Zmiana terminów lotu

Witam! Jak wiecie Wizzair zmniejszył ilości lotów do kilku miast z Katowic. Niestety mnie też to dotyczy i patrząc na rezerwację okazało się że zmienił mi datę z Soboty rana na niedzielę popołudniu więc nie ma szans bym tym poleciał. Czy mogę odzyskać pieniądze lub zmienić ten lot na jakiś inny w sobotę? Druga sprawa to całkiem odwołali mi rejs w linii Meridiana, czy mogę tam odzyskać kasę? Proszę o info:)
03/05/2010 14:07  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2010-05-03 17:44   
humbak - Profil humbak
swecio: Z Meridianą jest dokładnie tak samo. Każda rezerwacja zmieniona przez przewoźnika o ponad 2h skutkuje tymi samymi prawami pasażera. Mogą się tylko różnić w szczegółach. Z Meridianą nie miałem jeszcze do czynienia (dopiero 27 maja będę nimi leciał).
sewcio 2010-05-03 17:31   
sewcio - Profil sewcio
stenus: przeczytałem porady twe i jestem bardzo zadowolony:) dzięki
Dałbyś jeszcze znać jak z ta Meridiana...
humbak 2010-05-03 14:42   
humbak - Profil humbak
sewcio: Nie dalej jak dwa/trzy dni temu odpowiadałem tutaj na forum spiderowi dokładnie w tej samej sprawie. Tak trudno poszukać na forum? Masz tam dokładny przepis na nurtujące Cię pytania.
hamburg 2010-05-03 14:22   
hamburg - Profil hamburg
A czy trase w W6 mozna zmienic to nie wiem. Wiem, ze kiedys bylo to mozliwe, ale jak teraz to nie wiem. Najlepiej zadzwon.
kobek 2010-05-03 14:22   
kobek - Profil kobek
Jasne, takie zmiany dają Ci prawo skorzystania z przelotu w innym dogodnym dla Ciebie terminie, bądź otrzymania zwrotu kosztów. Z ewentualną zmianą trasy różnie to bywa i zależy to od linii, ale generalnie powinni Ci pójść na rękę.
hamburg 2010-05-03 14:21   
hamburg - Profil hamburg
sewicio: Oczywiscie ze mozesz zmienic date lotu lub odzyskac calkowity koszt biletu.
sewcio 2010-05-03 14:07   
sewcio - Profil sewcio
Witam!
Jak wiecie Wizzair zmniejszył ilości lotów do kilku miast z Katowic. Niestety mnie też to dotyczy i patrząc na rezerwację okazało się że zmienił mi datę z Soboty rana na niedzielę popołudniu więc nie ma szans bym tym poleciał. Czy mogę odzyskać pieniądze lub zmienić ten lot na jakiś inny w sobotę?
Druga sprawa to całkiem odwołali mi rejs w linii Meridiana, czy mogę tam odzyskać kasę?
Proszę o info:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy