Visa Electron a Mastercard Prepaid

Śmignął mi gdzieś wczoraj przed oczyma artykuł o Visie Electron i o tym, jak to powoli wycofywana jest przez banki na całym świecie. Niedostępna jest już ponoć w USA, Kanadzie, Australii i Irlandii, a w UK emituje ją tylko halifax. Będąc zaopatrzonym w mastercard prepaid BZ WBK, zastanawiam się czy nie przenieść tam swego głównego konta, które wciąż - z racji VE - mam w Inteligo (a nie jest ono jakoś szczególnie atrakcyjne). Zastanawiam się jednak, które linie wciąż traktują VE jako kartę charge-free. Na pewno EZY, ale czy jakieś jeszcze ?
11/03/2010 12:55  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2010-03-14 12:37   
gral - Profil gral
nie napisałeś, ale tak zostałoby to zrozumiane, zatem - siejesz zamęt. quod erat demonstrandum :P
humbak 2010-03-14 12:24   
humbak - Profil humbak
gralu: A ja gdzieś napisałem, że MC Debit mBanku działa we Francy? Napisałem, że takowa karta jest w ofercie banku i nie jest ona kartą VE. :o)
gral 2010-03-14 12:06   
gral - Profil gral
stenus: MC z mBanku nie działa we Francy bo nie jest prepaid, nie siej zamętu! ziberro: MC Prepaid z natury rzeczy nie jest powiązana z kontem. Możesz sobie konto mieć gdziekolwiek. aczkolwiek faktycznie mając konto w tym samym WBK (bleeee) mozna ja szybko zasilic jakby co
humbak 2010-03-14 11:34   
humbak - Profil humbak
ziberro: VE umożliwia bezprowizyjne zakupy w EZY, EI, WW, BD i pewnie w wielu wyspiarskich liniach. Tam, gdzie ta karta nie jest popularna. :o) A nie pomyślałeś nad kontem w mBanku? Jest bezpłatnie prowadzone, wszystkie bankomaty zagraniczne bezpłatnie, oprócz VE jest Mastercard Debit.
mrader 2010-03-13 19:45   
mrader - Profil mrader
gral:...myślę,że prędzej założysz konto Aktywni 50+...;) :D
gral 2010-03-12 20:44   
gral - Profil gral
mrader: mniej 30? to chyba niedługo ci już zamkną to konto :P:P:P
mrader 2010-03-11 16:08   
mrader - Profil mrader
hm...teraz niech ktoś wykasuje ten bałagan 125631,125633,125634 hehe
mrader 2010-03-11 16:05   
mrader - Profil mrader
co jest..?Jestem zadowolonym użytkownikiem konta "Mniej30" do którego również wydają kartę VE (payWave) z której zrezygnowałem....z racji tego,że korzystam z innych;) Więc jak chcesz dostać "stówkę" za friko to zakładaj te konto...przed jednak przeczytaj regulamin promocji.;)
mrader 2010-03-11 16:04   
mrader - Profil mrader
Jestem zadowolonym użytkownikiem konta
mrader 2010-03-11 16:02   
mrader - Profil mrader
coś ucięło posta...:/ Jestem zadowolonym użytkownikiem konta
mrader 2010-03-11 16:01   
mrader - Profil mrader
Jestem zadowolonym użytkownikiem konta
ziberro 2010-03-11 15:18   
ziberro - Profil ziberro
Paribas Fortis też miał, dlatego wolę się upewnić u "żywej" osoby. Rozumiem, że jesteś zadowolonym użytkownikiem tego konta ? ;-)
mrader 2010-03-11 15:08   
mrader - Profil mrader
Wie BZWBK, w opisie konta masz wszystko ładnie wyjaśnione.Dla ułatwienia:"Najważniejsze korzyści
*zwrot 1% wartości każdej płatności kartą
* wygodne zakupy bez gotówki
* obsługa karty przez Internet
*bezpieczne transakcje internetowe" ;)
ziberro 2010-03-11 14:52   
ziberro - Profil ziberro
A wie ktoś może, czy karta VE wydawana do konta Wydawaj&Zarabiaj w BZ WKB pozwala na płatność w necie (tak jak w Inteligo czy mBanku) ???
michalb 2010-03-11 12:57   
michalb - Profil michalb
Aer Lingus
ziberro 2010-03-11 12:55   
ziberro - Profil ziberro
Śmignął mi gdzieś wczoraj przed oczyma artykuł o Visie Electron i o tym, jak to powoli wycofywana jest przez banki na całym świecie. Niedostępna jest już ponoć w USA, Kanadzie, Australii i Irlandii, a w UK emituje ją tylko halifax. Będąc zaopatrzonym w mastercard prepaid BZ WBK, zastanawiam się czy nie przenieść tam swego głównego konta, które wciąż - z racji VE - mam w Inteligo (a nie jest ono jakoś szczególnie atrakcyjne). Zastanawiam się jednak, które linie wciąż traktują VE jako kartę charge-free. Na pewno EZY, ale czy jakieś jeszcze ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy