Zamień dziury na chmury

Nowa akcja promocyjna LOT. Przy trasach wylotowych z większości dużych miast w Polsce zobaczyć można osoby z transparentami. Przy „wylotówkach” z Warszawy pojawiły się także zaaranżowane place robót drogowych. Ta nietypowa akcja jest najnowszą odsłoną kampanii promocyjnej LOT-u. Żartobliwe przewodnie hasło nowej kampanii - „Zamień dziury na chmury – Lataj LOT-em po Polsce!” ma zachęcić kierowców zmęczonych jazdą po drogach pełnych dziur do zmiany środka transportu i planowania podróży po kraju samolotem. Nowa, bezpośrednia kampania marketingowa LOT-u odbywa się przy drogach wylotowych z: Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa i Rzeszowa. Wszędzie tam spotkać można ludzi z transparentami „Zamień dziury na chmury – Lataj LOT-em po Polsce!”. Zaaranżowane „place budowy” w Warszawie, symbolizują nie najlepszą kondycję polskich dróg po srogiej zimie. "Dziury, wyboje i korki są zmorą właścicieli aut korzystających z dróg krajowych, stąd nasz pomysł na kampanię. Zachęcamy do podróżowania samolotami LOT-u, by oszczędzić czas i nerwy kierowców – mówi Dorota Haller, Dyrektor Biura Marketingu, Produktu i PR PLL LOT. – Warto pamiętać, że samolot to szybka i wygodna alternatywa dla podróży samochodem, która dzięki ofertom promocyjnym LOT jest także atrakcyjna cenowo. Jeżeli wziąć pod uwagę wysokie koszty benzyny i napraw samochodów, podróżowanie po kraju samolotem LOT-u okazuje się o wiele tańsze." Ceny biletów LOT na podróże po kraju zaczynają się już od 99 złotych w jedną stronę – tyle kosztuje bilet z Poznania do Warszawy z uwzględnieniem wszystkich opłat. Stałe najniższe ceny w taryfie PROMOLOT, dostępnej wyłącznie na zobacz link, dla pozostałych miast są równie atrakcyjne. Źródło: LOT
05/03/2010 16:44  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
that 2010-03-08 19:52   
that - Profil that
Fajne, ze mysla o promocji. Szkoda tylko, ze obecna polityka cenowa jest zaporowa. Dla przykladu, chcac poleciec jutro z KRK do WAW na jeden dzien (wylot rano, powrot wieczorem) nalezy liczyc sie z kosztem 819,10 PLN (spr na lot.pl). Tej ceny z pewnoscia nikt nie zaplaci, a wiekszosc wybierze pociag, ktory zliczajac czas dojazdu na lotnisko/ min na odprawe (30') dojedzie w podobnym czasie.
franka 2010-03-07 09:01   
franka - Profil franka
szkoda ze w LOT nie ma jeszcze last minute. Ostatnio na godzine przed lotem waw-gdn podeszlam do kasy Lotu sie okazalo, ze jest 10 miejsc wolnych, ale nie mozna ich kupic w atrakcyjnej cenie tylko za 4 stowki. Przy tej cenie wybralam wiec pociag za 1 stowke, a samolot polecial z 10 pustymi fotelami. Swoja droga pociagu nie polecam - jedzie teraz 7,5h z wawy do gdanska;/ Dlatego na przyszlosc bede polowac na promolota:)
jurek 2010-03-05 20:40   
jurek - Profil jurek
Właśnie w taryfie Promolot przedwczoraj kupiłem bilet powrotny SZZ-WAW-KTW. Cena biletu wyszła mniejsza niż bym zapłacił za benzynę, nie mówiąc o męce jazdy po naszych cudnych drogach.
michalb 2010-03-05 17:18   
michalb - Profil michalb
Szkoda ze w promocyjnych cenach nie ma biletów z Warszawy do Gdańska .
kobek 2010-03-05 16:44   
kobek - Profil kobek
Nowa akcja promocyjna LOT. Przy trasach wylotowych z większości dużych miast w Polsce zobaczyć można osoby z transparentami. Przy „wylotówkach” z Warszawy pojawiły się także zaaranżowane place robót drogowych. Ta nietypowa akcja jest najnowszą odsłoną kampanii promocyjnej LOT-u. Żartobliwe przewodnie hasło nowej kampanii - „Zamień dziury na chmury – Lataj LOT-em po Polsce!” ma zachęcić kierowców zmęczonych jazdą po drogach pełnych dziur do zmiany środka transportu i planowania podróży po kraju samolotem.

Nowa, bezpośrednia kampania marketingowa LOT-u odbywa się przy drogach wylotowych z: Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Krakowa i Rzeszowa. Wszędzie tam spotkać można ludzi z transparentami „Zamień dziury na chmury – Lataj LOT-em po Polsce!”. Zaaranżowane „place budowy” w Warszawie, symbolizują nie najlepszą kondycję polskich dróg po srogiej zimie.

"Dziury, wyboje i korki są zmorą właścicieli aut korzystających z dróg krajowych, stąd nasz pomysł na kampanię. Zachęcamy do podróżowania samolotami LOT-u, by oszczędzić czas i nerwy kierowców – mówi Dorota Haller, Dyrektor Biura Marketingu, Produktu i PR PLL LOT. – Warto pamiętać, że samolot to szybka i wygodna alternatywa dla podróży samochodem, która dzięki ofertom promocyjnym LOT jest także atrakcyjna cenowo. Jeżeli wziąć pod uwagę wysokie koszty benzyny i napraw samochodów, podróżowanie po kraju samolotem LOT-u okazuje się o wiele tańsze."

Ceny biletów LOT na podróże po kraju zaczynają się już od 99 złotych w jedną stronę – tyle kosztuje bilet z Poznania do Warszawy z uwzględnieniem wszystkich opłat. Stałe najniższe ceny w taryfie PROMOLOT, dostępnej wyłącznie na zobacz link, dla pozostałych miast są równie atrakcyjne.

Źródło: LOT
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama