Faro czy Lizbona? Miejsce kolejnego zlotu

w skrocie, na zlocie w BCN utalilismy ze kolejnym miejscem zlotu bedzie...Portugalia. Padły dwa miejsca jako propozycje miejsca zlotu...1) FARO 2) LIZBONA....Poddajemy pod glosowanie na forum miejsce kolejnego zlotu. Kazdy z forumowiczow ma prawo oddac jeden glos, wpisujac swoja propozycje ( Faro lub Lizbona). Glosowanie bedzie trwalo do 31.05.2010. Zapraszamy do glosowania:)
30/04/2010 00:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
sklero 2010-05-02 14:34   
sklero - Profil sklero
oddaje swoj glos na FARO !.
humbak 2010-05-02 09:30   
humbak - Profil humbak
driverze: Ja nigdzie nie wspomniałem o Łobzie "z zasady". :o) Mnie chodzi o to, aby nie marnować czasu na niepotrzebne głosowania. Niepotrzebnie długie głosowania.
2010-05-02 09:03   
 - Profil
stenus: W jednym ze swoich postów zauważyłem różnice między naszym głosowaniem, a innego rodzaju wyborami. Taka forma głosowania, jaką przyjęliśmy, jawna, zezwala na zmiany - takie jest moje zdanie, a Wasze są stanowiska są ubarwione uprzedzeniem do osobnika z zasady ;) Takie istotne czy z Łobza, czy nie? Żenujące przytyki. Gwoli ścisłości, z tego, co się orientuje, w Łobzie wybiera się Burmistrza a nie Sołtysa. A mój wuj (co prawda daleki) jest tam komendandem, o! ;p
humbak 2010-05-02 00:44   
humbak - Profil humbak
Raczej zdrowy rozsądek. A zamiast trzepać pianę o głosowanie, może by się zabrać za organizację?
4tech 2010-05-02 00:31   
4tech - Profil 4tech
stenus... miałem dosłownie to samo napisać...z poprawka na wybory sołtysa Łobza... telepatia czy cóś..:)
humbak 2010-05-02 00:18   
humbak - Profil humbak
A jak sie idzie do wyborów parlamentarnych czy prezydenckich, to idę sobie rano, głosuję, a potem przemyślę, zmieniam zdanie i idę znowu do komisji i mi pozwalają zmienić zdanie? :o)
4tech 2010-05-01 22:48   
4tech - Profil 4tech
driverze a jaka jest różnica miedzy chęcią zmiany swojego głosu w przypadku głosowania na Faro/ Lizbone a chęcią zmiany oddanego głosu na Portugalie? Wydaje mi się ze żadna, a takie "chęci zmiany" skutkowalyby ogólnym rozgardiaszem... wg. mnie, jeżeli ktoś już oddał głos to znaczy ze przemyslal swoją decyzje, i jest ona ostateczna.... natomiast robienie z tego cyrku jaki w chwili obecnej odstawia jeden podstarzaly tetryk z Łobza świadczy tylko o jego stanie emocjalnym ...
2010-05-01 22:03   
 - Profil
Ale nie ma możliwości zmiany miejsca zlotu jako kraju, bo wowczas, fortechu, burdel byłby niemiłosierny. Można zmienić Faro/Lizbona i nazad, nic więcej. 10 maj, północ, ostatnio oddany głos jest wiążący. Gra? ;)
4tech 2010-05-01 21:11   
4tech - Profil 4tech
Jurek: gdyby nie te Twoje wieczne utyskiwanie, miągwolenie to bylbys nawet równy gość, a tak to nawet pól gościa z Ciebie nie jest:) a jak Tobie "to kalafiorem" lub tez " robta co chceta" ( cyt. Twoje wypowiedzi) to znaczy ze jest Tobie obojętne gdzie będzie kolejny zlot. Miągwolenie miagwoleniem a porządek musi być:) Wyobraz sobie ze nagle wszyscy chcieliby zmieniać swoje zdanie także to które wypowiedzieli przy wyborze miejsca zlotu, jak sądzisz co wtedy by się działo?... jeden wielki bajzel... i powtorze, jeszcze nic nie ustaliliśmy a Ty masz znowu problem...
jurek 2010-05-01 20:57   
jurek - Profil jurek
z Bristolu a co do Jego świętości to nic mi na ten temat nie wiadomo :p
disorder 2010-05-01 20:51   
disorder - Profil disorder
Jurek: Św. Tomasza z Akwinu?
jurek 2010-05-01 20:50   
jurek - Profil jurek
wiesz driverze właściwie stało mi się to już obojętne i wisi mi to kalafiorem tak jak złośliwości Tomasza
2010-05-01 19:56   
 - Profil
A ja uważam, że jurek ma prawo zmienić decyzję i kompletnie nie rozumiem, dlaczego mu niektórzy to złośliwie uniemożliwiają. To nie jest tajne głosowanie poprzez zalakowane koperty, więc ja uważam, że należy określić termin np 10 maj, a do tego czasu można zmieniać decyzje i ostatnio oddany głos przez danego forumowicza do północy 10 maja jest wiążący.
jurek 2010-05-01 19:11   
jurek - Profil jurek
Dziękuję Tomaszu za miłe słowa :P
4tech 2010-05-01 18:36   
4tech - Profil 4tech
Jurek: po 1) jesteś " wieczny " malkontent, po 2) jesteś miagwa do potegi entej, po 3) jesteś maruda jakich mało, po 4) nikt Cie nie obgadywal, a jedynie Twoje dziwaczne zachowanie w ostatnim czasie odstajace od norm ogólnie przyjętych w normalnym społeczeństwie zostało zauwazone przez uczestników barcelonskiego zlotu...
jurek 2010-05-01 17:53   
jurek - Profil jurek
a swoją drogą to nieładnie obgadywać nieobecnych :P :P
jurek 2010-05-01 17:32   
jurek - Profil jurek
4tech: wiesz co ? Róbta co chceta.
4tech 2010-05-01 17:09   
4tech - Profil 4tech
Jurek: już zaczynasz znowu miagwolic! Jeszcze nie wiadomym jest miejsce zlotu a Ty już zachowujesz się jak rasowy malkontent... ( co zauważyli na zlocie wszyscy bez wyjatku )...zabrał Ci ktoś jakieś zabawki czy co?
jurek 2010-05-01 17:03   
jurek - Profil jurek
stenusie to nie kwestia sumienia tylko przemyślenia, a zdania ponoć nie zmienia tylko krowa :P Głos zmieniłem na Lizbonę ale jak nie można to wcale mojego głosu proszę nie liczyć. Ani na Faro ani Lizbonę.
that 2010-05-01 16:43   
that - Profil that
Ja dalej za FAO, dla zainteresowanych mozna zrobic przedzlot w LIS ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy