Koniec trasy Szczecin - Weeze

Ryanair anulował trasę z SZZ-NRN i loty nie będą się odbywać, prawdopodobnie loty przejdą do Poznania, Fr nie dogadał się z lotniskiem SZZ i połączenia nie będzie
16/02/2010 21:21  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
omenair 2010-02-17 16:42   
omenair - Profil omenair
Tylko ze do Weeze ma wolny kierunek do 1h lotu a nie Poznan... wiec POZ nie ma co wybierac... sprawa jest jazda chca NRN albo nie... taki bonus poprostu... jakby kolejny spadek po nastepnym lotnisku...
jetair 2010-02-17 16:04   
jetair - Profil jetair
4tech: Fakt, może trochę namieszałem, lecz jest różnica w takim kierunku jak Bristol czy Barcelona a... Weeze. Gdybym miał wybierać to na miejscu Poznaniaka wolał bym jakiś kierunek południowy, niż dublować praktycznie DTM i dając na pokrycie NRN, wolałbym do NRN lecieć z Bydgoszczy a od siebie mieć połączenie którego nie ma z okolicznych portów, trafnym byłoby PMI, lecz wątpię, żeby się ktoś na to porwał - jakby dali PMI to bym nawet do Wrocławia mógł dojechać - całkiem przyjemne lotnisko, niestety tylko jeden lot z niego odbyłem i to w dodatku krajowy.
4tech 2010-02-17 10:56   
4tech - Profil 4tech
jetair: ... trochę mieszasz... gdyż to samo można powiedziedz w druga stronę w przypadku BRS-BZG.... gdy jest tez z POZ na większej częstotliwości....
seep02 2010-02-17 09:27   
seep02 - Profil seep02
jetair: idąc Twoim tokiem: nie widzę sensu otwierania lotów z Bydgoszczy do Londynu, Dublina, Liverpoolu itd... jak chcecie tam lecieć, to przecież możecie dojechać do Poznania, Warszawy, czy Gdańska... całkowicie niezrozumiałe dla mnie jest, po co otwierali to lotnisko?! ech... wyobraź sobie, że gdyby otworzyli Weeze-Poznań, to na pewno częściej korzystałbym z Ryanaira... do Bydgoszczy mam jednak za daleko, bo nie jestem z Poznania...
solokhumbu 2010-02-17 07:38   
solokhumbu - Profil solokhumbu
jetair : spokojnie, to forum, a nie Sejm ;)

Nawet jako pax z POZ uważam, że dublowanie DTM by W6 + NRN by FR ma kiepski sens ekonomiczny. DTM latać będzie niemal na pewno, przez wzgląd na DTM-LCJ. Jeśli MOL uruchomi ten NRN z POZ sam sie poważnie zdziwię, zwlaszcza, że są kierunki, które cieszyłyby się znacznie większą popularnościa wśród Wielkopolan (i okolicznych :) - np z BZG ) niż NRN, aktóre wymieniłem w tym wątku kilka postów wcześniej. Póki co niczego nie ma w systemie, więc... spokojnie !
jetair 2010-02-17 07:33   
jetair - Profil jetair
pepe: Racja, niech z POZ będą loty do Londynu Heathrow, Luton, Stansted, Gatwick i City! Okazałeś się egoizmem myśląc tylko o sobie, po co dublować kierunek, który praktycznie już jest? Jak Poznań chce lecieć do Weeze jedzie do Bydgoszczy albo leci do Dortmundu. Ja Bydgoszczanin chce lecieć do Helsinek leci do Warszawy, wyobraź sobie jak by to było jak by w całym kraju połączenia w to samo miejsce zrobili - np. do Helsinek. Nie widzę z punktu ekonomicznego sensu dawania tego połączenia do POZ. Możecie dojechać do BZG lub GDN - sam dojeżdżam i jakoś tego nie krytykuję głośno. Niedługo znajdzie się taki, co powie, że połączenie Kraków-Katowice powinni wykonywać, najlepiej Ryanair.
that 2010-02-17 00:30   
that - Profil that
omenair: Ups, za przeczytalem Twojego posta. Ale fakt- mozemy sie pochwali, ze wszystkie lotniska w PL sa miedzynarodowe ;)
that 2010-02-17 00:28   
that - Profil that
4tech: IEG juz jest international, zapomniales o IEG- Drezno :D Dobrze, ze chociaz jestesmy w schengen bo tak to musieli by lotnisko dostosowac ;)
omenair 2010-02-16 23:01   
omenair - Profil omenair
4tech IEG jest International :p pamietaj o lotach do Drezna Jetairem :p jak patrze na poczynania udzialowcow BZG po dzisiejszym dniu to zaczynam sie obawiac czy my przypadkiem nie staniemy sie Regional :p
gral 2010-02-16 22:54   
gral - Profil gral
fochtech: i terravision IEG-Zielona Góra?
4tech 2010-02-16 22:46   
4tech - Profil 4tech
E tam daliby lepiej ten kierunek dla IEG, byłoby ciekawie a i wszystkie polskie porty byłyby international :)
omenair 2010-02-16 22:40   
omenair - Profil omenair
Czyli POZ zaczal placic za polaczenia :p a jeszcze jakis czas temu byla mowa ze nie bedzie placil... widac bez kasy tez sie nie obedzie... od kiedy ma byc potwierdzone info ze do Weeze ma latac?? Do BZG nie ma co zwiekszac czestotliwosci patrzac ekonomicznie... chociaz nie powiem mi sie przyda czesciej Weeze :p
pepe 2010-02-16 22:28   
pepe - Profil pepe
jetair: nie wypowiadam się na Twój temat.
Myślisz tylko o sobie , a w prawdę nie wierzysz.....
seep02 2010-02-16 22:25   
seep02 - Profil seep02
*ostatnio zarzucali oczywiście;-)
seep02 2010-02-16 22:24   
seep02 - Profil seep02
jetair: bo Bydgoszcz nie ma Dortmundu...:| ja proponuję, żeby głos zabrali Ci, co ostatniali Wizzairowi kasowanie lotów do Memmingen tak z dnia na dzień, bo "Ryanair kasuje dopiero na koniec sezonu"... Ja bym się cieszył z Weeze-Poznań:)
jetair 2010-02-16 22:19   
jetair - Profil jetair
Wybaczcie, ale mamy te loty już z Bydgoszczy, uruchomienie ich z Poznania mija się z celem, bo oni mają DTM. Jak już to mogą co najwyżej w Bydgoszczy zwiększyć częstotliwość lub je dać do jakiegoś Wrocławia.
solokhumbu 2010-02-16 22:04   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Jeśli to prawda - no nie, fajnie, oki, pozytywnie, każdy nowy lot do POZ cieszy! Ale skoro już coś MOL uruchamia do POZ, to może lepiej kierunek równiez dla nas turystyczny - taka np Piza czy Bolonia, Madryt czy Porto (wymieniam bazy FR) byłyby dla statystycznego Wielkopolanina ciekawsze po wielokroć niż NRN...
pepe 2010-02-16 21:21   
pepe - Profil pepe
Ryanair anulował trasę z SZZ-NRN i loty nie będą się odbywać, prawdopodobnie loty przejdą do Poznania,
Fr nie dogadał się z lotniskiem SZZ i połączenia nie będzie
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy