airBaltic - do wygrania bilety BT

airBaltic ma do wygrania bilety na swoich trasach... Wystarczy odgadnąć dwie nowe trasy, które zostaną ogłoszone w najbliższych dniach i wpisać je w komentarzu na ich stronie na facebook'u... Można wpisać trzy opcje. Jest podpowiedź, że jedna z tych tras jest wznowieniem, a druga zupełnie nowa... Zwycięzcy będą wylosowani ze wszystkich poprawnych odpowiedzi... A swoją drogą, to airBaltic rzeczywiście ma bardzo dobrze prowadzoną swoją stronkę na facebooku... Jedna z lepszych i widać, że dużo pracy w to wkładają. Oglądałem kilka wywiadów z ich PR'owcami i przyznają, że jest to obecnie jeden z ich najlepszych kanałów reklamowych... Zerknijcie sami...
11/01/2010 21:29  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2010-01-20 23:43   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Kolejna odsłona konkursu airBaltic na facebook'u... Do wygrania bilety BT. Tym razem należy wytypować dwie nowe trasy airBaltic. Obie destynacje są poza Europą. Można wpisać trzy typy... Odpowiedzi do czwartku 21. sty. /// Hm... Moje to Ryga-Kair, Ryga-Amman, Wilno-Stambuł...
marqoos_pl 2010-01-12 22:54   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Ogłoszone trasy to: Wilno-Londyn oraz Ryga-Umea... Tak troszkę nie trafiłem, hehe.
johner 2010-01-12 09:39   
johner - Profil johner
marqoos_pl: MAD już został ogłoszony. Tak jak Vaasa i Belgrad. Pewnie Budapeszt lub Praga i cos jeszcze.
jetair 2010-01-11 23:05   
jetair - Profil jetair
Jakie propozycje, bo nie interesowałem się nigdy tą linią? Ktoś pisał: "Riga-Budapest, Riga-Lvov and Riga-Bucharest"
mrader 2010-01-11 22:06   
mrader - Profil mrader
FB....hehe, dobre Aynis ;D
marqoos_pl 2010-01-11 22:00   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
aaaaa, ok :) wiesz, lotnicze skojarzenia :P
aynis 2010-01-11 21:55   
aynis - Profil aynis
Miałam na myśli FaceBook'a :)
marqoos_pl 2010-01-11 21:49   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Nie wiem... Powiem szczerze, że strzelałem ze swoimi odpowiedziami, bo nie chciało mi się sprawdzać, na której trasie już latali, na której nie... PRG wydaje się prawdopodobna, bo z Łotwą zawsze Czesi mieli dobre stosunki, a i połączenia BT/OK były popularne... MAD jest prawdopodobny... Może LIS... Chciałbym jeszcze KRK, ale to jest chyba najmniej prawdopodobne... Aaaa, o tych mówię z Rygi. Równie dobrze mogą być z Wilna VNO... Hm... A może VNO-DUB (powrót)... /// 'aynis' - miałaś na myśli BT (airBaltic)?
aynis 2010-01-11 21:42   
aynis - Profil aynis
FB jest teraz na fali :)
mrader 2010-01-11 21:37   
mrader - Profil mrader
marqoos jakaś podpowiedź....hm :P
marqoos_pl 2010-01-11 21:29   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
airBaltic ma do wygrania bilety na swoich trasach... Wystarczy odgadnąć dwie nowe trasy, które zostaną ogłoszone w najbliższych dniach i wpisać je w komentarzu na ich stronie na facebook'u... Można wpisać trzy opcje. Jest podpowiedź, że jedna z tych tras jest wznowieniem, a druga zupełnie nowa... Zwycięzcy będą wylosowani ze wszystkich poprawnych odpowiedzi... A swoją drogą, to airBaltic rzeczywiście ma bardzo dobrze prowadzoną swoją stronkę na facebooku... Jedna z lepszych i widać, że dużo pracy w to wkładają. Oglądałem kilka wywiadów z ich PR'owcami i przyznają, że jest to obecnie jeden z ich najlepszych kanałów reklamowych... Zerknijcie sami...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy