Zalogowani widzą więcej:-)

Od teraz zalogowani użytkownicy widzą w OSTATNIO NA FORUM ostatnie posty do artykułów jak i w wolnych wątkach. Niezalogowani widzą tylko ostatnie posty do artykułów. Mam nadzieje ze ta opcja ułatwi Wam dostęp do komentarzy w wolnych wątkach.
10/02/2010 23:21  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2010-02-11 09:47   
 - Profil
Ja z przyczyn tzw "poprawności politycznej" głosu nie zabieram :) Też zatem przepraszam.
gral 2010-02-11 09:47   
gral - Profil gral
powiem jeszcze dlaczego mi to przeszkadza. otoz w dotychczasowej wersji mialem podglad na 10 wolnych watkow i 10 artykulow, razem na 20, w ktorych toczyla sie ostatnio jakas dyskusja. teraz bede mial tylko na 10. w sytuacji gdy uparcie od lat nie przewiduje sie jakiejkolwiek zmiany, ktora ulatwilaby odnalezienie sie w tym kuriozalnym przeciez forum (mowie o tym co ziberro ponizej) bylo to jakies ulatwienie. teraz jest utrudnienie
gral 2010-02-11 09:44   
gral - Profil gral
gdn_37: do jakiego nowego? to juz bylo kilka razy wlaczane i wylaczane. jestem za wersja dotychczasowa (lub mozliwoscia wyboru). przepraszam admina, ze zrzedze.
gdn_37 2010-02-11 09:25   
gdn_37 - Profil gdn_37
Jest OK :-) Mi się podoba ... człowiek szybko się przyzwyczaja do nowego ...
ziberro 2010-02-11 08:49   
ziberro - Profil ziberro
a czy przewiduje się opcje typu "pokaż nieprzeczytane" ? po kilku dniach nieobecności nie sposób zgadnąć, w którym wątku toczyła się jakaś interesująca dyskusja. w "ostatnio na forum" widać tylko kilkanaście postów, odnoszących się zazwyczaj do jednego, lub dwóch najświeższych wydarzeń. sporo się przez to traci.
irton 2010-02-11 06:43   
irton - Profil irton
ja jestem za opcją wyboru.
Przyzwyczaiłem się że wchodząc na swoje konto widze ostatnie komentarze do wolnych wątków(które pojawijają się czesciej i w wiekszej ilosci), a zjeżdżając na dół strony były komentarze do artykułów(które teraz będzie ciężko odszukać zaraz po wejściu na strone). Oczywiście jeśli takiej opcji nie bedzie to się do tego przyzwyczaję, człowiek jest w stanie sie przyzwyczaić do wszytskiego :) poprostu będę wchodził w zakladkę FORUM i sprawdzał jakie nowe wątki sie pojawiły. Czyli ogólnie jestem za opcją wyboru, jeśli taka się pojawi będzie dobrze, jesli nie to źle tez nie będzie :)
admin 2010-02-11 02:35   
admin - Profil admin
a mi sie wydaje ze niepotrzebnie narzekasz, skoro ci ganz egal... innym z pewnoscia ta funkcja ulatwi korzystanie z forum, a ty bedziesz sobie mogl ja najzwyczajniej wylaczyc.
miras 2010-02-11 01:24   
miras - Profil miras
Czy na forum jest jeszcze jakiś inny Miras? Wydaje mi się, że nie ma. Więc stosowanie zaimka wskazującego w tym przypadku nie jest konieczne. :P
admin 2010-02-11 01:14   
admin - Profil admin
ach ten miras ciagle zrzedzi:)
4tech 2010-02-11 00:34   
4tech - Profil 4tech
mirasie...wszystko zalezy od Ciebie,mnie i inych jaki bedzie balagan i czy wogole bedzie balagan....napisalem w swoim pierwszym poscie " ale to juz bylo, i byl balagan"....wiec nie rozumiem dlaczego jakies "ale" adresujesz w moim kierunku...
miras 2010-02-11 00:27   
miras - Profil miras
4tech: ja nie wiem komu i czemu mają służyć te zmany. Był bałagan na forum to było źle. Moderatorzy wg własnego widzimisie kasowali posty bez zastanowienia. Teraz mamy zezwolenie na robienie bałaganu. Chciałem zauważyć że od pewnego czasu na forum jest posucha. Nie wiem co jest tego przyczyną. Dzięki portalowi powstała jakaś społeczność, która będąc nieodłączynym alementem tegoż portalu wraz z nim ewoluowała. Ale w pewnym momencie ktoś doszedł do wniosku, że forumowiczom należy założyć kaganiec, który objawiał się kasowaniem postów. Nie zdarzyło mi się nigdy obrazić kogokolwiek na tym forum, nie wklejałem linków nie złamałem żadnego z punktów regulaminu, a mimo to moje posty były kilkakrotnie usuwane. Mi w sumie jest ganz egal, czy zalogowani widzą więcej czy mniej. Jednej rzczy nie rozumiem, a mianowicie "będzie bałagana ale tylko dla zainteresowanych", stąd moje pytanie kto jest zainteresowany a kto nie?
jurek 2010-02-11 00:16   
jurek - Profil jurek
4tech: po pierwsze nie napisałem czy mi zmiany pasują czy nie. Tylko po co pytać o zdanie po wprowadzeniu zmian ? Po drugie ciekawe, że te same osoby zawsze wpadają w zachwyt.
4tech 2010-02-11 00:08   
4tech - Profil 4tech
i jeszcze jedno...adminie...".Twój komentarz został opublikowany.
Za chwilę zostaniesz automatycznie przeniesiony do omawianego wątku." jest wg. mnie nie potrzebne...:)
4tech 2010-02-11 00:07   
4tech - Profil 4tech
zawsze sie znajdzie "ktos" komu zmiany nie pasuja.....tylko dlaczego najczesciej sa to te same osoby?
jurek 2010-02-11 00:05   
jurek - Profil jurek
Skoro zmiana została już wprowadzona w życie to nasze zdanie i tak się nie liczy. Przyjdzie nam przywyknąć i tyle. // disoroder: do czego tak bardzo było to potrzebne ? Tak ciężko znaleźć wolne wątki ?
admin 2010-02-10 23:59   
admin - Profil admin
:)
admin 2010-02-10 23:45   
admin - Profil admin
miras: wasza wygoda:)
4tech 2010-02-10 23:45   
4tech - Profil 4tech
ok...dzienx
admin 2010-02-10 23:44   
admin - Profil admin
Ostatnio zalogowani dostepni sa po kliknieciu na glowna strone forum z gornego menu (FORUM), zas w lewym menu na zielono w podkategorii SPOŁECZNOŚĆ
znajduje sie link do KTO GDZIE LECI? Obydwie rzeczy zostaly przemieslismy to do osobnej zakladki z powodu oszczednosci transferu, gdyz i ostatnio obnline jak i kto gdzie leci pokazywano bylo podczas kazdego zaladowanie/przeladowania strony forum:-)
miras 2010-02-10 23:42   
miras - Profil miras
Czym podytkowana jest taka zmiana? A czy moderatorzy nadal namiętnie będą kasowali nasze posty?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy