Szukam biletu 'gdziekolwiek' ;)

Szukam biletu dla 1 osoby w terminie wylot od 1 kwietnia, powrót do 12 kwietnia. Preferowane kierunki: wszystkie ciepłe tj. Sycylia, Sardynia, Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, południe Włoch (poniżej Rzymu) oraz Afryka. Wylot i powrót z/do: Bydgoszcz/Gdańsk/Poznań/Łódź/Szczecin/Wrocław (w takiej kolejności). Preferował bym 1 przesiadkę, ale sam nie mogę nic takiego znaleźć, więc mogą być ostatecznie 2, lecz nie hardcorowe po 25 minut. I najważniejsze: wszystkie bilety mają być w obecnej promocji 5€/20zł. Jakby ktoś coś ciekawego znalazł, to byłbym niezmiernie wdzięczny. PS. Może być Wizzair/Easyjet, ale też tylko w tych swoich promocjach w granicach 20zł.
23/02/2010 20:11  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2010-03-06 23:42   
humbak - Profil humbak
Ojej! Ale ładny wątek opuściłem. :o) To gorsze od sytuacji, kiedy niedoświadczony kat stara się obciąć głowę i tnie tak z pięć razy po kawałku odcinając... A głowa stale gada. :o) Jakbym ja miał robić takie dramy z powodu "obrażania mnie", to bym dawno już powinien wyskoczyć z samolotu. "Gdziekolwiek". :o)
ziberro 2010-03-03 21:46   
ziberro - Profil ziberro
jeśli chodzi o Rosję, to Kaliningrad zawsze jest najtańszym rozwiązaniem, bo - co jak co - takie loty to wciąż domestic ;-)
irton 2010-03-03 20:55   
irton - Profil irton
wow dzieki :) a ja wlasnie sprawdzilem jeszcze gdybym lecial z Kijowa i wyszlo okolo 1000zl + dolot w6 z KTW... jednak kaliningrad jest lepszym rozwiazaniem :)
ziberro 2010-03-03 20:42   
ziberro - Profil ziberro
chodzi o S7, z podatkami w obie strony wychodzi dokładnie 8.660 rubli.
ziberro 2010-03-03 20:40   
ziberro - Profil ziberro
Kaliningrad - Moskwa 3.400 rubli i Moskwa - Krasnojarsk 3.600 rubli. W sumie masz return za 700 zł i chyba taniej się nie da. Dojazd do Kaliningradu to kwestia ok. 100 zł w obie strony (pociąg jest nieco tańszy, ale autobusem wyjdzie trochę szybciej).
irton 2010-03-03 20:19   
irton - Profil irton
to ja sie podlacze do tego watku szukam biletu do Krasnoyarska taniego jesli ktos by cos wiedzial o jakies promo to prosze o cynk mi sie udalo tarfic na 1700zl termin raczej nie okreslony na okolo tydzien :)
adamlubin 2010-02-26 12:51   
adamlubin - Profil adamlubin
Wiem ,wiem że to oferta zorganizowana BP ale co tam: na tydzień czasu 1-8 kwietnia z KTW Tunezja allincl. 1189zł; 2 posiłki 1117zł/1osoba -taka 1z brzegu oferta
szumny 2010-02-26 11:44   
szumny - Profil szumny
Nie wiem czy dziś ale wczoraj jeszcze było na 5-7 kwiecień: Gdańsk-Rygge, Z Rygge Alicante i Valencja za odpowiednio 20 PLN i 50 NOK.
ktgracz 2010-02-26 08:20   
ktgracz - Profil ktgracz
wrócić z AHO przez NRN do WRO 12.04 (lub tego samego dnia AHO-HHN-GDN z jak to nazywał z 25min. hardcorem) jak najbardziej się da (bo ludziska powracali wtedy już do pracy na obczyźnie) za te 5Eur+5Eur, ale wylot w ciepłe kraje, w pierwszych dniach kwietnia za 10Eur, to raczej mission-impossible ;p ..::.. Ew. może za 100-150zł, ale nie za 10Eu!! za taką kasę jak ktoś db napisał, tylko Skandynawia hihii // Kto przesiedział dziesiątki/ setki godzin składając sobie jakieś przyjemne cenowo loty w ciepłe kraje powinien takie podstawowe rzeczy wiedzieć........ jak nie wie widać nie chciało mu się 'odrobić lekcji' ;p
ktgracz 2010-02-26 07:54   
ktgracz - Profil ktgracz
ładny ten wątek - jeden wielki OT, 10 str. i nawet jednego wpisu na temat, no i to samobójstwo na koniec ;-) ..::.. Echh.. i do tego wszystkiego, wystarczyło by merytorycznie napisać, że Panie jetair (tak oficjalnie, bo jeszcze mnie ktoś pozwie za obrazę majestatu..): biletów promo za 5Eur one-way niestety nie uwidzi (albo jest to baaardzo rzadkie zjawisko) tuż po św. Wielkanocny, bo ludzie wtedy migrują po EU, a linie lotnicze zarabiają (nie tak jak w lecie czy w Boże Narodzenie/ Nowy Rok, ale zawsze ciut więcej niż tak normalnie, w okresach/ mini-sezonach 'ogórkowych' gdy tylko nieliczni wychodzą na zero) by potem na daty typowo off-season zachęcać ludzi do latania, dając promocje na bilety. Kto chce tanio na południe, nie lata w "święta". Tyle
mrader 2010-02-26 02:13   
mrader - Profil mrader
miałeś...miałeś...i zrobiłeś to z premedytacją....no ale jak to mówią "winny się tłumaczy"....a diagnoza jest oczywista :P
delboy 2010-02-26 01:15   
delboy - Profil delboy
(wersja poprawiona )coz, nie mialem pojecia ze moj kometarz wywola tyle emocji. Admin ma racje - nie mozna obrazac innych forumowiczow. ale nadal uwazam ze watek jest z lekka idiotyczny.....poza tym po konsultacji z moim delbojatkiem (co to studia medyczne skonczylo) kretyznim to choroba oficjalnie potwierdzona...coz moge tylko opowiadac za zla diagnoze.... :) :D wiez czekam na pozew :)
delboy 2010-02-26 01:13   
delboy - Profil delboy
coz, nie mialem pojecia ze moj kometarz wywola tyle emocji. Admin ma racje - nie mozna obrazac innych forumowiczow. ale nadal uwazam ze watek jest z lekka idiotyczny.....poza tym bo konsultacji z moim delbojatkiem (co to studia medyczne skonczylo) kretyznim to choroba oficjalnie potwierdzona...coz moge tylko opowiadac za zla diagnoze.... :) :D
marqoos_pl 2010-02-25 23:37   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
ale wciąż z "internetowych zaświatów" się odzywa i marudzi, że jeszcze "żyje"...
4tech 2010-02-25 22:09   
4tech - Profil 4tech
wot i konto skasowane...
gral 2010-02-25 21:32   
gral - Profil gral
o jaki fajny wątek :D widzę, że dobrze zrobiłem pozostając w ostatnich dniach bardziej w realu niż w necie :)
marqoos_pl 2010-02-25 21:14   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
W tym wypadku to by było "za zignorowanie niebezpieczeństwa i pozostanie na miejscu niedoszłej zbrodni"... :P:P:P
miras 2010-02-25 21:07   
miras - Profil miras
Marqoosku, na Ciebie też znajdzie się paragraf :P i "Kodeks karny będzie miał zastosowanie", gdyż nie udzieliłeś mi pomocy kiedy mnie bito...
marqoos_pl 2010-02-25 21:02   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
mirasku, ależ nikt tutaj nie mówił, że nie chce pomóc... ale jeżeli ktoś takie numery tutaj ostawia, to nie sposób powstrzymać się od złośliwego (tylko troszkę) skomentowania... każdemu z nas zdarza się zapytać o coś, poradę czy nawet o możliwe połączenie, ale jak ktoś nie odpowie dokładnie na temat czy coś zażartuje, to przecież nie straszymy się wzajemnie sądami czy innymi strasznymi miejscami... zazwyczaj :P:P:P:P
miras 2010-02-25 20:44   
miras - Profil miras
Panowie, czas już zakończyć kurcjatę. Zajmimy się lepiej szukaniem tanich biletów :P Powinniśmy sobie pomagać. Dzięki znajomym/przyjaciołom z tego forum, mogłem w atrakcyjnej cenie leceć do New Yorku. Mój pierwszy w życiu lot Ryanairem i to jeszcze za 1 grosza odbył się dzięki temu, że jeden z forumowiczów wyszukał mi termin i miejsce docelowe w tak dobrej cenie. Dlatego powinnśmy się solidaryzować, a nie na wzajem obrzucać błotem. Padło już wiele słów, artykułów i paragrafów KK, więc czas już to zakończyć. :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy