Zlot w BCN 23-25.04.2010 - część 8

kontynujemy w tej czesci nasze rozmowy dotyczace zlotu w BCN. plan zlotu od piatku:)...godzina 11:00 Tour de Barcelona przewodnik skaszli-zbiorka dla chetnych na placu przed uniwersytetem, w planie zwiedzanie Barcelony w "buta"-zapraszamy:), w sobote dla odmiany wycieczka duchowa do klasztoru przewodnik jurek- zbiorka w samo poludnie na Plaça d'Espanya (dla chetnych).nastepnie po duchownym odnowieniu, proponuje "łoking" po La Rambla i okolicy, zwiedzenie Castillo de Montjuic...a nastepnie z marszu grill....w miejscu jeszcze nieustalonym...i dlugie Polakow nocne rozmowy...oczywiscie powyzsze moje propozycje mozna w dowolny sposob dopasowywac w zaleznosci od potrzeb....jak i rowniez calkowicie z nich zrezygnowac
25/03/2010 12:54  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2010-03-31 01:02   
4tech - Profil 4tech
driverze..."moda na sukces" to przy tym "pikus"...maly pikus:)....tylko nie wiem ( sam)....kto jest tym pierwszym?:)...bo o drugiego i trzeciego pytac nie trzeba:P...tak ogolnie jest gicio...jak powiada jeden z duplinskiej meliny co LCC nie lata z zasady bo takie linie gryza...ale jak mawia inny-damy rade:)
humbak 2010-03-31 00:49   
humbak - Profil humbak
driverze: I dlatego te zloty są takie fajne. :o)
gdn_37 2010-03-31 00:31   
gdn_37 - Profil gdn_37
A dlaczego uważasz, że Ci co przylatują tradycyjnymi są "lepsi" od Tych co przylatują LCC ... myślę, że nie do końca jest to prawidłowa interpretacja ...
2010-03-31 00:21   
 - Profil
Tak czy inaczej i w ogóle: Największym "odkryciem" i "sukcesem" zlotu jest to, jak wiele jego uczestników głównych, tudzież pobocznych zlotowiczów pozazlotowych przylatuje tradycyjnymi liniami lotniczymi. I to na główne lotnisko Barcelony, El Prat. Wypas po pachy, mawiał dubbingujący Pazura w Mission Kleopatra.
2010-03-31 00:18   
 - Profil
Ja pi...e. Przeczytałem całość i to jest lepsze, niż KMN przed snem. Ja myślę, ze na kanwie przebogatej tasiemcowatej dyskusji mniej lub bardziej podstarzałych zniewieściałych w końcu nie niewiast, można zrobić niezłą kasę, ekranizując oto to tu. Jakiś Endemol to kupi, a i po to, by z zyskiem przerobić. Choć wiele przerabiać nie trzeba. Ja proszę o więcej. Jeden zj...ł atmosferę, i na każdym kroku zaznacza, jakiż to będzie zły zlot, bo nie On go organizuje. Inny strzela focha, że innych go ubiegł w focha strzeleniu. Inny z kolei godzi pierwszego będąc obrażonym na trzeciego, że raczył godzić drugiego bez wiedzy czwartego. P.S. Dla mnie może być i 40 pizz i 40 kegów piwa. Ja i tak zjem dwa kawałki. Na przystawkę ;p
humbak 2010-03-31 00:17   
humbak - Profil humbak
No to już widzę, jak cezary nam się na zlocie pokaże... No chyba, że delboye odpowiednio go "przygotują" na pokładzie Aer Lingus. :o)
4tech 2010-03-31 00:15   
4tech - Profil 4tech
stenusie.."okres" to ma kobieta a nie podstarzaly tetryk i miagwa..:P...sorry jurku ale tak to wyglada:)
humbak 2010-03-31 00:12   
humbak - Profil humbak
Jak tak wszyscy obskoczyli jurka, to ten zaraz zrobi focha, zamknie się w sobie i przyleci do BCN tylko pospacerować. Przecież jurek ma zawsze taki okres na kilka tygodni przed zlotami. Od wczoraj go znacie?
humbak 2010-03-31 00:11   
humbak - Profil humbak
gralu: A "tetryk"? :o)
2010-03-30 23:39   
 - Profil
O tak, miągwa to po wielkopolskiemu, potwierdzam :)
gral 2010-03-30 23:15   
gral - Profil gral
dla wszystkich podobnie jak ja nieobeznanych z gwarą wielkopolską zamieszczam wyjaśnienie: miągwa: w gwarze wielkopolskiej: osoba płaczliwa, ciągle narzekająca ... uprasza się pisać w języku polskim :P
4tech 2010-03-30 22:49   
4tech - Profil 4tech
jurek: ale pytasz ciagle o to samo! od ilu osob to, od ilu osob tamto!czlowieku wez w koncu troche opanuj, szczerze to cie to powinno guzik obchodzic od ilu Hambi cos dostal gdyz to jest problem pojedynczych osob a nie Twoj....boszzz co za stary "piernik"..ksiazke piszesz czy co? brak zakonczenia, spisu tresci?..opanuj bo w ten sposob zasmiecasz watek ( nie moj watek a watek zlotowy, zeby bylo jasne)...nawet aynis jako kobieta nie popada w stan histerii na ponad trzy tygodnie przed zlotem, tylko histeryzuje jakis podstarzaly tetryk:) jest zwykla "miągwa"....
jurek 2010-03-30 21:39   
jurek - Profil jurek
bagi: to juz nawet głównego organizatora zlotu nawet spytać nie wolno ?
bagi 2010-03-30 20:53   
bagi - Profil bagi
jurek czy naprawde myslisz, ze jak hamburg mialby jakies konkrety to by sie nimi nie podzielil? cierpisz na chroniczny nadmiar czasu? Trzeba bedzie chyba tetryczke na histeryczke zmienic:)
jurek 2010-03-30 20:39   
jurek - Profil jurek
hamburg: od ilu osób otzymałeś informacje ? Jakiś plan zlotu już masz ? //(będę konsekwentnie ignorował zaczepki niektórych forumowiczów)
4tech 2010-03-30 20:29   
4tech - Profil 4tech
jurku: zmien "plyte" bo ta juz sie "starla"...
humbak 2010-03-30 20:19   
humbak - Profil humbak
Podesłałem hambiemu pełną listę odlotowo-przylotową.
jurek 2010-03-30 20:10   
jurek - Profil jurek
hamburg/Przemku: życzę powodzenia. Może Tobie się uda ten zlot wreszcie ogarnąć. (bo teraz możemy znowu poczytać o 'starych tetryczkach' oraz 'kotłach i garnkach')
humbak 2010-03-30 17:13   
humbak - Profil humbak
4techu: Cieszę się niezmiernie, choć spokojnie mogłem powiedzieć: "A nie mówiłem?". :o) Znamy się nie od dziś i wiem, że się nafoszysz na forum, zaś na miejscu jesteś zajebisty. A przyganiał kocioł garnkowi. :P hihihi Do zobaczyska w BCN!
4tech 2010-03-30 15:29   
4tech - Profil 4tech
moje propozycje sa aktualne....spacer po La Rambla i okolicach a także zwiedzanie Castillo de Montjuic. jakby ktos sie pytal:)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy