Virgin Atlantic do Akry (Ghana)

Brytyjski przewoźnik Virgin Atlantic ogłosił otwarcie nowej trasy z Londynu LHR do Akry w Ghanie. Loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu od 24 maja. Jest to popularna trasa głównie dla rodzin odwiedzających swoich bliskich oraz dla klientów biznesowych związanych z tamtejszym przemysłem gazowym i naftowym. Będzie bezpośrednio konkurował na tej trasie z British Airways (7x tygodniowo) oraz Ghana Airways (4x tygodniowo z LGW). Rzecznik VS twierdzi, że wciąż jest miejsce na trzeciego przewoźnika na tej trasie.
02/03/2010 22:31  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2010-03-03 00:41   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Z ACC podobno jest nieco lepiej... U mnie przynajmniej tak jest... LOS wciąż jest najbardziej wyjątkowe...
that 2010-03-02 23:48   
that - Profil that
marqoos: Ciekawe, czy podobnie jak do LOS, paxy beda przychodzic z pralka do nadania jako check-in baggage? :)
marqoos_pl 2010-03-02 22:31   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Brytyjski przewoźnik Virgin Atlantic ogłosił otwarcie nowej trasy z Londynu LHR do Akry w Ghanie. Loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu od 24 maja. Jest to popularna trasa głównie dla rodzin odwiedzających swoich bliskich oraz dla klientów biznesowych związanych z tamtejszym przemysłem gazowym i naftowym.

Będzie bezpośrednio konkurował na tej trasie z British Airways (7x tygodniowo) oraz Ghana Airways (4x tygodniowo z LGW).

Rzecznik VS twierdzi, że wciąż jest miejsce na trzeciego przewoźnika na tej trasie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy