Odwołany lot z Maroka

słuchajcie kolega mleko ma odwołany lot z Maroka- pytał się co mu przysługuje- chodzi min: o zwrot kosztów noclegu na czas nastepnego lotu. Czy zostaje na pastwe losu z tym fantem
11/05/2010 09:19  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2010-05-14 11:28   
humbak - Profil humbak
mleko: Rozkraczył się wrocławski Wizz na Luton i go reperowali. Cała siatka wrocławska się w ten sposób rozsypała. Ja z Dortmundu do WRO leciałem tego dnia maszyną z bazy w Timiszoarze, którą przesunęli na WRO, zas z DTM do TSR opóźnili aż o 4 godziny. W sumie miło ze strony Wizza, że miałem tylko 1,5h opóźnienia, a nie 12h (lub odwołanie). :o) Jak zmieniałem Ci rezerwację na infolinii, to mi ta miła pani powiedziała, że przyczyny były "techniczne".
mleko 2010-05-14 11:18   
mleko - Profil mleko
taa ja im dam pyl - zadnego pylu nie bylo wtedy, tymbardziej ze inne samoloty lataly
gral 2010-05-14 11:13   
gral - Profil gral
mleko: babka bedzie sprawdzac kilka dni, az sie blokada sama usunie :)
gral 2010-05-14 11:11   
gral - Profil gral
znajac zycie to powolaja sie na pyl, jakakolwiek by nie byla przyczyna :)
mleko 2010-05-14 10:42   
mleko - Profil mleko
dzwonilem do BZWBK - babka ma sprawdzic czy z tej blokady wezme srodki czy nie.
inna sprawa - ktos wie z jakiego powodu lot 11maja BGY-WRO W6 zostal odwolany? z powodu opoznienia? z tego co widzialem to juz na starcwei z WRO mial ok 2h opoznienia. chce od wizza jeszcze wydebic te 250EUR odszkodowania :)
gral 2010-05-14 09:09   
gral - Profil gral
mleko: nic nie musisz, w WBKu blokada zejdzie ci po 7 dniach sama (a pewnie wczesniej i tak nie beda chcieli ci jej recznie usunac, bo bank nie wie, ze u Wizza transakcja nie doszla do skutku). Do Wizza tym bardziej nie musisz dzwonic. Musisz zlozyc reklamacje dopiero gdyby sie przypadkiem transakcja rozliczyla (co jest bardzo malo prawdopodobne).
mleko 2010-05-14 07:33   
mleko - Profil mleko
jest tez inny myk: chcac kupic bilety na naszego BGY-POZ dla 4znajomych wyskakiwal jakis blad platnosci karta - nawet w okienku na lotnisku - okazalo sie ze W6 ma jakis pad systemu. za bilety zaplacili znajomi gotowka. a dzisiaj patrze - na karcie blokada na ta kwote.... nosz i musze "blokac" blokade w banku i dzwonic do W6 aby nie byl smieszny heh
mleko 2010-05-14 02:21   
mleko - Profil mleko
i mleki wróciły do domu :) dokladnie o 2.11 w nocy :) ide na 9 do pracy, wiec dopiero w dzień coś wiecej napisze. Narazie tylko podziękuje tym którzy mi pomagali :D
humbak 2010-05-13 23:15   
humbak - Profil humbak
ddarku: Mleko jeszcze w pociągu, ale ja Ci odpowiem. Mleko nabywał bilet przed 1 kwietnia, zatem nie miał obowiązku odprawy online. Odprawiłem go jednak zaraz po zmianie rezerwacji, a Mleka sobie wydrukowały gdzieś w Bergamo karty.
gral 2010-05-13 23:06   
gral - Profil gral
mleko: jaką opiekę otrzymałeś od francy i co zamierzasz z tym zrobić? :D
ddarek 2010-05-13 22:08   
ddarek - Profil ddarek
Nie ma problemu GDN_37.Myślę że taka pomoc bardzo się przydaje :).Tym bardziej my ludziki z pasażera trochę się znamy i możemy sobie pomagać w takich sytuacjach losowych.
Mleko: Pytanie małe mam, musiałeś się odprawiać od nowa online i sam wydrukować kartę pokładową?.I gdzie udało Ci się wydrukować kartę?.
gdn_37 2010-05-13 21:56   
gdn_37 - Profil gdn_37
Gratulacje z powodu sprawnie przeprowadzonej akcji ratunkowej Mleka !!! I w tym miejscu chciałem podziękować ddarkowi za ogromną pomoc logistyczną przy moich ostatnich problemach w wylotem z GDN do GRO ... bardzo mi pomógł ... nie miałem laptopa przy sobie ... a On wszystko na bieżąco mi sprawdzał ... nie ma to jak kumple na których można polegać w nietypowych sytuacjach :-)
humbak 2010-05-13 21:09   
humbak - Profil humbak
Mleko z Mlekową i przyległościami zebranymi po drodze dolecieli do Poznania i kierują się na dworzec kolejowy celem przetransportowania się lądem do Wrocławia. :o) Akcja "Odbierzmy Mleko z Maroka" zakończona sukcesem!
humbak 2010-05-13 13:03   
humbak - Profil humbak
Mleczko daje znak już z Bergamo, skąd ma dalej przerezerwowanego WIzza do Poznania na dziś wieczór.
humbak 2010-05-13 13:02   
humbak - Profil humbak
driverze: Ja tam z Wizzem miałem zawsze bardzo miłe wspomnienia i nadal tak jest. Mam nadzieję, że także w przyszłości.
2010-05-13 11:15   
 - Profil
I pod warunkiem, że takie sprawy załatwia się w najgorszej taniej linii lotniczej, której priorytetem działalności jest oszukiwanie pasażerów, kasowanie i opóźnianie lotów. Stenus miał zatem jakieś słucho-omamy, bo w Wizz profesjonalna i miła obsługa? Takie rzeczy, to tylko w Ryanair - strażniku praw pasażera i mistrzu rewelacyjnej obsługi, w call center zwłaszcza... ;p
humbak 2010-05-13 10:43   
humbak - Profil humbak
mleczko: Przemiła pani zmieniła tak szybko rezerwacje na POZ, że człowiek się nawet nie zorientował. :o) Straszyć?? To najzupełniej zbyteczne jeśli ma się pełnię praw do zmiany rezerwacji. Dziecko szczęścia, mleczko!
humbak 2010-05-13 10:38   
humbak - Profil humbak
mleczko: Przemiła pani zmieniła tak szybko rezerwacje na POZ, że człowiek się nawet nie zorientował. :o) Straszyć?? To najzupełniej zbyteczne jeśli ma się pełnię praw do zmiany rezerwacji. Dziecko szczęścia, mleczko!
mleko 2010-05-13 09:12   
mleko - Profil mleko
tak sie zastanawiam czy bgy-wro bedzie mozna bez problemow przebukowac na POZ? ale mysle ze stenus ich postraszy i zmienia. zastanawia sie tez czy bedzie sie musial ponownie odprawic online, bo pewnie tak:/
mleko 2010-05-13 08:59   
mleko - Profil mleko
mleko pozdrawia zza kontroli paszportowej w TNG dzieki darmowemu wifi, stenusie zmieniaj na dzisiajszy poz i pisz co i jak pozdro
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy