MasterCard Debit PayPass w mBanku

Zadzwonilem do mBanku, spytałem sie wprost czy jest to karta, dzieki której nie bede musial placic oplaty za bilety w Ryanair. Pani powiedzialaz ze tego nie wiem, ale nazwa tej karty jest taka sama jak na stronie Ryanaira, czyli MasterCard Prepaid Debit Card. Karte sie dostaje do rachunku w mBanku, koszt 1,5zl lub min 300PLN platnosci na miesiac. Moje pytanie, czy ktos posiada lub wie czy Ryanair traktuje tą kartę, jako tą "darmową" do bezprowizyjnych oplat za bilety lotnicze. Z gory dziekuje za odpowiedzi.
23/02/2010 19:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2010-02-23 22:26   
4tech - Profil 4tech
bagi:zdjęcia powiadasz.. hm
obawiam się karta może nie wytrzymać takiej foty:)... Oni jednak upieraja się przy skanie paszportu lub dowode lub p. jazdy plus rachunek ( biling) na mój adres i nazwisko... jak chaca to im wysle...ech biurokracja..
jetair 2010-02-23 22:09   
jetair - Profil jetair
Wymagają 2 zdjęcia dowodu osobistego (lub jedno paszportu) i jeden dowód zapłaty za coś np. internet, lecz nie może być to zapłata przez internet tylko w oddziale banku lub na poczcie.
bagi 2010-02-23 21:59   
bagi - Profil bagi
4tech:nie musisz skanowac, zrob zdjecia i wysli:)
4tech 2010-02-23 21:49   
4tech - Profil 4tech
he... dostałem dzisiaj e-maila ze muszę przeslac im do weryfikacji scany dokumentów... jeżeli tego nie zrobię w podanym terminie to "zamroza" mi płatności:)... Ciekawe, kupiłem już " fure" bilecikow bez problemu a tu "weryfikacja ":)...
ziberro 2010-02-23 21:35   
ziberro - Profil ziberro
a co do mastercardu BZ WBK to ja jestem raczej dobrej myśli.
jurek 2010-02-23 21:28   
jurek - Profil jurek
Już o tym pisałem kiedyś, ale może komuś ta informacja się przyda. Jak zbyt długo trwa oczekiwanie na telefon wystarczy na stronie Neteller'a wejść na livechat i konsultant ustali godzinę o której zadzwoni do ostatecznej weryfikacji. Potem samo przesłanie karty to kwestia kilku dni.
bagi 2010-02-23 21:24   
bagi - Profil bagi
ja sie uzeram z Netellerem juz od dobrych trzech tygodni, w koncu dzis zadzwonili i cos sie ruszylo - teraz tylko na karte czekac!! mala wskazowka kraj, w ktorym zakladacie konto i kraj ierwszego logowania musi byc ten sam - inaczej od razu zablokuja!!!
lukasz86 2010-02-23 21:07   
lukasz86 - Profil lukasz86
Ja też zamówiłem właśnie kartę Nettelera, czekam aż przyjdzie. Długo się na nią czeka?
jetair 2010-02-23 19:54   
jetair - Profil jetair
Nze - ta karta NIE przejdzie, niestety. To co prezentujesz (PayPass) to zupełnie co innego niż wymagane PrePaid. Jestem szczęśliwym posiadaczem karty Nettelera, którą Ci gorąco polecam.
nze 2010-02-23 19:28   
nze - Profil nze
Zadzwonilem do mBanku, spytałem sie wprost czy jest to karta, dzieki której nie bede musial placic oplaty za bilety w Ryanair. Pani powiedzialaz ze tego nie wiem, ale nazwa tej karty jest taka sama jak na stronie Ryanaira, czyli MasterCard Prepaid Debit Card. Karte sie dostaje do rachunku w mBanku, koszt 1,5zl lub min 300PLN platnosci na miesiac.

Moje pytanie, czy ktos posiada lub wie czy Ryanair traktuje tą kartę, jako tą "darmową" do bezprowizyjnych oplat za bilety lotnicze.

Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy