Opłata za rezerwacje Raynair

Czy ktoś płacił w Ryanair kartą Mastercard prei-pad, czy opłata za rezerwację w tym przypadku jest free
08/04/2010 22:19  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2010-04-10 00:29   
humbak - Profil humbak
czeko: To się nie wysilili z nazwą, gdyż "przedpłacona: znaczy tyle co ... "prepaid". :o) matbicie: To wszystko, o czym piszesz, wiemy na forum już od listopada/grudnia 2009 roku. I nadal piszesz o karcie "prei-pad", a my mówimmy o karcie "pre-paid". :o)
matbit 2010-04-09 22:49   
matbit - Profil matbit
w bzwbk na infolini Pani nie umiała mi powiedzieć czy karta BZWBK prei-pad jest zwolniona z opłat w przypadku rezerwacji przelotu francy. Koszt karty nie jest duży 20 pln na 1,5 roku na okaziciela ale nie zamawiłem bo wolałem potwierdzić na 100% u formułowiczów czy faktycznie prowizja w tym przypadku nie jest pobierana. Na 100 % prowizja nie jest pobierana od karty prei-pad wydanej przez Moneybookers - bo kumpel ostatnio przy użyciu tej kart kupował mi bilety i prowizji nie zapłacił. Koszt takiej karty 10 euro - jednak trochę więcej zachodu z jej otrzymaniem i cena trochę wyższa.
czeko 2010-04-09 22:39   
czeko - Profil czeko
podobnie karta mc prepiad banku SGB - NIE DZIALA. klamczuchy jedne... dzis nazywa sie "mc przedplacona" a jeszcze 2 miesiace temu nazywala sie "mc prepaid"... toz to czarodzieje... a jakie czarodziejskie maile mi odpisywali na prosbe o wyjasnienie...
humbak 2010-04-09 19:02   
humbak - Profil humbak
adamlubinie: Po mojej wizycie w oddziale BNP Fortis we Włocławku wiedza i umiejętności pracowniczek były tak niskie, że więcej się do nich nie wybiorę.
adamlubin 2010-04-09 17:23   
adamlubin - Profil adamlubin
Nie ma się co dziwić że Fortis sam nie wie co ma- jak zlikwidowali swoje centrum finansowe w Lubinie i zwolnili 140 osób odpowiedzialnych za połaczenia i przekształcenie Cuprum Bank w Dominet a potem Fortis to mają co mają- u nas w rejonie zeszli na psy z oferta...
humbak 2010-04-09 10:59   
humbak - Profil humbak
W fortisie to sami nie wiedzą, co za produkty mają... że nie wspomnę o wiedzy na temat ich działania. W Fortisie dowiedziałem się także, że (abstrahując od tego, że ich karta nie działa we FRancy), to za przewalutowanie na EUR z innych walut pobierają 3% prowizji, ale nie mniej niż ... 7 zł!
gral 2010-04-09 10:03   
gral - Profil gral
w sensie fortisa nie dziala, wubeka jak najbardziej
gral 2010-04-09 10:02   
gral - Profil gral
tylko ze ona nie dziala we francy, co juz zostalo przetestowane
mppt 2010-04-09 09:28   
mppt - Profil mppt
taka kartę oferuje także fortis bank
humbak 2010-04-09 00:29   
humbak - Profil humbak
matbicie: Już od dawna, o czym było na tym forum, ludzie płacą tą kartą we FRancy bezprowizyjnie. Karta jest w systemie "prepaid" (dosłownie "przedpłacona), a nie w systemie "prei-pad".
matbit 2010-04-08 22:20   
matbit - Profil matbit
Chodzi mi dokładnie o kartę bzwbk prei-pad Mastercard tego banku.
matbit 2010-04-08 22:19   
matbit - Profil matbit
Czy ktoś płacił w Ryanair kartą Mastercard prei-pad, czy opłata za rezerwację w tym przypadku jest free
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy