Wycieczka do Londynu - oyester etc.

Witajcie, dużo osób do Londynu lata, więc myślę, że mi pomożecie, ponieważ mam kilka pytań. 1. Od ilu przejazdów metrem opłaca się kupić kartę oyester, ile ona kosztuje i po ile jest jej doładowanie, oraz czy wszędzie ją dostane? 2. Przystanek EasyBus'a na Gloucester Place jest jakoś oznaczony, czy tylko żółta kratownica na jezdni z napisem 'bus stop'? 3. T-Mobile oferuje jakieś pakiety na internet (najlepiej całodniowy) i jeśli tak to w jakiej cenie oraz ile danych? // Myślę, że to wszystko, byłbym wdzięczny za odpowiedź, jak coś mi się przypomni to dopiszę.
18/01/2010 11:14  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
jetair 2010-01-18 11:36   
jetair - Profil jetair
seep02: Racja, nie dostrzegłem, jest "Stop 19". aynis: A w każdym kiosku mogę ją kupić i po ile są doładowania, i doładowania też są w kiosku czy jakoś inaczej? Mam w planie jutro przejść z Baker St pieszo do Victorii, po drodze zaliczając Buckingham Palace, a potem idąc do BigBen, Eye, London Bridge. Byłem już tam 4 razy, ale 2 razy metrem jechałem za kosmiczną cenę, a przyjechałem tam pociągiem z innego hrabstwa.
seep02 2010-01-18 11:28   
seep02 - Profil seep02
przystanek easybusa jest tak oznaczony (przynajmniej był kilka miesięcy temu), że jest numer przystanku podany na bilecie bądź na stronie internetowej i ten przystanek (numer) musisz sobie znaleźć w terenie ;-) ulica jest dość długa i przystanków jest trochę, to tak bardziej w północnej części musisz szukać
aynis 2010-01-18 11:18   
aynis - Profil aynis
Karta Oyster kosztuje 3 GBP, reszta nabijasz sobie sam. Zdecydowanie bardziej się opłaca niż Travel Card. Bilet w jedną stronę na metro ma jakąś horrendalną cenę, chyba 4 GBP (1-2 strefa)!
jetair 2010-01-18 11:14   
jetair - Profil jetair
Witajcie, dużo osób do Londynu lata, więc myślę, że mi pomożecie, ponieważ mam kilka pytań. 1. Od ilu przejazdów metrem opłaca się kupić kartę oyester, ile ona kosztuje i po ile jest jej doładowanie, oraz czy wszędzie ją dostane? 2. Przystanek EasyBus'a na Gloucester Place jest jakoś oznaczony, czy tylko żółta kratownica na jezdni z napisem 'bus stop'? 3. T-Mobile oferuje jakieś pakiety na internet (najlepiej całodniowy) i jeśli tak to w jakiej cenie oraz ile danych? // Myślę, że to wszystko, byłbym wdzięczny za odpowiedź, jak coś mi się przypomni to dopiszę.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy