Zmiana rezerwacji / zwrot kasy

Chodzi o Ryan'a i Wizz'a. Na ich stronach jest taka opcja, aby w wypadku odwołania lotu ubiegać się o zwrot pieniędzy dla określonej liczby osób, tak samo z przebukowaniem. Bo mam rezerwacje na 12 osób. Część z nich chce zmienić, a część zrezygnować. Czy któs tak już robił i mógłby mi napisać, czy to rzeczywiście jest możliwie i jak wygląda w praktyce? I w jakiej kolejności lepiej to robić - pierw zwrot czy przebukowanie? Z góry wielkie dzięki.
19/04/2010 06:52  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2010-04-19 09:55   
usuniety - Profil usuniety
lukasz, jeśli wszystkie osoby masz na jednym bilecie (jeden nr rezerwacji) to tylko dla wszystkich możesz albo przbukować, albo zwrotu kasy dokonać
lukasz86 2010-04-19 06:52   
lukasz86 - Profil lukasz86
Chodzi o Ryan'a i Wizz'a. Na ich stronach jest taka opcja, aby w wypadku odwołania lotu ubiegać się o zwrot pieniędzy dla określonej liczby osób, tak samo z przebukowaniem. Bo mam rezerwacje na 12 osób. Część z nich chce zmienić, a część zrezygnować. Czy któs tak już robił i mógłby mi napisać, czy to rzeczywiście jest możliwie i jak wygląda w praktyce? I w jakiej kolejności lepiej to robić - pierw zwrot czy przebukowanie? Z góry wielkie dzięki.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy