×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polski samolot na jeziorze


Samolot transportowy AN-26 należący do polskiego przewoźnika Exin w czwartek rano lądował awaryjnie na jeziorze koło Tallina. Samolot o numerach SP-FDO wykonuje regularne loty między Finlandią i Estonią. Podczas dzisiejszego podejścia do lądowania na lotnisku w Tallinie pojawiły się problemy z wysunięciem podwozia. W tej sytuacji załoga przerwała podejście i przeszła na tzw. drugi krąg. Wówczas jednak doszło do usterki jednego z silników, wobec czego kapitan podjął decyzję o lądowaniu na zamarzniętym jeziorze Ulemiste. Źródło: portal internetowy interia.pl

18/03/2010 12:07,  
<>

gość_f5aec - Profil
gość_f5aec
  

  
Polscy piloci tez potrafia zachowac sie jak amerykanski bohater, pilot Sally ktory wodowal na Hudson River A320 :) Gratuluje !
19/03/2010 01:23  

gral - Profil
gral
  
z latwoscia mozna wyguglowac zdjecie. no i podziekujmy dlugiej i srogiej zimie :)
18/03/2010 14:06  

  
Manewr sie powiodl i nikomu na szczescie nic sie nie stalo.
18/03/2010 12:08  

  
Samolot transportowy AN-26 należący do polskiego przewoźnika Exin w czwartek rano lądował awaryjnie na jeziorze koło Tallina.

Samolot o numerach SP-FDO wykonuje regularne loty między Finlandią i Estonią. Podczas dzisiejszego podejścia do lądowania na lotnisku w Tallinie pojawiły się problemy z wysunięciem podwozia. W tej sytuacji załoga przerwała podejście i przeszła na tzw. drugi krąg. Wówczas jednak doszło do usterki jednego z silników, wobec czego kapitan podjął decyzję o lądowaniu na zamarzniętym jeziorze Ulemiste.
Źródło: portal internetowy interia.pl
18/03/2010 12:07  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie