Loty a śnieg w Polsce - cd

Dzisiejszy rejs Norvegian z Bergen do Krakowa wraca właśnie z powrotem do Bergen. Doleciał nad Częstochowę i pilot nie zdecydował się na lądowanie w Krakowie. Jaka głupota !!! biedni pasażerowie ! Przecież mógł polecieć do Warszawy i ich wysadzić i wrócić pusty do Bergen jak mu się tak śpieszy....a tak pasażerowie muszę wrócić do Bergen i przebukować się na inny termin i spędzić w samolocie ponad 4 godz. !
09/01/2010 19:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wiperek 2010-01-10 14:19   
wiperek - Profil wiperek
Dzisiejszy rejs LO z WAW do ORD wyleciał z WAW i leci w bardzo dziwnym kierunku, mianowicie jest teraz w okolicach Przemyśla......
gregory 2010-01-10 11:16   
gregory - Profil gregory
wiperek: ale Twoje poprzednie posty brzmiały rasistowsko ("po co Łodzi połączenie bezpośrednie z Oslo.....skoro Łodzianie mogą podjechać 130 km do WAW aby polecieć") więc nie dziw się że zostałeś tak odebrany a nie inaczej.
wiperek 2010-01-10 10:57   
wiperek - Profil wiperek
do wszystkich użytkowników : nie wiem co Wy sobie wyobrażacie o mnie jako osoba mieszkają w Warszawie, ale naprawdę mam to gdzieś! nie jestem żadnym rasistą jeśli chodzi o części Polski i nie dzielę jej na gorsze i na lepsze części. Tu zgadzam się z 4techem, że też życzyłbym sobie aby było jak najwięcej połączeń z różnych miast w Polsce, nie tylko ze stolicy. Wówczas ceny będą konkurencyjne i pasażer będzie bardziej zadowolony.
paulo_79 : skoro moje posty Cię tak denerwują to nikt nie zmuszą Cię do uczestniczenia w nich, do pisania w ich opinii a tym bardziej do czytania ich, to jedyną rzeczą, którą umiesz robić to obrażać innych oraz naśmiewać się z innych, wtedy czujesz się dowartościowany ! A teraz trochę na inny temat związany z lotnictwem, wczoraj obserwowałem kilka samolotów lądujących w WAW. I jeżeli jest zła pogoda to można sobie usiąść w nowo otwartym Decathlonie przy al. Krakowskiej ( są tam wygodne stoliki z ławami ) i z tamtej pozycji obserwować samoloty lądujące w WAW. Wczoraj widziałem m.in Vuelinga oraz LO z Toronto.
irton 2010-01-10 10:47   
irton - Profil irton
Heh lot do Oslo odwołali... co ciekawe do LCJ przyjechalo sporo pasazerow ktorzy ostatnio nie wylecieli z KRK... troszke sie złościli... samolot wyladowal w WAW podobnie jak DUB I STN ale pasazerow tamtych lotow przewiezli do WAW nas nie przewozili bo samolot zaraz wrocil do TRF (chyba mial jakis kolejny lot z TRF ze na nas nie poczekal, pasazerow bylo naprawde sporo nie spodziewalem sie ze bedzie az tylu ale jak jzu pisalem bylo duzo osob ktore nie wylecialy z KRK). Powodem zmiany tras byly zle warunki pogodowe w LCJ... NIe padal snieg widocznosc byla dobra nie wialo... tylko lotnisko nie bylo odsniezone.... masakra bo przez caly dzien nic na tym lotnisku sie nei dzialo mogli je odsniezac od rana a zaczeli chyba dopiero jak im sie przypomnialo ze za chwile ma ladowac jakis samolot... Pewnie wszyscy w najlepsze pili sobie kawe gdy tu nagle ktos zapytal: jakie macie warunki w LCJ? mozna ladowac? bo zaraz startujemy z TRF. to w LCJ pewnei powiedzieli: ojejku mam snieg na pasie poczekajcie 1.5h i my to sprzatneimy ale nie dali rady a wylot z TRF i tak byl opozniony o poltorej godziny... Jesli osoby zarzadzajace tym lotniskiem nie zmienia swojego podejscia, to chyba naprawde zrezygnuje z latania z tego lotniska to jest żenada....
szot 2010-01-10 10:17   
szot - Profil szot
Najpierw redaktorzy psioczą że zima bez śniegu się szykuje a jak śnieg spadnie to psioczą, że katastrofa....
4tech 2010-01-10 09:19   
4tech - Profil 4tech
ktgracz:..."nad ogromna betonowa wsią z wolna gasnie sloneczna zarow(f)ka...":).... ech ta warszaw(f)ka...
ktgracz 2010-01-10 05:46   
ktgracz - Profil ktgracz
jurek: bo nasze media jak w hamerykańskich filmach katastroficznych gonią za sensacją, bo w tym leży kasa - w myśl zasady "db wiadomość, to zła wiadomość" ..::.. Echh.. rozmarzyłem się, nostalgicznie za pozytywną i optymistyczną "Better city, Better life" China TV.. tam same db wiadomości.. ;-P nie mówiąc o tym jakie to zdrowe dla umysłu hehee) ..::.. seep02, paolo-79: zamiast niepotrzebnych nerwów, posłuchajcie sobie razem ze mną I zwrotki "Szklanej Pogody" myśląc o jednej takiej betonowej wsi (jak nie muszę, to tam nie bywam), która rozświetla mi południowo-wschodni horyzont ;/
ktgracz 2010-01-10 05:33   
ktgracz - Profil ktgracz
Ja do LCJ (czy nawet trochę dalszych BZG / POZ) nic nie mam. Jak jest tańsze od Okęcia (które jest w - już chyba od pokoleń, w kolejnych - łapach pazernych i niereformowalnych murgrabiów.. w praktyce naleciałość po 1945r z bliższych lub dalszych rejonów PL, co widać w np. kulturze osobistej, bo nie raz, nie dwa słoma z butów wyłazi.. ) i pozwala na dolot (za jednego Kazia Wielkiego razem z dojazdem na lotnisko) na jakieś lotnisko przesiadkowe i dalej w ciepłe kraje to JESTEM ZA, podobnie jak opisał, to 4tech, a jak to wygląda ekonomicznie ( made in Poland ;/ ), to już inna sprawa.... Na EPMO (BTW. N. Dwór Maz. - ładnie położone, klimatyczne miasteczko) jakoś specjalnie nie wyczekuję, bo do tego czasu zamierzam już wybyć na większą część roku z tego zimnego brrrrrr wschodniego dystryktu EU (jakby ktoś nie wiedział, od 2009r zmienił nam się ustrój na Brukselski ;p )
jurek 2010-01-10 00:04   
jurek - Profil jurek
a u mnie tylko lekko poprószyło. Media teraz kataklizmem nazywają jak spadnie 10 cm śniegu. To śmieszne. Przecież jest zima i śnieg o tej porze roku to nie jest wielkie dziwo. ;)
4tech 2010-01-09 22:29   
4tech - Profil 4tech
oj...troche na ostro poszlo...:P...a snieg pada i w PL i w UK i w jeszcze paru innych panstwach....ba w WAW tez pada/padalo...:P
paolo-79 2010-01-09 22:05   
paolo-79 - Profil paolo-79
wipierku:,dla mnie ty nie jestes smieszny tylko calkiem zalosny...katowice i krakow maja mase polaczen o jakich waw moze sobie pomarzyc..hehe... Komentarz moderatora: paolo-79: nie obrażamy innych...pkt.3 Regulaminu forum.
seep02 2010-01-09 22:04   
seep02 - Profil seep02
wiperku: nie wiem, czy Warszawiacy wiedzą, czemu 3/4 Polaków uważa ich za zadufanych w sobie, przez co często mówi się o Warszawce, bądź Warszafce... ;-) gdzie to Warszawiak będzie się ruszał na prowincję do jakiejś wsi zwanej jakoś coś od łódki... ;-) co do Twojego przykładu, że stolica ma najwięcej połączeń: oba berlińskie lotniska razem to dopiero 3. pozycja w Niemczech... mimo, że Berlin jest 6 razy większy od Frankfurtu ;-)
4tech 2010-01-09 21:59   
4tech - Profil 4tech
Wiperku:z ta stolecznoscia trochę przesadzasz...:) Berlin-Frankfurt, Waszyngton-Nowy Jork (Chicago), Brasilia-Rio... nie wspominając o Szwajcarii czy paru innych państwach...Jak KTW jest podobne do KRK to ja Cię nie mogę.... ( no chyba ze liczysz cały Śląsk) ale same KTW są wielkości Torunia... nawet mniejsze od mojego Qrnika:)... nie Wiperku nie zgodzę się z Twoja argumentacja, mi osobiście zależy aby z każdego naszego lotniska ( nawet z Szyman czy Kriwlanach) lataly samoloty do jak największej ilości portów lotniczych w Europie i na świecie....
wiperek 2010-01-09 21:43   
wiperek - Profil wiperek
4tech : ja też się cieszę, że udało mi się Cię rozśmieszyć. Sorka, ale zazwyczaj stolica każdego państwa ma najwięcej połączeń a nie mniejsza Łódź. Co do Krakowa i Katowic to się z Tobą nie zgodzę, gdyż te miasta są mniej więcej podobne a jeśli chodzi o połączenia lotnicze to się uzupełniają nawzajem i nie kolidują ze sobą jakaś konkurencją....takie miasta jak Londyn, Paryż czy Dublin ma każde już prawie miasto. Jednak obydwa Ryanairy z Londynu i z Dublina kierują się do Warszawy ! pewnie puste powrócą do siebie.....
4tech 2010-01-09 21:34   
4tech - Profil 4tech
wiperku: rozsmieszyles mnie do lez swoja argumentacja:) sorry....ale sie to "kupy" nie trzyma...to tak jakby powiedziec czy napisac.."po co maja latac z KTW jak moga podjechac te kilkadziesiat kilometrow do KRK, przeciez to wieksze miasto.." sorry...ale spadlem z sofy jak to przeczytalem...:)
a po co WAW bezposrednie polaczenie do Oslo, Londynu, etc...jak mozna dojechac PKP/DB do Berlina...:P
wiperek 2010-01-09 21:21   
wiperek - Profil wiperek
seep02: ciekawe po co Łodzi połączenie bezpośrednie z Oslo.....skoro Łodzianie mogą podjechać 130 km do WAW aby polecieć. Raczej to oni powinni dojeżdzać skoro są mniejszym miastem a nie ludzie ze stolicy do Łodzi aby lecieć do Oslo. Obydwa FR są nad Łodzią teraz, ciekawe co zrobią :)
ddarek 2010-01-09 20:58   
ddarek - Profil ddarek
I Irton jednak nie poleci bo lot jest Odwołany jednak. Ps.Krzaczki wszedzie wczesniej mi wyszly bo pisze z komorki i widac polskie litery nie przechodza.
4tech 2010-01-09 20:40   
4tech - Profil 4tech
seep02: dobre:)...
seep02 2010-01-09 20:37   
seep02 - Profil seep02
wiperek: ciekawe, czy tak samo byś mówił, gdyby likwidowali połączenie z Wa-wy, a zostawiali z Łodzi ;-)
marqoos_pl 2010-01-09 20:32   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
DUB był dzisiaj przez kilka godzin zamknięty, ale popołudniowe loty chyba w większości poleciały...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy