Zlot w BCN 23-25.04.2010 - część 8

kontynujemy w tej czesci nasze rozmowy dotyczace zlotu w BCN. plan zlotu od piatku:)...godzina 11:00 Tour de Barcelona przewodnik skaszli-zbiorka dla chetnych na placu przed uniwersytetem, w planie zwiedzanie Barcelony w "buta"-zapraszamy:), w sobote dla odmiany wycieczka duchowa do klasztoru przewodnik jurek- zbiorka w samo poludnie na Plaça d'Espanya (dla chetnych).nastepnie po duchownym odnowieniu, proponuje "łoking" po La Rambla i okolicy, zwiedzenie Castillo de Montjuic...a nastepnie z marszu grill....w miejscu jeszcze nieustalonym...i dlugie Polakow nocne rozmowy...oczywiscie powyzsze moje propozycje mozna w dowolny sposob dopasowywac w zaleznosci od potrzeb....jak i rowniez calkowicie z nich zrezygnowac
25/03/2010 12:54  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jurek 2010-03-31 20:58   
jurek - Profil jurek
4tech; mam dla Ciebie prezencik. dostaniesz na zlocie medal za zbowidowe miągwolenie oraz marudzenie :) Ładnie zapakuję :o)
4tech 2010-03-31 20:55   
4tech - Profil 4tech
statystyki statystykami, miągwolenie miągwoleniem a zlot zlotem..:)..hambi rules....ales gutes ( czy jakos tak:))...,
2010-03-31 20:44   
 - Profil
Hambi: A czy ja robie problem z datami? Daty są znane, podawałem i publicznie, i w kalendarzu. Ja się nie dat czepiam, no ale jak zwykle upraszcza się wszystko...
2010-03-31 20:42   
 - Profil
Pewnie, że będzie super, pod wieloma względami, ale ich nie wymienię, bo znowu będzie, że się "dowartościowuję" :D Poza tym mnie nic nie boli, tylko Ciebie, bo ja "z jadem" nie wyskoczyłem, ani nie pisałem personalnie. Nikogo nie winiłem i nie zamierzam. Nikogo nie opluwam (co ma niestety miejsce w drugą stronę) i nie zamierzam. Jurku: Masz rację - co inicjatywa - to coś nie tak. Dlatego po raz enty powtarzam, co było moją intencją, tym razem w skrócie: "Zarządzić, ogłosić, egzekwować". Ja się dostosuję, obiecuję, że bez dyskusji. Gralu: Może oto znaleźliśmy sposób na zwiększenie ilości "chętnych" na apartament? :D To ilu jeszcze uczestników mam zwabić? :D
jurek 2010-03-31 20:08   
jurek - Profil jurek
widzę, że niektóre 'chłopaki' mają swoje statystyki (było 5 teraz 7)..nikt nikogo do czytania nie zmusza.. poza chwalebną akcją "czytaj dziecku 20 minut dziennie. CODZIENNIE"
gral 2010-03-31 20:00   
gral - Profil gral
hmmm chyba z 5 osób które powinny zamieszkać w jednym pokoju zrobiło się nam 7 :D:D:D ale wiecie co chłopaki, nie chce mi się was czytać
merlin31 2010-03-31 19:06   
merlin31 - Profil merlin31
hamburg liczymy na Ciebie powodzenia :)))
hamburg 2010-03-31 18:55   
hamburg - Profil hamburg
I nie martwiecie sie...ten zlot napewno bedzie super, jak wszystkie inne. ;-)
hamburg 2010-03-31 18:53   
hamburg - Profil hamburg
jurek: ach...bo teraz sie znalazl winnowajca (?) za ten chaos. I teraz mozna wszystkie zale wypuscic na mnie. Przed tem nie bylo na kogo...bo nie bylo organizatora. Ale racja...typowa polska mentalnosc...dobrze ze Polakiem jestem i potrawie nad tym troche zapanowac :-)))
jurek 2010-03-31 18:44   
jurek - Profil jurek
A ja lecę wyłącznie tanimi liniami i jest mi z tym dobrze. / Przemku cieszę się, że podjąłeś się zapanowania nad tym wszystkim ale - po moich doświadczeniach - domyślałem się co Cię spotka. Widzisz Przemku tego właśnie się bałem. Jak ktoś usiłuje opanować ten chaos i zrobić cos dla innych jest zaraz wyśmiewany i opluwany. Typowe polskie piekiełko. Po mojej propozycji wycieczki dowiedziałem się , że powinienem zatańczyć a najlepiej się rozebrać oraz poznałem słowo miągwa a także dowiedziałem się, że tetrykom wskazana jest intubacja. ....Najlepiej ujął do disorder. Atmosferka cudna. / Wniosek ? Najlepiej nie robić nic.
hamburg 2010-03-31 18:13   
hamburg - Profil hamburg
driver800: Ale strasznie musi cie to ,,bolec´´ skoro uwazasz ze inni sie dowartosciowuja lecac LH, lub maja jakies statusy lub poprostu moga sobie na to pozwolic. Oj oj oj :-DDD
hamburg 2010-03-31 18:00   
hamburg - Profil hamburg
driver800: Juz przestan...nie masz nic do roboty czy co? Wyobras sobie ze istnieja ludzie ktorzy nie maja problemu z podaniem mi tych dat. Ty natomiast masz jakis wielki problem...ale z czym? Sam mi kiedys na priv napisales ze bierzesz udzial w zlocie i meldowales ze kupiles lot w LH. /// Mi klarujesz co to jest cydzyslow a sam nie umiesz tego zauwazyc. :-D /// A czemu nie bedziesz pokazywal palcem? Moze inni tez by chcieli sie dowiedziec. I skad taka pewnosc ze ta osoba ma inne (i twoim zdaniem) tansze alternatywy? ;-)
2010-03-31 17:45   
 - Profil
A ja co innego napisałem? Dokładnie to samo, że większosć przyleci tradycyjnymi :D:D:D I przypominam o cydzysłowach, jakie tam się wówczas znalazły! Tak, ale "patrz gdn" - przyznał, że źle zrozumiał, a i ja wyjasniłem, i chyba ktoś jeszcze. Szkoda, że tego już nie zauważasz :) Oj, palcem nie będę pokazywał, kto się dowartościowuje LH i statusami... :) Ja zawsze kieruje się wyborem linii ceną, i nie moja to wina, że LH miała najkorzystniejszą :) I nie będe znowu palcem pokazywał, kto czyni inaczej, mając wiele alternatyw, i wcale nie mam na myśli kierunku BCN... :D
2010-03-31 17:42   
 - Profil
Sporządzić listę zajęło mi minutę. Odszukałem ją w pierwszym lepszym wątku, chyba ostatnim. Więc jest to możliwe. No ale jak ktoś potrzebuje "datę godzinę numer lotu, lotnisko, i odloty (może jeszcze nr tramwaju pod dom po powrocie?), miejsce zamieszkania podczas zlotu (aż dziw bierze, że nie na co dzień ;p ) nr telefonu (daję sobie rękę uciąć, że są tutaj tacy, dla których nr jest prawie "świętością") czy maila to rzeczywiście czas zorganizowania listy uczestników wydłuży się w nieskończoność :) BTW: Skąd wiesz, że będę na zlocie? Informowałem Cie? ;p Jak do tego doszedłeś? To w końcu jest to możliwe ustalić, czy nie jest możliwe... :D
hamburg 2010-03-31 17:41   
hamburg - Profil hamburg
driver800: Widoczenie inni tak napisali, stwierdzajac ze wiekszasc przyleci LH do BCN. Ty natomiast napisale´s to tak ze niektorzy zrozumieli to jako ,,twoje dowartosciowanie´´ (patrz gdn-37)
hamburg 2010-03-31 17:35   
hamburg - Profil hamburg
driver800: Napisalem ze jest nie mozliwe spozadzic liste i dostac orientacji w tym calem chaosie i zaprezentowac caly gotowy program w kilku godzin (jak by to nie ktorzy chcieli).
2010-03-31 17:34   
 - Profil
Hambi: Czy Ty znasz taki twór jak "cudzysłów" i znasz jego znaczenie? Sukces we wspominanym przez Ciebie poście był właśnie w coś takiego przyobleczony. To po pierwsze. A po drugie przypominam, że to nie ja pierwszy zauważyłem. Forma, w jakiej napisałem tamtego posta, zakończenie zwłaszcza, dowodziły, że jest to z tego szydzeniem w nieco frywolny sposób :) Naprawdę nie jest moim problemem, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem... Jeżeli organizujesz zlot "po swojemu i tyle" to tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że miałem 100% racji w tym, co napisałem w pierwszym poście, który Cię tak rozemocjonował. Skoro "po swojemu i tyle" to po co Ci to forum i forumowicze do jego organizacji? :) Zamknij sie w komóreczce, opracuj, i niczym naukowcy od akceleratora ogłoś triumf! Ole! :D
hamburg 2010-03-31 17:30   
hamburg - Profil hamburg
driver800: Owszem nikt mie do tego nie zmuszal...robie to chetnie ale robie to po swojemu i tyle. LH byla przeze mnie wspomniana gdyz uwazasz ze ladowaniem LH w BCN bedzie sukcesem tego zlotu i probuje cie przekonowac ze robie wszystko co w mojej mocy abys mial wiecej sukcesow podczas tego zlotu.
2010-03-31 17:16   
 - Profil
Gdzie w tym 1 punkcie jest odpowiedź na moje pierwsze pytanie? Nie dywagujesz, a nazwani nie przeze mnie tetrycy :) To, co pokazałeś, nie oznacza, że masz kilka godzin. Jakieś zwidy masz. Ja ani Ciebie, ani nikogo innego nie krytykowałem, a tylko napisałem, co myślę i jakie mam zdanie. No chyba że już nawet tego nie wolno :) Ja tylko polecam i służę radą :) I powtarzam, że będę sobie darował posty, na darowanie sobie których będę miał ochotę ja, a nie ktokolwiek inny. A poza tym wyskakiwanie z tekstami że lepiej krytykować niż nic nie robić nie przesadzaj, bo do bycia organizatorem nikt Ciebie nie zmuszał :) Vouchery nie mają nic do BCN, zatem dlaczego Ty zacząłeś o nich mówić w tym a nie w innym wątku? Nie tylko gdn się odniósł, ale przecież i Ty "wytykując LH". Kompletny bezsens. Skoro Ci lotto czym i za co, to dlaczego o to pytasz w poprzednim moim poście? Bo zadałeś pytanie, to odpowiedzialem na nie, a jak odpowiedzialem w sposób Tobie niewygodny, to naglę Cię to nie obchodzi :) I ja się zachowuję jak dzieciak? :) Jest Ci lotto czym i za co, i każdemu niby to lotto, ale "dokładne trasy lotów z numerami, nawet przesiadkami - niezbędne". Skoro sam sobie zdarzyłeś bez stenusa pomocy sporządzić listę, to po co marudzisz, że niemożliwe jest w kilka godzin przeczytanie 8 części wątków celem sporządzenia listy? Oj, oj, oj... :D
hamburg 2010-03-31 17:08   
hamburg - Profil hamburg
1.,, i próba zorganizowania (udana lub nie) [...] a nie dywagownie na ten temat, bo czasu nie ma.´´2. [Patrz twoj pkt. 5] 3. stenus mi przyslal zbyt poznio ta liste ze ja juz zdazylem sobie sam zrobic wlasna liste 4. Wiem, bo lepiej byc ta osoba ktora by wszystko krytykowalo. 5. Hmmm...popatrz co w twoim pkt 2 napisales. :-) Niby nas interesuje a jednak sobie piszemy. 6. aha...no to ciekawe. Czyzbys zapomnial napisac imienia do kogo byl? 7. Pozwol ze ja bede decydowal co mi przeszkadza a co nie. Nie twoja sprawa! 8. Racja nie moge...ale ja cie bardzo o to prosze. 9. Znow sobie zapszeczasz...pare postow nizej piszesz ze ,,nie ma czasu´´. No to jak w koncu? 10. A czy mi to przeszkadza? wylacznie gdn-37 sie odniusl do twojej uwagi. 11a. A czemu mi sie tlumaczysz za co kupiles bilet? Nie rozumiem. Mi to lotto czym przylecisz i za co. Dla mnie mozesz tez przyleciec na miotle. Tez bedzie dobrze. 11b: Informacje na temat voucherow mozesz napisac w innym wytku, gdyz nic nie ma voucher do zlotu w BCN. 12. Niestety nie pomogl w organizacji...wiec daruj sobie takie posty. A podziekowac mozesz jak uda mi sie zorganizowac sobotni wieczor aby caly sukces byl po stronie calej grupie ktora kolejny raz spotka sie razem, a nie sukces tych ktorzy przyleca na BCN i to nie LCC....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy