Zlot w Barcelonie 23-25.04.2010 cz.9

dzień dobry....zgodnie z moja obietnica przedstawie dzis plan zlotu. Jedna bardzo wazna kwestia na samym poczatku aby pozniej nie bylo jakis niedomowien. Podjelem sie roli koordynatora zlotu a nie organizatora. Pomijam rozne aspekty problemu aby nie macic, przypomne koordynator a nie organizator. Tyle z tytułu wyjasnienia
14/04/2010 20:42  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2010-04-14 21:17   
jurek - Profil jurek
dziękuje za przeniesienie czasowe mojej wycieczki drogi koordynatorze... zwariować można jak nic :P
ddarek 2010-04-14 21:16   
ddarek - Profil ddarek
Piątek byłby najlepsze bo w Sobotę jak pójdziemy na długą sympatyczna wycieczkę po Barcelonie to wieczorem jak mamy się "niby" wszyscy spotkać na kulminacyjnym spotkaniu zlotowym to wszyscy będą zmęczeni na maksa.Skaszli pamiętasz jak stanowczo nie zgodziłeś się na zmianę z Piątku na Sobotę?Trzymaj się tej opcji Piątkowej.
gral 2010-04-14 21:16   
gral - Profil gral
a ja idę na piwo i na plażę :P
4tech 2010-04-14 21:12   
4tech - Profil 4tech
Ludzie! moze tak troche trzezwosci umyslu? probuje to wszystko ogarnac i liczylem na wasza pomoc a tu widze ze kazdy jest madry i nie skory do wspolpracy.
w piatek jest wycieczka jurka plus dodatki w soboye wycieczka skaszliego plus glowne spotkanie
jurek 2010-04-14 21:10   
jurek - Profil jurek
skaszli: walić się nie zamierzamy chyba, ale Tobie wzajemnie miłe życzenia zdrowia, szczęścia , oraz wszelkiej pomyslności :)
2010-04-14 21:09   
 - Profil
Proponuje zorganizować zryw społeczny, wziąć transparenty, wysmarować na nich: NIE KASUJCIE KONT i wyjść na ulicę.
4tech 2010-04-14 21:09   
4tech - Profil 4tech
oj...panowie spokoj!!!!!!
4tech 2010-04-14 21:08   
4tech - Profil 4tech
driver/mariusz.m/jurek: zamiana dni ma na celu uczestnictwo wiekszej lub wszystkich zlotowiczow a nie tylko bedacych w pitak rano w bcn ( to byly prosby forumowiczow)
skaszli 2010-04-14 21:07   
skaszli - Profil skaszli
4tech odwołuje, ale macie plan, mozecie polazic, KASUJE TUTAJ KONTO!
2010-04-14 21:06   
 - Profil
Rozedrgane zachowania emocjonalne części uczestników zlotu coraz bardziej przerażają... To tak zawsze było?
jurek 2010-04-14 21:06   
jurek - Profil jurek
PIĄTEK ??? ... a to ciekawe.. 4tech to moja wycieczka jest w piątek ??? Pierwotnie tak planowałem, ale między innymi ulegając Twoim prośbom i sugestiom zmieniłem na sobotę. Zwariować można z taka koordynacją.
skaszli 2010-04-14 21:05   
skaszli - Profil skaszli
driver pisz co chcesz, nie wejde juz na forum
mariusz wiecej jadu!
inni: macie jeszcze duzo do napisania
skaszli 2010-04-14 21:03   
skaszli - Profil skaszli
wiecie co walcie sie wszyscy, nie bedzie mnie na placu, nei bede czekac, plac macie mozecie sobie przejsc, kto jak chce
pozdro,

Komentarz moderatora: Trochę kultury i szacunku!
2010-04-14 21:01   
 - Profil
Bardzo niefajnie to wygląda. Dyktatorskie zarządzenie skaszliego. Notabene: po co łazić tyle czasu po BCN? Przereklamowane miasto! ;p
4tech 2010-04-14 21:00   
4tech - Profil 4tech
SOBOTA:
Oto plan Tour de Barcelona pod przewodnictwem Skaszliego: 11:00 spotykamy się na Plaça de la Universitat przy przeszklonej windzie zjeżdżającej do metra. (metro Universitat, linie L1 i L2) Idziemy na część miasta zwaną Eixample, gdzie zobaczymy architekturę Gaudiego: przez Passeig De Gràcia do Casa Lleó Morera i Casa Batlló dalej do Casa Milà (La Pedrera) i następnie przez Carrer Gran De Gràcia i wąskie, zaciszne uliczki dzielnicy Gràcia do Campanar de Gràcia, by dalej dojść do Casa Vicens, następnie udamy się do Parc Güell Z parku pójdziemy do Bazyliki Sagrada Familia (wg maps google wychodzi 7 km) Następnie wsiądziemy w metro i pojedziemy do Części Gotyckiej. Wysiądziemy na Placa Catalunya, z placu udamy się do Katedry, Plac Jaume, Plac Reial, Palacio Güell, następnie pod pomnik Krzysztofa Kolumba, port, i ulicą wzdłuż portu do Barcelonetty. Z Barcelonetty przez Kościół Santa María del Mar i dalej uliczkami Barri Gotic na Plac Catalunya ( koniec zwiedzania, wg maps google częśc gotycka wynosi 7 km) W części Gaudiego planuję zatrzymać się na lunch, oraz dłuższy obiad w Barcelonetcie w El Rey de la Gamba, gdzie podają wyśmienite Owoce Morza . Myślę, że czasowo będzie to około 3 godziny na część Gaudiego i 3 godziny na część Gotycką + 1,5 godziny w sumie na odpoczynek przy jedzeniu  Od 11:00 do 19:00 wszystko razem. A nawet jakby nam to więcej czasu zajęło to mamy przecież czas … 
4tech 2010-04-14 21:00   
4tech - Profil 4tech
Plan zlotu:
Zaczynamy sie juz zlatywac od wtorku az do godzin porannych w sobote...( ostani maruderzy:)).
Ponizszy plan obejmuje czas od piatku do niedzieli. PIATEK: godz. 12.00 - dworzec Plaça d'Espany (dojazd zieloną lub czerwoną linią metra) - zbiórka chętnych na wycieczke do klasztoru Montserrat. Wyjazd pociągiem o godz. 12.36. Na miejscu jesteśmy na godz. 13.30. Potem kolejką linową (Aeri ticket version) lub zebatą (Cremallera) docieramy po kilku minutach na miejsce. Na dworcu Plaça d'Espanya warto kupić bilet łączony, który jest tańszy. Osobno bilety kosztuja drożej. Wg danych do jakich dotarł jurek bilet powrotny na pociąg i linową kolejkę kosztuje 15,50 euro. Powroty co godzinę np. 15:40, 16:40, 17:40 i ostatni powrót o 18:40. Przewodnik - jurek. ( o ile oczywiscie jurek przybedzie na zlot gdyz ostanio twierdzi ze jego to nie interesuje)
Po powrocie z klasztoru - spacer po La Rambla i okolicach a także zwiedzanie Castillo de Montjuic. Przewdonik - 4tech
W planie rowniez ogladanie spektaklu z cyklu " harmonia swiatla,wody i muzyki"....wieczorem spotkania we wlasnym ( wiekszym badz mniejszym gronie) oraz odbior przylatujacych...
mariusz.m 2010-04-14 20:56   
mariusz.m - Profil mariusz.m
Bardzo nie podoba mi sie zmiana skaszliego - ktory swego czasu pisal ze decyzji za nic nie zmieni (chodzi o piatkowy termin wycieczki) a teraz zmienił termin na sobote. Wchodzac tym w droge jurkowi ktory na sobote zaplanowal swoja wycieczke - rownie atrakcyjna. Nie fajnie to wyglada.
jurek 2010-04-14 20:53   
jurek - Profil jurek
Z zapartym tchem uczestincy zlotu oczekują szczegółów tej koordynacji oraz planu.
mariusz.m 2010-04-14 20:52   
mariusz.m - Profil mariusz.m
NOCLEG - MAMY WOLNE ŁÓŻKO

Mamy z irkolo do zaoferowania wolne łóżko w pokoju 3 osobowym z wspólną łazienką w dniach 21-25.04 w hostelu Agua Alegre (zobacz link) na ulicy Roger de Lluria 47 - blisko większości ekip zlotowych.



Komentarz administratora: w wyjątkowej sytuacji pozwalam na link
4tech 2010-04-14 20:42   
4tech - Profil 4tech
dzień dobry....zgodnie z moja obietnica przedstawie dzis plan zlotu. Jedna bardzo wazna kwestia na samym poczatku aby pozniej nie bylo jakis niedomowien. Podjelem sie roli koordynatora zlotu a nie organizatora. Pomijam rozne aspekty problemu aby nie macic, przypomne koordynator a nie organizator. Tyle z tytułu wyjasnienia
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy