Pociąg z/na Stansted

Kolejny mój wątek pociągowy. Proszę o wybaczenie ale i merytoryczną pomoc. Zawsze wcześniej z STN do Cambridge jeździłem autobusem. Pociąg aktualnie wychodzi dużo taniej (ok. 60% ceny busa). Jak technicznie wygląda internetowy zakup biletów na ciapągi w UK? Co należy zrobić na miejscu?
15/03/2010 13:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jsg 2010-03-15 14:58   
jsg - Profil jsg
szumny: powiem tak. Nie wiem czy na STN działa, bo jeszcze nie dane było mi lorzystać z pociągu na/do STN. jeżeli podczas rezerwacji pojawi się Tobie opcja 'collection at the station' na 100 % opcja ta jest dostepna na STN. Muszisz tylko znależć automat. Z moich doświadczeń nawet pomniejsze stacje mają 1-2 automaty, zatem myślę, że nie będziesz miał z tym problemu.
szumny 2010-03-15 14:50   
szumny - Profil szumny
jsg: Dzięki, jeszcze doprecyzuję: Czy na STN to działa?
jsg 2010-03-15 14:32   
jsg - Profil jsg
szumny: jest taka opcja odbioru na stacji z automatu saoobsługowego. Jak jurek wspominał potrzebujesz karty którą płacileś oraz numer rezerwacji. często korzystam z tej opcji i jest bezproblemowa i szybka.
jurek 2010-03-15 14:32   
jurek - Profil jurek
Próbowałeś zakupu biletu ? Wszystko powinno być w całym procesie zakupu zanim dokonasz płatności.
jurek 2010-03-15 14:29   
jurek - Profil jurek
O ile pamiętam powinna być opcja odebrania ich na stacji kolejowej w automatach samoobsługowych. Potrzebne są chyba numer rezerwacji - potwierdzenia zakupu i karta kredytowa, którą się płaciło.
szumny 2010-03-15 14:06   
szumny - Profil szumny
dzięki. Podejrzewam że do PL nie prześlą. Właśnie interesuje mnie jak się je odbiera w UK.
jurek 2010-03-15 13:42   
jurek - Profil jurek
aha.. no i przez internet wyszło mi sporo taniej niż gdybym zapłacił na miejscu w dniu przejazdu.
jurek 2010-03-15 13:39   
jurek - Profil jurek
W zeszłym roku kupowałem bilety na brytyjskie pociągi. Transakcja prosta jak każda inna, ale biletów nie drukowałem sam (pewnie jest taka opcja) tylko zleciłem bezpłatną przesyłkę biletów listem na adres w UK.
szumny 2010-03-15 13:06   
szumny - Profil szumny
Kolejny mój wątek pociągowy. Proszę o wybaczenie ale i merytoryczną pomoc. Zawsze wcześniej z STN do Cambridge jeździłem autobusem. Pociąg aktualnie wychodzi dużo taniej (ok. 60% ceny busa). Jak technicznie wygląda internetowy zakup biletów na ciapągi w UK? Co należy zrobić na miejscu?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy