NOWE autentyki z transatlantyków LOT

Zasłyszane od stewardes LOT: 1) Tata do syna: "Jasiu! Jasiu! Listen to me! Jasiu! Listen to me. Jasiu! Nie wkur***j mnie!". 2) Stewardesa do pani z maleńkim dzieckiem: "Oh! What a pretty baby! Is it he or she?" Mama: "Chicken". 3) Stewardesa: "Życzą państwo sobie kurczaka czy wieprzowinę?" Pani: "Do mojego męża to proszę mówić po amerykańsku. Kazik, ty chcesz pork?"
10/01/2010 21:53  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
nadja 2010-01-11 18:25   
nadja - Profil nadja
ech... żeby to wszystko spisać, trzeba by było z włączonym dyktafonem chodzić po pokładzie przez cały lot :)
kobek 2010-01-11 13:35   
kobek - Profil kobek
Lot AYT-WAW z międzylądowaniem w KRK. Obsługa lotniska wypakowuje bagaże paxów z KRK. Rezolutna pasażerka: "Stefan popatrz jakie głupki, wypakowują nasze bagaże a my przecież lecimy do Warszawy"
Po chwili gdy obsługa lotniska pakuje bagaże paxów z KRK lecących do AYT przez WAW, rezolutna pani "O kapneli sie ze my lecimy do WAW i pakują z powrotem nasze bagaże..."
ktgracz 2010-01-11 12:56   
ktgracz - Profil ktgracz
kołowanie lotu BCN->WAW, blond kobita lat 45-50, wymalowana czerwoną szminką jak pajac w cyrku, do swojego lubego (oboje siedzą zaraz ze mną na skrzydle): "hmm... a dlaczego to skrzydło jest takie dziurawe?" ..::.. On (chyba jakiś "inżynier" budowlany.. ) siedząc przy oknie: "spokojnie kochanie po starcie się obkurczy, a niska temp. je scali (jak łączniki na mostach)"
mrader 2010-01-11 03:07   
mrader - Profil mrader
hehe...dobre z tym orange juice ;D
that 2010-01-11 00:34   
that - Profil that
Ja nigdy nie zapomne na locie LO, ORD-KRK : "Prosze z laski swojej o wyprostowanie fotela- stewardessa podczas ladowania". "Czy zyczy sobie pan zjesc sniadanie?".
kobek 2010-01-11 00:24   
kobek - Profil kobek
dorzucę perełkę też z pokładu,
Pax do stewki: "Poproszę orange juice, może być jabłkowy"
marecki 2010-01-10 22:44   
marecki - Profil marecki
eh...co za wyjątkowa klientela....
4tech 2010-01-10 22:16   
4tech - Profil 4tech
ja jeszcze nie bylismy w Unii to cos takiego slyszalem na przejsciu w Swiecku..niemiecki pogranicznik do pasazerow samochodu na rejestracji z Suwalk...."..Passkontrolle.."...a kobieta do kierowcy..."A mowilam Tobie balwanie abys pasy zapiol..."....
disorder 2010-01-10 21:53   
disorder - Profil disorder
Zasłyszane od stewardes LOT: 1) Tata do syna: "Jasiu! Jasiu! Listen to me! Jasiu! Listen to me. Jasiu! Nie wkur***j mnie!". 2) Stewardesa do pani z maleńkim dzieckiem: "Oh! What a pretty baby! Is it he or she?" Mama: "Chicken". 3) Stewardesa: "Życzą państwo sobie kurczaka czy wieprzowinę?" Pani: "Do mojego męża to proszę mówić po amerykańsku. Kazik, ty chcesz pork?"
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy