Zmiany na stronie pasazer.com

Mam pytanie czy jest mozliwość przejścia bezpośrednio z wątku na forum do artykułu do którego się on odnosi?? kiedyś była taka możliwość a teraz trzeba szukać...
14/05/2010 06:40  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2010-05-20 00:11   
mrader - Profil mrader
lol...a to kolory "tęczy" już wam nie odpowiadają...strange :x
4tech 2010-05-14 18:31   
4tech - Profil 4tech
czester: owszem teraz tak jednak rano nie było takiej możliwości gdyż po kliknieciu na temat wątku nastepowal ponowny "zrzut" do forum wątku a nie treści artykułu.... poprawiono i jest ok... tylko te kolory... komu przeszkadzał neutralny odcień niebieskiego? ze zmienił na kujacy/razacy a wręcz paskudny odcień żółtego... Nie mam pojęcia na co / po co takie zmiany...
czester 2010-05-14 18:10   
czester - Profil czester
Da się przejść do artykułu. Trzeba kliknąć tytuł wątku.
Mi natomiast brakuje takiej możliwości z listy wszystkich wątków (pasazer.com/forum-dyskusyjne.php)
szumny 2010-05-14 11:29   
szumny - Profil szumny
Oczy bolą. Proszę redakcję o zmianę kolorów.
gral 2010-05-14 09:12   
gral - Profil gral
jaki kolor ma teraz użytkownik z ostrzeżeniem? poza tym potwierdzam, czytać sie tego nie da. jak redakcja widzi oceny (nie tylko w tym wątku) sa jeddnoznaczne. uprzejmie prosimy o wycofanie się z tej zmiany. bo przestaniemy tu zaglądać, o! :P
4tech 2010-05-14 08:37   
4tech - Profil 4tech
irton: dobre pytanie... Z tego co widzę to nie ma takie możliwości... co wg. mnie jest błędem... Wściekła żółć lub jej odcienie ( co ciekawe w każdym wątku inny) tez nie poprawiają efektu. Ktoś chyba "letko" przesadził z innowacjami kolorystycznymi na forum... Rozumiem ze zmiany są potrzebne, tylko ze powinny one poprawiać nawigację "po forum" a nie utrudniać, kolory rzecz gustu.... jak dla mnie to obecnie całość forum wyglada fatalnie...z w miarę spokojne strony głównej ( chociaż i tu poczyniono zmiany w nie najlepszym kierunku), przechodząc do forum dostajesz po oczasz żółcią co daje odwrotny efekt od zamierzonego.... no chyba ze o to chodzi:)?...
irton 2010-05-14 06:40   
irton - Profil irton
Mam pytanie czy jest mozliwość przejścia bezpośrednio z wątku na forum do artykułu do którego się on odnosi?? kiedyś była taka możliwość a teraz trzeba szukać...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy