Karta rodzinna Hiszpania Ryanair

Witam. Właśnie zauważyłem co zrobiłem. Otóż kupiłem bilety na krajowej trasie hiszpańskiej w Ryanair. Tam wtedy pojawia się okienko, w którym trzeba kliknąć ok, jeśli jest się obywatelem hiszpanii etc. albo posiadaczem karty rodzinnej czy coś takiego. No i ja na to klinąłem, ale potem wybrałem no discount i cena ta sama. Tylko teraz mam pytanie, czy nie będzie jakiś problemów przy odprawie, a jeśli tak to czy można to jakoś zmienić?
23/03/2010 12:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2010-03-23 22:29   
humbak - Profil humbak
gralu: Jeśli jesteś rezydentem Balearów lub Wysp Kanaryjskich to masz 50% zniżki na rejsy liniami operującymi na trasach z macierzą. Jeśli jesteś członkiem rodziny wieloosobowej, to masz 10% lub 15% zniżki na bilety lotnicze.
gral 2010-03-23 22:27   
gral - Profil gral
a o co kaman z tymi cudami? jak sie jest obywatelem hiszpanii to sa znizki?
humbak 2010-03-23 20:00   
humbak - Profil humbak
lukaszu86: No to skoro nie nabyłeś biletu ze zniżką, to wszystko jest w porządku.
lukasz86 2010-03-23 12:06   
lukasz86 - Profil lukasz86
Witam.
Właśnie zauważyłem co zrobiłem. Otóż kupiłem bilety na krajowej trasie hiszpańskiej w Ryanair. Tam wtedy pojawia się okienko, w którym trzeba kliknąć ok, jeśli jest się obywatelem hiszpanii etc. albo posiadaczem karty rodzinnej czy coś takiego. No i ja na to klinąłem, ale potem wybrałem no discount i cena ta sama. Tylko teraz mam pytanie, czy nie będzie jakiś problemów przy odprawie, a jeśli tak to czy można to jakoś zmienić?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy