Zlot w Barcelonie 23-25.04.2010 cz.9

dzień dobry....zgodnie z moja obietnica przedstawie dzis plan zlotu. Jedna bardzo wazna kwestia na samym poczatku aby pozniej nie bylo jakis niedomowien. Podjelem sie roli koordynatora zlotu a nie organizatora. Pomijam rozne aspekty problemu aby nie macic, przypomne koordynator a nie organizator. Tyle z tytułu wyjasnienia
14/04/2010 20:42  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
irton 2010-04-26 14:45   
irton - Profil irton
hahaha "COSMOS"
4tech 2010-04-26 14:22   
4tech - Profil 4tech
tylko dodam ze jedna z propozycji byl rowniez Budapeszt ktory dostal sie do pierwszej trojki wsrod ktorej zostala wybrana ponownie Portugalia na miejsce kolejnego zlotu....moj glos to Faro...a generalnie zlot byl udany mimo rozstrzalu dyslokacji forumowiczow...i nawet brak grilla nie zmaci mi osobiscie tej opini...( zamiast grilla byl COSMOS..:))
2010-04-26 13:54   
 - Profil
hmm... A co Wy tak o tych przygodach? Coś przeoczyłem? ;p Gralu: A Ty jakie miałeś? Bo mój powrót charakteryzował tylko "wiatr we włosach, zimny łokieć i ogólnie blichtr" :D
irton 2010-04-26 13:49   
irton - Profil irton
różne, różniste... ale anjważniejsze ze w koncu dotarłem do Łodzi,
gral 2010-04-26 13:45   
gral - Profil gral
irton: jakie miales przygody w drodze powrotnej?
2010-04-26 13:42   
 - Profil
Ooo, myślicie, że w aquaparku pozwolą nam zrobić grilla? :D Proponuje w jaccuzi! ;p
ziberro 2010-04-26 13:11   
ziberro - Profil ziberro
Kowno to ogólnie bardzo przyjemne miasto, ale infrastruktura turystyczna nieco zaniedbana - póki co nie ma nawet żadnego hostelu. Blisko za to do Druskiennik, gdzie jest jeden z większych aquaparków w Europie :-)
irton 2010-04-26 13:06   
irton - Profil irton
ja glosowałem za Litwą (Wilno/Kowno) a do domu dotarłem o 2 w nocy...a dzis jestem w pracy od 7,30 i troche chce mi sie spac....
2010-04-26 13:02   
 - Profil
Tak myślałem, że numeracja wątku a nie zlotu wyprowadziła w pole. No w sumie racja - nie uhonorowałem Edynburga jako stolicy Szkocji ;p Przepraszam, ale jakoś nie lubię "państw w państwie" mimo, że mają własne parlamenty (rząd chyba też jest w Szkocji niezależny od tego londyńskiego). To kiedy głosowanie? Może nowy wątek? Lizbona czy Faro? :D
ziberro 2010-04-26 12:47   
ziberro - Profil ziberro
driver: tylko stolic - przecież Edynburg i Tallinn to też stolice :-) No tak, zlot nr 9 - zmylił mnie tytuł wątku.
2010-04-26 12:37   
 - Profil
Ziberro: To w końcu Twój TOP dotyczy miast ogólnie, czy tylko stolic? ;p Niestety, ani Edynburga, ani Talinna nie miałem przyjemności zobaczyć. Jeszcze. I jeszcze jedno: Dlaczego mówisz o zlocie nr 10? Przecież we wrześniu odbędzie zlot nr 9, czyż nie? (10 ma być wiosną przyszłego roku).
ziberro 2010-04-26 12:26   
ziberro - Profil ziberro
stenus: dzięki za przedstawienie propozycji :-) Co do zlotu nr 10 - ja się jeszcze nie deklaruję, na wrzesień planuję przeprowadzkę do Warszawy i nie wiem jak to wyjdzie z mieszkaniem, czy pracą. Wiem za to, że na pewno postaram się wpaść na butelkę porto do Lizbony :-)
ziberro 2010-04-26 12:18   
ziberro - Profil ziberro
driver: okej, Lizbona nr 1 :-) ale w prywatnym TOP 3 mam jeszcze Edynburg i Tallinn.
2010-04-26 12:11   
 - Profil
A widzisz. I tutaj Cię zaskoczę. Dostaje się samolociki LH na pokładzie. A właściwie... można je samemu wziąć :D Co prawda występują w formie papierowej, a konkretnie jako pocztówki, ale zawsze coś! ;p
humbak 2010-04-26 12:06   
humbak - Profil humbak
driverze: OOO, dzięki za wskazówki. Przydadzą się. Pewnie tak na początek zachęcąją. A co za serwis mają? Oczywiście samolocików LH Italia się na pokładzie nie dostanie? I w pełni zgadzam się z Tobą w kwestii Lizbony!
2010-04-26 11:59   
 - Profil
Stenusie: Jeśli chodzi o serwis, Lufthansa Italia zdecydowanie lepsiejsza, od Lufthansy Nie-Italia. Ciekawe, czy oni "tak zawsze", czy tylko w początkach trasy (bo wyjątkowość serwisu objawiała się na trasie MXP-WAW). Ziberro: Nie zgadzam się z Tobą w jednej kwestii: Lizbona nie jest jedną z najfajniejszych stolic Europy, tylko JEST NAJFAJNIEJSZĄ stolicą Europy :)
humbak 2010-04-26 11:53   
humbak - Profil humbak
delboy: Bez wątpienia spokojnie opróżnisz te wszystkie butelki. Ty, który spokojnie wypija "una grande cerveza"! Zmykamy tymczasem do Parc Guell, a popołudniem i wieczorem Sitges i jego plaże. Jutro Lufthansa Italia do WAW! :o)
humbak 2010-04-26 11:51   
humbak - Profil humbak
ziberro: Twoją prośbę o czerwcowy zlot przedstawiłem podczas chodnikowego botellion na Las Ramblas, ale spotkał się ze zdecydowanym i szybkim sprzeciwem większości. Tak jak i Rumunia/Bułgaria/Serbia, zgłoszone przeze mnie, odpadły w eliminacjach. Wybór Portugalii był ewidentnie demokratyczny przy zdecydowanym quorum. :o)
humbak 2010-04-26 11:49   
humbak - Profil humbak
Zlot IX odbędzie się w ostatni weekend września w Lizbonie lub Faro. Lizbony przedstawiać nie trzeba, zaś za Faro przemawia fakt, że to małe miasteczko z dużą ilością uroku, które nie będzie odciągać nas, forumowiczów, od głównego celu zlotu, czyli wzajemnej integracji. Lizbona jest większa i w ciągu krótkiego zlotu nie uda jej się z pewnością pokazać całości. A stacjonarniejszy zlot jest fajny.
bagi 2010-04-26 11:48   
bagi - Profil bagi
A ja pozdrawiam z Sevilli!! Termometr wczoraj w miescie wskazywal 33 stopnie¨:))))) Jest jak w Polsce w sierpniu hehe!! Dzieki za spotkanie w BCN!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy