×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair a zmiana osoby z bagażem


deathman
deathman
Witam, mam pytanie odnośnie lini Ryanair. Jako, że na stronie przewoźnika nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a centrum obsługi klienta jest nieczynne w tych godzinach mam do was pytanie. Otóż kupiłem dwa bilety w dwie strony dla mnie i dla mojej dziewczyny, dziewczyna leci z bagażem podręcznym, ja natomiast wykupiłem dodatkowo bagaż rejestrowany. Problem w tym, że ja muszę wrócić dzień póżniej. Czy jest możliwość "przeniesienie" tegoż bagażu z mojej osoby na moją dziewczyne bądź na inny lot ? Znając Ryanair'a szanse są małe, ale może ktoś był w podobnej sytuacji ?

31/01/2010 21:10,  
<>

gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

jetair - Profil
jetair
  
Ja bym na Twoim miejscu po prostu zaoferował dziewczynie, żeby zostawiła swoje rzeczy i Ty byś jej zabrał dzień później, jednakże, jeśli już teraz wiesz, że się nie zgodzi to dokup jej bagaż przez internet w 1 stronę (powrotną), gdyż później na lotnisku jest drożej.
01/02/2010 08:55  

  
Nie ma takiej mozliwosci.
01/02/2010 07:55  

deathman - Profil
deathman
  
Witam, mam pytanie odnośnie lini Ryanair.
Jako, że na stronie przewoźnika nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a centrum obsługi klienta jest nieczynne w tych godzinach mam do was pytanie.
Otóż kupiłem dwa bilety w dwie strony dla mnie i dla mojej dziewczyny, dziewczyna leci z bagażem podręcznym, ja natomiast wykupiłem dodatkowo bagaż rejestrowany. Problem w tym, że ja muszę wrócić dzień póżniej. Czy jest możliwość "przeniesienie" tegoż bagażu z mojej osoby na moją dziewczyne bądź na inny lot ?
Znając Ryanair'a szanse są małe, ale może ktoś był w podobnej sytuacji ?
31/01/2010 21:10  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie