Ryanair a zmiana osoby z bagażem

Witam, mam pytanie odnośnie lini Ryanair. Jako, że na stronie przewoźnika nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a centrum obsługi klienta jest nieczynne w tych godzinach mam do was pytanie. Otóż kupiłem dwa bilety w dwie strony dla mnie i dla mojej dziewczyny, dziewczyna leci z bagażem podręcznym, ja natomiast wykupiłem dodatkowo bagaż rejestrowany. Problem w tym, że ja muszę wrócić dzień póżniej. Czy jest możliwość "przeniesienie" tegoż bagażu z mojej osoby na moją dziewczyne bądź na inny lot ? Znając Ryanair'a szanse są małe, ale może ktoś był w podobnej sytuacji ?
31/01/2010 21:10  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jetair 2010-02-01 08:55   
jetair - Profil jetair
Ja bym na Twoim miejscu po prostu zaoferował dziewczynie, żeby zostawiła swoje rzeczy i Ty byś jej zabrał dzień później, jednakże, jeśli już teraz wiesz, że się nie zgodzi to dokup jej bagaż przez internet w 1 stronę (powrotną), gdyż później na lotnisku jest drożej.
that 2010-02-01 07:55   
that - Profil that
Nie ma takiej mozliwosci.
deathman 2010-01-31 21:10   
deathman - Profil deathman
Witam, mam pytanie odnośnie lini Ryanair.
Jako, że na stronie przewoźnika nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a centrum obsługi klienta jest nieczynne w tych godzinach mam do was pytanie.
Otóż kupiłem dwa bilety w dwie strony dla mnie i dla mojej dziewczyny, dziewczyna leci z bagażem podręcznym, ja natomiast wykupiłem dodatkowo bagaż rejestrowany. Problem w tym, że ja muszę wrócić dzień póżniej. Czy jest możliwość "przeniesienie" tegoż bagażu z mojej osoby na moją dziewczyne bądź na inny lot ?
Znając Ryanair'a szanse są małe, ale może ktoś był w podobnej sytuacji ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy