Faro czy Lizbona? Miejsce kolejnego zlotu

w skrocie, na zlocie w BCN utalilismy ze kolejnym miejscem zlotu bedzie...Portugalia. Padły dwa miejsca jako propozycje miejsca zlotu...1) FARO 2) LIZBONA....Poddajemy pod glosowanie na forum miejsce kolejnego zlotu. Kazdy z forumowiczow ma prawo oddac jeden glos, wpisujac swoja propozycje ( Faro lub Lizbona). Glosowanie bedzie trwalo do 31.05.2010. Zapraszamy do glosowania:)
30/04/2010 00:47  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2010-04-30 22:43   
 - Profil
Może Jerzy? :D
humbak 2010-04-30 22:32   
humbak - Profil humbak
4techu: W Faro zwiedzania jest na tyle mało, że akurat na zlot wystarczy. Cosik się fajnego wymyśli, tylko organizację musimy mieć lepszą.
humbak 2010-04-30 22:31   
humbak - Profil humbak
Znalazłem hotelik na 40 osób z tarasem, który jednak nie zezwala na barbecue, ale oferuje zimne i ciepłe przekąski na owym tarasie.
4tech 2010-04-30 22:29   
4tech - Profil 4tech
stenusie: ja się nie tłumaczę gdyż nie mam z czego :o). A o ile mnie pamięć nie myli to zwiedzalismy tylko w Porto i NYC... w Palermo było lezenie/ siedzenie ... w BCN tez pozwiedzalismy trochę wiec w czym problem jak w Faro będzie znowu lezenie bykiem:)?
omenair 2010-04-30 22:19   
omenair - Profil omenair
Ale my chyba nie musimy smigac na wypoczynek... tylko na imprezy i rodziny w hotelach chyba nie beda nam przeszkadzac jak wszyscy bedziemy razem :p
humbak 2010-04-30 22:18   
humbak - Profil humbak
czachuniu: Zlot zrobimy w Faro taki, że owych "miejsc zdominowanych przez niemieckich turystów i rodziny z dziećmi oraz zorganizowane wycieczki" nawet nie zobaczysz. :P A zgadzam się z driverem, że ideą zlotu nie jest miejsce tylko ludzie. Z praktyki już wiemy, że robienie zlotów w molochach na niewiele się zdaje, bo to tylko rozprasza. A nawet w Egipcie czy Tunezji można znaleźć fajne miejsca bez tych elementów, które wymieniłeś. 4techu: Tłumaczą się winni? :o)
2010-04-30 22:18   
 - Profil
A Faro to Egipt albo Tunezja? Nie wydaje mi się, aby jakiekolwiek portugalskie miasto było zdominowane przez niemieckich turystów, więc nie rozumiem aluzji. Lizbona czy Faro to nie Ibiza dczy Majorka.
czachunia 2010-04-30 22:17   
czachunia - Profil czachunia
Nie cała Portugalia, a południowe wybrzeże wypoczynkowe.
omenair 2010-04-30 22:16   
omenair - Profil omenair
a Portugalia to jest to samo co czyt. Egipt i Tunezja??
czachunia 2010-04-30 22:13   
czachunia - Profil czachunia
Mój staż w zlotach jest również niewielki, ale pierwsze moje odczucie było takie, że zlotowicze są grupą młodych, aktywnych ludzi i miejsca zdominowane przez niemieckich turystów i rodziny z dziećmi oraz zorganizowane wycieczki będą omijać z daleka (czyt. Egipt, Tunezja). Tak jak mówisz, każdy ma prawo do swojego zdania i nie chciałbym obrażać nikogo.
4tech 2010-04-30 22:13   
4tech - Profil 4tech
Tym razem jestem usprawiedliwiony gdyż optowalem i glosowalem za Budapesztem:) a z dwojga propozycji portugalskich glosowalem na portalu za Faro...;)
omenair 2010-04-30 22:10   
omenair - Profil omenair
Ale zlotu w Faro jeszcze nie bylo prawda? Czyli jest to nowe miejsce w Europie prawda?? czachunia wyprzedzajac twoja sugestie ze nastepny zlot w Madrycie to ustalono nieoficjalnie ze bedzie w Polsce :p
2010-04-30 22:09   
 - Profil
...i idea ich organizacji i realizacji jest zupełnie inna. A, co by nie było rozczarowania jeszcze większego: 10 lot planowany jest w Polsce. Taka padła propozycja.
2010-04-30 22:04   
 - Profil
Ale dla mnie to żaden argument, że Portugalia już była. Dla mnie - powtarzam, zatem każdy może mieć inne zdanie. Nie chce za bardzo się wtrącać, bo mój zlotowy staż jest nikły, ale z obserwacji mojej wynika, że zloty "z poznawaniem nowych krajów" mają bardzo niewiele wspólnego.
czachunia 2010-04-30 22:03   
czachunia - Profil czachunia
driver: niestety, na niektóre zdarzenia w życiu nie mamy wpływu.
czachunia 2010-04-30 22:01   
czachunia - Profil czachunia
Portugalia już była, po co powtarzać. Następny będzie w Madrycie? Nie lepiej robić kolejne zloty w nowych, ciekawych miejscach? Takie oklepane można sobie zostawić na emeryturę. Są mniej popularne miejsca, a także piękne... Łotwa, Albania, Czarnogóra, Bułgaria, Rumunia...
2010-04-30 21:56   
 - Profil
Ja też jestem rozczarowany. Myślałem, że to towarzystwo z większym polotem. I że jak się postarają, to dolecą, mimo pyłu, jak wielu uczyniło.
humbak 2010-04-30 21:54   
humbak - Profil humbak
czachuniu: Przykładowo jakie?
czachunia 2010-04-30 21:37   
czachunia - Profil czachunia
Jestem rozczarowany. Myślałem, że to towarzystwo z większym polotem. Czy nie lepiej odkrywać nowe, ciekawsze miejsca? Mało to krajów w Europie?
humbak 2010-04-30 21:35   
humbak - Profil humbak
omenair: Przecież do legendy już przeszło jak that i hambi podróżowali razem na to samo nazwisko i na tym samym bilecie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy