Zlot w BCN 23-25.04.2010 - część 8

kontynujemy w tej czesci nasze rozmowy dotyczace zlotu w BCN. plan zlotu od piatku:)...godzina 11:00 Tour de Barcelona przewodnik skaszli-zbiorka dla chetnych na placu przed uniwersytetem, w planie zwiedzanie Barcelony w "buta"-zapraszamy:), w sobote dla odmiany wycieczka duchowa do klasztoru przewodnik jurek- zbiorka w samo poludnie na Plaça d'Espanya (dla chetnych).nastepnie po duchownym odnowieniu, proponuje "łoking" po La Rambla i okolicy, zwiedzenie Castillo de Montjuic...a nastepnie z marszu grill....w miejscu jeszcze nieustalonym...i dlugie Polakow nocne rozmowy...oczywiscie powyzsze moje propozycje mozna w dowolny sposob dopasowywac w zaleznosci od potrzeb....jak i rowniez calkowicie z nich zrezygnowac
25/03/2010 12:54  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2010-04-12 18:08   
 - Profil
that: Czy możesz czytać wątek ze zrozumieniem...? I wcześniej nie raz, i niżej napisano, że to zabronione. Z a b r o n i o n e. Biesiadowanie owszem, ale bez ognia. Zatem i bez grill'a.
4tech 2010-04-12 18:00   
4tech - Profil 4tech
jurku: nie czym a kim jesteś... to taka mała różnica... rozumiem ze w Twoim pojeciu obrazanie mnie na forum czy tez na priv jest nader ok, natomiast gdy napisałem ze jesteś "miagwa" to podpada to pod paragraf KK... zaiste szczególne podejście do sprawy...
that 2010-04-12 17:56   
that - Profil that
To moze kupic grila w hipermarkecie i rozpalic na plazy? Calosc z brykietem nie powinna kosztowac wiecej niz 25 euro, a kazdy moze zaopatrzyc sie we wlasnym zakresie w to, co nalezy "polozyc" na grillu??
jurek 2010-04-12 17:50   
jurek - Profil jurek
driver800 : źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli tylko to, że kiedy już dawno pytałem o to samo co Ty dowiedziałem się m.inn. od 4techa czym jestem. Miłego zlotu wszystkim życzę.
2010-04-12 17:41   
 - Profil
Jurku: Ale dlaczego swoją wypowiedź personalnie kierujesz w moją stronę? Bo nie przypominam sobie, aby Cię obrzucał inwektywami. Skoro sobie nie przypominam, to oznacza, że zapomniałem. Jeśli rzeczywiście, proszę o przypomnienie.
jurek 2010-04-12 17:09   
jurek - Profil jurek
driver800, kiedy o szczegóły dopytywałem się ponad miesiąc temu zostałem obrzucony inwektywami. Zlatywać sie z całej Europy po to, żeby z puszką piwa pospacerować po plaży ? Co to ma wspólnego z ideą zlotów ? Hambi: dzięki, że próbowałeś ratować sytuację.
4tech 2010-04-12 13:41   
4tech - Profil 4tech
d800...widocznie przeoczylem Twoj post na ten temat...
2010-04-12 12:50   
 - Profil
4tech: To, co proponujesz, jest zakazane. Już o tym pisałem.
4tech 2010-04-12 12:30   
4tech - Profil 4tech
d800: zawsze mozna sprobowac "odpalic" grilla na plazy...zobaczymy...a tak na marginesie....nalezy wrocic do planu calosci zlotu....i ubrac go w sensowne ramy...
2010-04-12 12:17   
 - Profil
A nie mówiłem? I nie pisze tego, aby wyszydzić czyjąś robotę, bo hambi włożył ogrom pracy w to wszystko. Moje "a nie mówiłem" dotyczy tego, że to Barcelona (o czym mówiłem od samego początku), że tyle osób, i że późno. Szkoda. Plaża spoko. Ale szkoda, że nie będzie to "biesiadny" styl, bez ciepłego żarełka... gralu coś wspominał o pizzy...
hamburg 2010-04-12 11:55   
hamburg - Profil hamburg
Pytalem sie w biurze turystycznym w BCN czy gdzies mozna zrobic grill w BCN: Odpowiec byla nie!. Pisale do 9 roznych hosteli i hoteli w BCN z BBQ-Corner z pytaniem czy mozna u nich wynajac ten BBQ-Corner: 9x Nie. /// Aby zarezerwowac miejsce w jakims lokalu na tak duza grupe i to w weekend bylo zbyt malo czasu....mozna o tym zapomniec. /// Jedyna propozycja ktora moge zrobic to ze kazdy niech zaopatrzy sie w jakies jedzako i browar i spotykamy sie na plazy. Co wy na to?
hamburg 2010-04-12 11:42   
hamburg - Profil hamburg
Bardzo mi przykro poinformowac ale grilla na tym zlocie nie bedzie. Robilem wszystko co w mojej mocy ale niestety nie udalo mi sie zorganizowac wspolnego wieczoru. Ten zlot bedzie niestety taki pelen fakultatywnych wycieczek i nie udalo mi sie zgrac grupy. Mysle ze moja funkcja jako ,,organizator´´ jest juz nie potrzebna. Mam nadzieje ze podczas zlotu bede jak najwiecej z was widzial i poznam niektore nowe twarze.
jurek 2010-04-10 08:56   
jurek - Profil jurek
4tech: oczywiście że nic sie nie zmienilo. Zero organizacji, ale piwko se kazdy kupi , weźmie i siądzie sobie na grzędzie. No zlot zapowiada sie fascynujaco dopracowany. Tego się obawiałem.... fortechowa miągwa oraz bagienna histeryczka życzy wszystkim miłego zlotu :D
jurek 2010-04-10 08:41   
jurek - Profil jurek
no tak.. bagi sie obudził o 00:35.. a prosiłem, zebyś nie komentował po piciu piwa :P
4tech 2010-04-10 00:41   
4tech - Profil 4tech
bagi: tu i owdzie prawda:) jak nie dostałeś mojego mesydza na priv to tylko napisze ze aktualne i ze nic się nie zmieniło...
bagi 2010-04-10 00:35   
bagi - Profil bagi
jurek: o mnie sie nie martw... Ciagle zadajesz te same pytania. Czy nie uwazasz, ze gdyby organizator mial odpowiedz to by sie nia z nami nie podzielil? Zachowujesz sie jak rowrzeszczany dzieciak, ktoremu mama w sklepie nie chce kupic lizaka! Roznica taka, ze dziecko moze nie rozumiec z racji, ze jest dzieckiem... No chyba, ze "The Curious Case of Benjamin Button" to byl film na faktach:). Daj na luz prooosze Cie. Czy cos sie odbedzie o 8, czy 9 czy o wpoldo kopyta i czy to bedzie na dachu, w piwnicy na plazy to i tak sie odbedzie. Mysle, ze doborowe towarzystwo nadrobi wszelkie niescislosci, a tak przez ciebie znienawidzone piwko tudziez inne trunki pozwola troche wyluzowac i cieszyc sie tym jakze nadzwyczajnym spotkaniem. Tego sobie i wszystkim zycze. Ludzie bedzie OK:D
humbak 2010-04-10 00:33   
humbak - Profil humbak
jurku: Jak to szot powiedział, plotki będą stanowić jeden z głównych punktów zlotu. :o)
skaszli 2010-04-09 22:36   
skaszli - Profil skaszli
driver, jakby co to ja pije)
zapraszam na piwo , lub kawe (czyli cave)
jurek 2010-04-09 22:10   
jurek - Profil jurek
stenus tematów jak widzę masz mnóstwo... do plotek itd / KILKA pytań: gdzie jest główne spotkanie ? Proszę organizatorów zlotu o określenie miejsca i czasu. Czy będzie grill ? Czy tylko spotkanie z barze albo na murku na Las Ramblas ? /bagi jak po piwie wstaniesz daruj sobie uwagi :P/
humbak 2010-04-09 22:02   
humbak - Profil humbak
aynis: A "niechętni" będą tylko stać? jurku: Temat Twoich krwawień też omówmy na zlocie. :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy