Bilet dla dziecka w Ryanair

Witam! Czy da się kupić bilet tylko dla dziecka w wieku poniżej 16lat? Mam bilet już kupiony i myślę o wzięciu dziecka z sobą i kupieniu dla niego osobnego biletu. Czy jest to możliwe w Ryanair?
29/04/2010 21:01  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szumny 2010-04-30 07:15   
szumny - Profil szumny
Miałem taki przypadek w FR dwukrotnie ale z 5 lat temu. Kupiłem dziecku bilet jako dorosłemu. Wtedy nie było jeszcze odprawy online więc nie trzeba było wpisywać daty urodzenia. Nie wiem czy system pozwoli odprawić się online jeśli dziecko ma mniej niż 16 lat. Jeśli bilet jest z taniej puli to zaryzykuj i kup. Spróbuj zrobić odprawę online. Jeśli system przyjmie to OK jeśli nie to "postarz" dziecko a później spróbuj zmienić datę przez call center.
sewcio 2010-04-29 21:30   
sewcio - Profil sewcio
ale blokuje mi kupno biletu dla samego dziecka. Nie jest tak że musi być jeden co najmniej dorosły?
4tech 2010-04-29 21:13   
4tech - Profil 4tech
sewcio: moje dzieciaki lataja caly czas...sami:) wiec raczej nie powinienes miec z tym problemu..
sewcio 2010-04-29 21:01   
sewcio - Profil sewcio
Witam!
Czy da się kupić bilet tylko dla dziecka w wieku poniżej 16lat? Mam bilet już kupiony i myślę o wzięciu dziecka z sobą i kupieniu dla niego osobnego biletu. Czy jest to możliwe w Ryanair?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy