Przestrzegam przed PARKINGIEM BŁĘKITNYM

Witam, Przestrzegam wszystkich pragnących zaparkować swój samochód na ''Parkingu Błękitnym''. Najpierw Pan Parkingowy proponował mi pozostawienie auta na jego prywatnej posesji, a nie na parkingu którego rezerwowałem telefonicznie, nie zgodziłem się, natomiast gdy po tygodniu poszedłem po samochód okazało się, że ma porysowany bok i zbite lusterko! Szczerze odradzam, to skandal!
26/04/2010 12:09  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2010-04-26 15:33   
gral - Profil gral
a ceny maja takie, ze powinni giac sie w uklonach. zaluje ze nie napisalem na nich skargi do dyrekcji lotniska, no ale nie bede mial juz okazji, bo jak powiedzialem, nigdy wiecej.
gral 2010-04-26 15:31   
gral - Profil gral
chyba w KRK. a ja przestrzegam przed oficjalnym, lotniskowym parkingiem long term w WAW. napierw marudza, ze bez rezerwacji, potem pytaja na ile dni, kaza dac sobie dowod rejestracyjny :O wreszcie dajac ci do calym swym jestestwem do zrozumienia, ze robia ci wielka laske wpuszczaja cie na parking. nigdy wiecej!
disorder 2010-04-26 14:48   
disorder - Profil disorder
Oblatywacz: A to wina parkingu, że ktoś Ci walnął w bok parkując?
aynis 2010-04-26 12:09   
aynis - Profil aynis
A gdzie jest ten parking błękitny?
oblatywacz 2010-04-26 12:09   
oblatywacz - Profil oblatywacz
Witam,
Przestrzegam wszystkich pragnących zaparkować swój samochód na ''Parkingu Błękitnym''. Najpierw Pan Parkingowy proponował mi pozostawienie auta na jego prywatnej posesji, a nie na parkingu którego rezerwowałem telefonicznie, nie zgodziłem się, natomiast gdy po tygodniu poszedłem po samochód okazało się, że ma porysowany bok i zbite lusterko! Szczerze odradzam, to skandal!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy