Kilometry

Czy ktoś z Was orientuje się ile jest km z WAW do MAD w linii prostej ?
06/05/2010 17:21  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gdn_37 2010-05-06 23:54   
gdn_37 - Profil gdn_37
A pogoda w GDN ? Idealna nie była ... trochę mgły ... ale nie aż tak źle ... czarter z Egiptu i Eurolot z WAW wylądowały normalnie ... ale W6 i FR poleciały do WAW, a SAS z CPH zawrócił do CPH ...
zawsze ostateczna decyzja należy do Pilota ... no cóż trochę szkoda ... ale może jutro się uda ...
4tech 2010-05-06 23:51   
4tech - Profil 4tech
gdn_37: a mowilem przebookuj na POZ? to bylbys na zlocie:P
gdn_37 2010-05-06 23:49   
gdn_37 - Profil gdn_37
Jak pech, to pech ... miałem właśnie dzisiaj lecieć tym FR z GDN do GRO ...
(to przebookowane loty zlotowe)
odprawiliśmy się normalnie ... potem powiedzieli, że lot będzie opóźniony, a na koniec, że zostaje skasowany ... FR poleciał do WAW a pax-ów z GDN "olał" i wrócił pusty do GRO ... lot przebookowaliśmy na jutrzejszy FR do Alicante ... ciekawe czy polecimy ? Do trzech razy sztuka ...
humbak 2010-05-06 23:31   
humbak - Profil humbak
O, wiperek przestał łamać regulamin. Dzięki MOD, dbasz o nas wzrok. gralu: Bądź poprawny, może niektórzy mają kochanków. :P jurku: Podzielam Twoje nurtacje. :o)
jurek 2010-05-06 23:14   
jurek - Profil jurek
wiperku nurtuje mnie pytanie do czego była Ci potrzebna informacja ile jest kilometrów w linii prostej z Warszawy do Madrytu.
gral 2010-05-06 22:36   
gral - Profil gral
ja mysle, ze niektorzy piloci Francy laduja zapasowo w Wawie, bo tam maja swe kochanki, a w Bydzi nie maja :P Wiperku: oj nie marudz, wiadomo, ze nie wszystkie samoLOTy wyposazone sa w takie urzadzenia identyfikacyjne, ktore sa kompatybilne z twoim ulubionym radarem
wiperek 2010-05-06 22:17   
wiperek - Profil wiperek
I pytanie, które nasuwa się od paru miesięcy : DLACZEGO na radarze tym, z którego wszyscy korzystamy nie wyświetlają się samoloty LOTu ? Tylko radar wyświetla B767, B737-400 i czasami jakiegoś ATRa złapie.....dlaczego radar wyłapuje EMB Swiss'a a LOTowskiego już nie ?
wiperek 2010-05-06 21:55   
wiperek - Profil wiperek
FR z WAW wraca do Girony pusty .......
wiperek 2010-05-06 21:54   
wiperek - Profil wiperek
A tak zmieniając temat : czy ktoś z WAS wie może bo ostatnio lata do WAW AT z AGA przez CMN i z samego AGA bezpośrednio i czy te wszystkie loty są wykonywane przez samoloty w barwach Atlas Blue czy normalnie Royal Air Maroc.......z tego co widziałem to B737-800 lata......
wiperek 2010-05-06 21:52   
wiperek - Profil wiperek
Dzisiaj pogoda w WAW też nie była za dobra....prawie cały dzień padało z przerwami...koło 14.00 byłem w centrum WAW to Pałac Kultury było widać tylko w połowie ( niski pułap chmur )
4tech 2010-05-06 21:48   
4tech - Profil 4tech
wiperku...nie mam zielonego pojecia...ostatnio wszystkie samoloty z GDN FR byly przekierowywane do BZG a i POZ podobnie....
omenair 2010-05-06 21:43   
omenair - Profil omenair
POZ tez mial problemy z tego co widzialem... a druga sprawa ze WIZZ do Wawy lata normalnie a FR juz nie... a BZG jest wstanie przyjac FR wlasnie jeden usiadl
wiperek 2010-05-06 21:38   
wiperek - Profil wiperek
omenair : złamałem regulamin prawie miesiąc temu i nikt nie raczy mi tego zlikwidować póki co, nie wiem czemu??!! 4techu: to jak to wytłumaczysz, że FR poleciał do WAW a pozostałe Wizz też do WAW a nie np. do POZ.....wg mnie bo wygodniej....
omenair 2010-05-06 21:34   
omenair - Profil omenair
W BZG nie pada i chmury wysoko sa... troche wieje jedynie...
omenair 2010-05-06 21:33   
omenair - Profil omenair
wiperek zapomnialem ze w BZG zniczami podswietlaja pas i do samego konca nikt nie wie jakie warunki pogodowe sa nad Bydgoszcza... to taki problem przekazac jaka jest pogoda nad BZG i rozpalic znicze wzdluz pasa??
PS. wpierek zlamal regulamin a to my musimy niszczyc sobie wzrok zeby rozczytac to co napisal... troche to dziwne.
4tech 2010-05-06 21:33   
4tech - Profil 4tech
wiperek: a co ma piernik do wiatraka?...w tej chwili schodzi na BZG FR z BHX...w czym problem? takie same warunki ma GDN czy POZ jak BZG...ba nawet BZG ma lepszejsze niz dwa pozostale lotniska:)
gufi_gda 2010-05-06 21:32   
gufi_gda - Profil gufi_gda
4techu ale powód do przekierowań znaleźli - te zyletki:):):)
wiperek 2010-05-06 21:30   
wiperek - Profil wiperek
Piloci FR wolą lądować w dużym porcie, gdzie pas jest dobrze oświetlony jak WAW i gdzie lądują samoloty co 5-10 min niż w BZG gdzie 2 samoloty dziennie lądują i nie wiadomo jakie warunki będą.....a ceny opłat lotniska ich nie obchodzą, bo to nie oni za to płacą z własnej kieszeni tylko firma...poza tym w raporcie napiszą, że tylko w WAW można było bezpiecznie wylądować i nikt nie będzie wnikał czemu nie wylądowali w BZG czy POZ.....
4tech 2010-05-06 21:28   
4tech - Profil 4tech
gufi_gda: ostro padac piszesz...to znaczy ze padalo zyletkami czy tez skalpelami jak ostro:)..:)...a to w samolocie wycieraczek nie maja?..jak nie maja to niech drugi pilot do roboty sie wezmie i przeciera pierwszemu pilotowi szybke szmatka:P...dobra powaznie teraz...jak padalo to fakt "sila wyzsza" i trza ladowac w "polu" ups:) w WAW....a co bedzie jak sloneczko ostro sie zaswieci? to beda ladowac w przeciwslonecznych goglach czy jak?..no chyba ze pojda na LCJ bo tam slonca nie ma ( kominy i chmury pylu):) irton sorry..:)
gufi_gda 2010-05-06 21:22   
gufi_gda - Profil gufi_gda
4techu ok. 17-tej żeczywiście nad GDN zaczęło ostro padać. Moze i raczej to była przyczyna przekierowań.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy