Nowe władze lotniska w Łodzi ?

z Dziennika Łódzkiego: "Teraz będą zwalniać w Porcie Lotniczym im. Władysława Reymonta" Wojciech Łaszkiewicz, wiceprezes łódzkiego lotniska, pożegna się ze stanowiskiem – ustalił nieoficjalnie Dziennik Łódzki. Jego miejsce ma zająć Tomasz Szymczak, człowiek Platformy Obywatelskiej z Gdańska. Szymczak od lat jest związany z branżą lotniczą. Był m.in. członkiem zarządu lotniska w Krakowie, prezesem spółki Warsaw Airport Services, zajmującej się obsługą pasażerów na Okęciu i prezesem linii lotniczej Centralwings, spółki córki PLL LOT. Teraz jest krajowym koordynatorem ds. lotnisk na Euro 2012. Wojciech Łaszkiewicz był jednym z najbliższych współpracowników prezydenta Jerzego Kropiwnickiego, na fotel wiceprezesa lotniska trafił po wyborach samorządowych w 2006 r. Posadę dostał ponoć "w nagrodę" za udaną kampanię reelekcyjną byłego prezydenta Łodzi.
04/03/2010 11:01  
gość_1cfee
gość_1cfee - Profil gość_1cfee
irton 2010-03-04 13:21   
irton - Profil irton
hehe szkoda ze nie dodali w artykule ze Łaszkiewicz wcześniej pracował jako dentysta gdzie na pewno zdobył świetne doświadczenie do prowadzenia lotniska....
emes 2010-03-04 12:34   
emes - Profil emes
O Boze, jesli to prawda to gratululacje dla Lodzi. Bedzie tylko lepiej!
irton 2010-03-04 11:01   
irton - Profil irton
z Dziennika Łódzkiego:
"Teraz będą zwalniać w Porcie Lotniczym im. Władysława Reymonta"
Wojciech Łaszkiewicz, wiceprezes łódzkiego lotniska, pożegna się ze stanowiskiem – ustalił nieoficjalnie Dziennik Łódzki.
Jego miejsce ma zająć Tomasz Szymczak, człowiek Platformy Obywatelskiej z Gdańska. Szymczak od lat jest związany z branżą lotniczą. Był m.in. członkiem zarządu lotniska w Krakowie, prezesem spółki Warsaw Airport Services, zajmującej się obsługą pasażerów na Okęciu i prezesem linii lotniczej Centralwings, spółki córki PLL LOT. Teraz jest krajowym koordynatorem ds. lotnisk na Euro 2012.

Wojciech Łaszkiewicz był jednym z najbliższych współpracowników prezydenta Jerzego Kropiwnickiego, na fotel wiceprezesa lotniska trafił po wyborach samorządowych w 2006 r. Posadę dostał ponoć "w nagrodę" za udaną kampanię reelekcyjną byłego prezydenta Łodzi.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama