Zlot w Barcelonie 23-25.04.2010 cz.9

dzień dobry....zgodnie z moja obietnica przedstawie dzis plan zlotu. Jedna bardzo wazna kwestia na samym poczatku aby pozniej nie bylo jakis niedomowien. Podjelem sie roli koordynatora zlotu a nie organizatora. Pomijam rozne aspekty problemu aby nie macic, przypomne koordynator a nie organizator. Tyle z tytułu wyjasnienia
14/04/2010 20:42  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gdn_37 2010-04-26 11:45   
gdn_37 - Profil gdn_37
driver800 : OK być może ... omenair był baaaardzo "zmęczony" po zlocie ... i być może nie do końca się zrozumieliśmy ... ale to bez znaczenia ... Jedno jest pewne : Portugalia jest magiczna :-)
ziberro 2010-04-26 11:37   
ziberro - Profil ziberro
Jak dla mnie Lizbona to jedna z najfajniejszych stolic Europy i jest po stokroć ciekawsza od Faro :-) No ale zanim zajmiemy się lokalizacją, poczekam do potwierdzenia terminu, gdyż ten jest jak dla mnie kluczowym czynnikiem 'być, czy nie być'.
2010-04-26 11:31   
 - Profil
gdn: Ale nie jest prawdą, że Faro zostało wybrane miejscem zlotu. Nie wydaje mi się, aby omenair Cię wprowadził w błąd - być może po prostu Go nie zrozumiałeś. Wybrana została Portugalia, i teraz mamy wspólnie wybrać, czy Faro, czy Lizbona. Ale za to prawdą jest, że Portugalia jest magiczna :D
gdn_37 2010-04-26 11:25   
gdn_37 - Profil gdn_37
O tym, że Faro w Portugalii zostało w głosowaniu wybrane miejscem kolejnego zlotu dowiedziałem się wczoraj wieczorem od omenaira ...
I muszę przyznać, że wybór ten bardzo mi się podoba !!! Portugalia jest dla mnie miejscem magicznym !!! Byłem tam już kilka razy, ale wrócę tam z przyjemnością jeszcze nie raz !!!
Dzięki za dobry wybór miejsca na kolejny zlot :-)
hamburg 2010-04-26 11:10   
hamburg - Profil hamburg
Ja zlot zastepyczy mialem w Hamburgu u rodzicow ;-)) To fajnie ze ci ktorzy byli w BCN podobalo sie i zlot jakos sie udal. Ja niestety nie moglem sie wydostac z Hamburga, bo wiekszosc lotow do czwartku na trasie HAM-VIE byly odwolane a te ktore sie odbywaly byly fully booked. Stratny nie jestem, bo w OS moglem za darmo zlikwidowac lot ;-) Mam nadzieje ze nastepny zlot odbedzie sie juz ze wszystkimi chetnymi ;-))
gdn_37 2010-04-26 10:53   
gdn_37 - Profil gdn_37
A my czyli : elzbieta, ddarek i ja byliśmy z Zakopanem na zlocie zastępczym i też było super !!! Odwiedziliśmy Dolinę Pięciu Stawów i oczywiście piwko za wszystkich imprezujących w Barcelonie wypiliśmy !!! Dzięki za wspaniałe spotkanie :-)
2010-04-26 10:48   
 - Profil
Ziberro: Ale ja to doskonale rozumiem, bo także nie mogłem sobie pozwolić na to, aby dziś rano nie zasiąść przy "firmowym biurku". Nie rozumiem tylko jednego: Zmiany w rezerwacjach, które w większości przypadków (oczywiście, że nie we wszystkich) poczynione mogły być przecież tylko w stronę do BCN, bez naruszania "ustaleń urlopowych", bo przecież wszyscy wracają tak, jak planowali.
ziberro 2010-04-26 10:45   
ziberro - Profil ziberro
No spoko - mi się akurat wydaje, że raczej nikomu nie uśmiechało się rezygnować z zaplanowanego wcześniej urlopu i wyczekiwanego od paru miesięcy spotkania, ot tak sobie - bo już się odechciało, a pieniądze za lot / hotel niech sobie przepadają. Pracujemy w różnych firmach, na różnych stanowiskach i - nie będę się wypowiadał za resztę - ale raczej wiem, że są branże (m.in. moja), gdzie pół tygodnia zastoju i uziemionych w różnych częściach świata pracowników, to dostateczny powód, aby zasady typu "dla chcącego nic trudnego" nie mogły być przez te kilka dni nadużywane.
delboy 2010-04-26 10:41   
delboy - Profil delboy
panowie i panie a te whisky co zostalo w hotelu u mnie to mam sam wypic???pozdrowienia z bcn...
2010-04-26 10:27   
 - Profil
Przeważał argument (nie mój - od razu powiem), że prawda była taka (bo była), że niemalże wszyscy z tych, co nie przylecieli (jakieś 80%) jakby chcieli, to by przylecieli choćby w piątek, czy nawet w sobotę. Bo linie lotnicze były jak doskonale wiemy aż nadto otwarte na wszelkie przebookowywania. I w związku z powyższym wysnute zostały argumentotezy, (nie moje), że skoro aż tylu nie skorzystało z dobrodziejstw przysłowia "dla chcącego nic trudnego", to znaczy, że i głosujący także nie muszą się przychylać do wspomnianej poniżej prośby :)
jaris 2010-04-26 10:24   
jaris - Profil jaris
ja tez dziekuje za swietna zabawe i bardzo fajny zlot, specjalne podziekowania dla 4techa za wczesnoporanny transfer na lotnisko ;) see u w portugalii
ziberro 2010-04-26 10:21   
ziberro - Profil ziberro
Hmm... myślałem, że względu na 'siłę wyższą', która uniemożliwiła sporej części forumowiczów uczestniczenia w zlocie, kolejny zlot odbyłby się nieco wcześniej. No ale okej - napiszcie co ustaliliście i wtedy będziemy kombinować co dalej :-)
2010-04-26 10:21   
 - Profil
Zwłaszcza, że ten w pobliżu tego "Eja - Fjela", bodaj dziesięciokrotnie większy, ma se kichnąć jakoś wczesną jesienią :D
solokhumbu 2010-04-26 10:17   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Może przed ustaleniem terminu warto zapytać wszystkie okoliczne wulkany, kiedy będą dymić?? ;)
2010-04-26 10:15   
 - Profil
Też niby został ustalony. Ostatni weekend września. Ba, ustalono nawet miejsce 10 zlotu ;p
ziberro 2010-04-26 10:13   
ziberro - Profil ziberro
Tak czy inaczej - najpierw lepiej ustalić termin.
2010-04-26 10:07   
 - Profil
Aynis: To do mnie? A coś dziwnego w tym, że Lizbona jest fajniejsza od Barcelony? I Lizbona i Faro są wielokrotnie mniej zaludnionym turystycznie miastem, niż stolica Katalonii, która jest chyba najbardziej turystycznym miastem w Europie, a na pewno najbardziej zaludnionym pijanymi i naćpanymi turystami. Ja myślałem, że moją poniższą ironię było łatwo odczytać. Pomyliłem się.
ziberro 2010-04-26 10:07   
ziberro - Profil ziberro
driver: Faro to jest dopiero skupisko emerytów...
2010-04-26 10:05   
 - Profil
Omenair: Próbuje sobie przypomnieć, gdzie siedziałeś a zatem do jakiego plemienia przynależysz ;) A wracając do miejsca wyboru: Dla mnie (ale tylko dla mnie, więc nie użyję sformułowań typy "zdecydowanie" czy "generalnie") to, że zlot był już w Portugalii nie jest żadnym argumentem. Nie był ani w Faro, ani w Lizbonie. I mimo tego, że wszystko wskazuje na to, że w ciągu 12 miesięcy licząc z ewentualnym zlotem w Lizbonie, odwiedzę to miasto 4 krotnie, to tak i tak głosowałem za Portugalią. A sam nie wiem, czy wolę Faro, czy Lizbonę.
aynis 2010-04-26 10:02   
aynis - Profil aynis
Barcelona Ci się nie podobała, a Faro czy Lizbona już są spoko?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy