórych liniach (np. Lufthansa) zwracają, jeśli się nie odbyło lotu nawet w najtańszych taryfach. Czy tak można robić w KLM i czy możliwe jest to jeśli odbyło się jeden fragment podróży?
4tech 2010-05-14 16:25   
4tech - Profil 4tech
a możesz jaśniej?
kubatar 2010-05-14 14:35   
kubatar - Profil kubatar
Witam,
Czy jest szansa na zwrot podatku z lotu do Bangkoku który wykonywał KLM a z którego pasażer skorzystał tylko lecąc do Paryża (a później zawrócił)? Bilet oczywiście restiction.
Z góry dziękuję za pomoc.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy